niedziela, 16 lipca 2017

Wakacyjny Paznokciowy Projekt - Tydzień 1: Morskie Klimaty

Summer Vacation Nail Project - Week 1: Marine

Cześć,
jak zwykle w ostatniej chwili chciałabym pokazać Wam manicure na nowy projekt paznokciowy na który się natknęłam. Inicjatywa wyszła od Malinowej i nazywa się Wakacyjny Paznokciowy Projekt. Dzisiaj jest ostatni dzień pierwszego tygodnia, temat to Morskie Klimaty.
Hi,
as usual at the last minute I'd like to show You my manicure for a new nail project I came across. The initiative came from Malinowa and it's called Summer Vacation Nail Project. Today is the last day of week 1, the theme is Marine.


Na temat z tego tygodnia zdecydowałam się zrobić podmorskie zdobienie. Nie miałam czasu stworzyć niczego super oryginalnego, ale mam nadzieję, że mimo to mój manicure Wam się spodoba.

For this weeks theme I decided to do a under the sea nail art. I didn't have time to create something super originals, but I hope You'll like my manicure anyway.
Lakierem bazowym jest tutaj Kiko 389 Mint Milk i nałożyłam go w dwóch warstwach. Na wierzch dołożyłam warstwę INM Northern Lights Silver. Wzory stemplowe jakie możecie zobaczyć na moich paznokciach pochodza z dwóch płytek: Bundle Monster BM-XL 211 i Lina Nail Art Supplies Born To Sail 02. Odbiłam je Stemplem Born Pretty Store Clear Jelly Silicone Marshmallow i lakierem do stempli Kaleidoscope by El Corazon 01 Black.

The base polish here is Kiko 389 Mint Milk and I applied it in two coats. On top I added one coat of INM Northern Lights Silver. The stamping designs You can see on my nails come from two plates: Bundle Monster BM-XL 211 and Lina Nail Art Supplies Born To Sail 02. I stamped them with Born Pretty Store Clear Jelly Silicone Marshmallow Stamper and Kaleidoscope by El Corazon 01 Black stamping polish.


Poniżej są dwie płytki do stempli jakich użyłam..

Below are the two stamping plates I used..

Źródło: https://bundlemonster.com/
Źródło: http://linanailartsupplies.com/

..i większość produktów.

..and most of the products.


Tutaj są tematy następnych tygodni projektu, mam nadzieję, że uda mi się zrobić coś na każdy z nich :)

Here are the themes for the further weeks of the project, I hope I'll be able to make something for each one of them :)


8 komentarzy:

 1. Ale fajne! Bardzo podoba mi się kolor bazowy. Zdobienie wygląda jak zdjęcie robione podwodnym aparatem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa! A wydawało mi się, że takie niespecjalne to mani..

   Usuń
 2. Świetnie Ci to wyszło! Motyw syrenki idealnie pasuje do tego lakieru bazowego. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć! Fajnie, że zdobienie się spodobało.

   Usuń
 3. bardzo mi się podoba to mani :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wakacyjne klimaty na calego :) ekstra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo tak, właśnie tak miało być. Dziękuję :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.