niedziela, 22 grudnia 2013

Różowo mi!

Dzisiaj pokażę Wam mani, które zrobiłam już jakiś czas temu.
W roli głównej Essie Flawless (na prawdę polubiłam ten lakier!) i stempel z płytki m100. Wzorek odbił się idealnie przy pomocy lakieru Essence Magnetics 09 Magic Red Carpet.

Wzorek sam w sobie bardzo mi się spodobał. Lubię takie literkowe stempelki :)
Kilka ostatnich płytek jakie stworzyła firma Konad, posiada wzorki całopaznokciowe większe niż starsze płytki. Nowe mają ok. 19mm x 14mm, stare ok. 15mm x 12mm. Te większe wzory posiadają płytki od numerka m98 w wzwyż. Fajna sprawa, bo niejednokrotnie okazywało się, że wzorki Konad nie wystarczały mi na cały paznokieć. Widocznie mam sporą płytkę, bo wystarczyło ok. 2mm za opuszek, a już trochę potrafiło brakować.. Na kciukach nawet szybciej mogłam zapomnieć o konadowym wzorku.Na lakier Essie położyłam mgiełkę Wibo 134 (moją ulubioną :)).


Jak Wam się podoba moje mani na dziś?

2 komentarze:

  1. Kolor niestety nie mój, ale stempelek mi się podoba. Ale Twoim pazurkom w tym wydaniu ładnie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wiem :) Ty za różem nie bardzo. Dziękuję, pazurki były fajne.. teraz niestety odzyskują formę po paskudnym rozdwojeniu :/

      Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.