sobota, 8 lipca 2017

Masura Magnetic Polish & Double Stamping

Cześć Wam!
Dzisiaj zdecydowałam się pokazać Wam manicure z jednym z moich ulubionych magnetycznych lakierów - Masura Magellanic Clouds. Jestem całkowicie zakochana w całej kolekcji Magnetic Gradient, ale ten konkretny lakier ma tak świetną kombinację kolorystyczną. Żadne zdjęcie nie jest w stanie go oddać. Już widzieliście go w jednym z moich Halloween'owych mani (TUTAJ), tym razem sparowałam go z odrobiną złota.

Hey there!
Today I decided to show You a manicure with one of my favourite magnetic polishes - Masura Magellanic Clouds. I absolutely love the whole Magnetic Gradient collection, but this particular polish has such an amazing colour combination. No photo is able to give it justice. You have already seen it in one of my Halloween manicures (HERE), this time I pared it with a bit of gold.


Zawsze maluję magnetycznymi lakierami po jakiejść kremowej bazie. Tym razem użyłam China Glaze Charmed I'm Sure (jedną grubsza warstwa). Kiedy baza całkowicie wyschła i wyczyściłam wokół skórek co było konieczne, zaczęłam nakładać Masura Magellanic Clouds. Skończyło się na tym, że pomalowałam dwie warstwy, ale lakier krył ładnie po pierwszej. Magnetyzowałam każdy paznokcieć i każdą warstwę lakieru, jak również końcowy rezultat kiedy pokryłam zdobienie top coat'em Kads. Nie jestem pewna czy jest to coś co musimy robić. Myślę, że można byłoby pomalować dwie warstwy lakieru magnetycznego, przyłożyć magnes i zostawić już tak.

I always paint magnetic polishes over a cream base. This time I used China Glaze Charmed I'm Sure (one thicker coat). When the base dried fully and I made the necessary clean-ups around my cuticles I started applying Masura Magellanic Clouds. I ended up painting two coats, but the polish covered nicely after the first one. I magnetized each nail and each coat of the polish, as well as the end result when I covered the nail art with Kads top coat. I'm not sure if that's actually something we have to do. I think we could paint two coats of the magnetic polish, magnetize them and leave it at that.


Od początku wiedziałam, że chcę na tej bazie zrobić podwójne stemple. Wybrałam wzór z płytki Uber Chic 4-01 i odbiłam go Stemplem B. Loves Plates Crystal Clear. Użyłam lakieru do stempli Born Pretty Store #1 i Kaleidoscope by El Corazon 01 Black.

From the very beginning I knew I wanted to do a double stamping nail art over this base. I picked a design from Uber Chic 4-01 plate and stamped it with B. Loves Plates Crystal Clear Stamper. I used Born Pretty Store #1 stamping polish and Kaleidoscope by El Corazon 01 Black.
Zdobienie pokryłam Kads top coat i INM Out The Door.

I covered the nails art with Kads top coat and INM Out The Door.


Poniżej jest płytka jakiej użyłam..

Below is the plate I used..

Źródło: http://uberchicbeauty.com/

..i  większośc pozostałych produktów.

..and most of the products.


Dzisiajszy manicure ma też pasujący makijaż. Fiolet i złoto, mam nadzieję, że Wam się spodoba. Już od dość sługiego czasu nie dodawałam żadnych oczu ;)

Today's manicure has also a matching make-up. Purple and gold, I hope You'll like it. I didn't add any eyes for quite some time now ;)
12 komentarzy:

 1. nie wiem co bardziej mi się podoba - paznokcie czy makijaż ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cokolwiek by to było, jest mi bardzo miło :)

   Usuń
 2. Przepiękne zdobienie. Ja w końcu też muszę przeprosić się z magnetycznymi lakierami ;) A oczka masz hipnotajzing :p <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi. Ja wpadłam po uszy w magnetyczne lakiery, ale jednak schodzi mi przy taki mani sporo czasu. Aaaa dziękuję, dziękuję :)

   Usuń
 3. Muszę się w końcu skusić na magnetyczny lakier, świetne efekty daje. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam! Zwłaszcza te drobinkowe dają świetny efekt.

   Usuń
 4. I nie wiem co śliczniejsze - pazury czy oczy. I to i to wyszło Ci przepięknie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super mi to słyszeć! Dziękuję :)

   Usuń
 5. Cudne zdobienie - baza rzeczywiście przyciąga uwagę ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie! Oooo tak, starsznie lubię połączenie magnetycznych lakierów i stempli.

   Usuń
 6. Pięknie wyszly!
  To zapraszam do zabawy!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie słyszeć! Na pierwszy tydzień mi się udało, ale nie wiem jak dalej.. Dzisiaj miałam paznokciowy wypadek i mam malusie krócinki :/

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.