niedziela, 30 lipca 2017

Wakacyjny Paznokciowy Projekt - Tydzień 3: Koronki

Summer Vacation Nail Project - Week 3: Laces

Cześć!
Jest trzeci tydzień Wakacyjnego Paznokciowego Projektu, a ja dalej jestem w fazie odrastania paznokci po paskudnym złamaniu o którym wspominałam w poprzednim poście. Manicure jaki Wam dzisiaj pokazuję nie był zrobiony specjalnie na projekt, ale tym razem idealnie pasuje do tematu.

Hi!
It's week three of the Summer Vacation Nail Project and I'm still recovering from the bad nail break I mentioned in my previous post. The manicure I'm showing You today wasn't made specifically for the project, but this time it perfectly fits the theme.


Ważną rzeczą jest fakt, że ten manicure jest odwzorowaniem zdobienia Bethany (B Nailed To Perfection). Zobaczyłam je na Instagramie jakiś czas temu i uznałam za rewelacyjne. Takie lekkie i eleganckie. Po prostu musiałam je mieć na moich paznokciach.

An important thing is that this manicure is a recreation of Bethany's (B Nailed To Perfection) nail art. I saw it on Instagram a while back and found it amazing. So light and elegant. I just had to put it on my nails.


Baza jakiej tutaj użyłam to Kiko 203 French White For Tips. To na prawdę fajny biały, musiałam tylko wymienić cienki pędzelek do nail art'u na zwykły z innego, bardziej przezroczystego, białego lakieru Kiko. Nałozyłam dwie średnie warstwy i to wszystko czego było potrzeba do pełnego krycia.

The base colour I used here is Kiko 203 French White For Tips. It's a really good white, I just had to switch the brush from a thin, nail art one to a regular one from another, sheerer Kiko white polish. I applied two medium coats and that's all I needed for full coverage.


Tak jak Bethany odbiłam różowawy, koronkowy wzorek z płytki Lina Nail Art Supplies License To Be Sexy 01. Użyłam lakierów Kaleidoscope by El Corazon 81 Bisque i 93 Orchid oraz Stempla Born Pretty Store Clear Jelly Silicone Marshmallow. Myśle tylko, że za bardzo wymieszałam kolory na płytce i różnica między dwoma różowymi odcieniami nie była aż tak zauważalna.

Just like Bethany I stamped a pinkish, lace design from Lina Nail Art Supplies License To Be Sexy 01 plate. I used Kaleidoscope by El Corazon 81 Bisque and 93 Orchid stamping polishes as well as Born Pretty Store Clear Jelly Silicone Marshmallow Stamper. I just think I mixed the colours too much on the plate and the difference between two pink shades wasn't that noticeable.


Tutaj jest płytka jakiej użyłam..

Here is the plate I used..

Źródło: http://linanailartsupplies.com/

..i większość pozostałych produktów.

..an most of the other products.


Podoba Wam się ta propozycja? Mam taką nadzieję. Poniżej są pozostałe tematy Wakacyjnego Panzokciowego Projektu.

Do You like this proposition? I sure hope so. Below are the other themes in the Summer Vacation Nail Project.


12 komentarzy:

 1. Bardzo ładne. :) I kolor stempli, chociaż nie widać gradientu, wyszedł świetny. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) To nawet nie gradient, tylko takie ciapki miały być. Przedobrzyłąm z mieszaniem kolorów :)

   Usuń
 2. Super! Piękne te multikolorowe kwiatki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi. U Bethany bardziej było widać, że są tam różne kolory.. u mnie trochę się to zlało.

   Usuń
 3. Piękne :) Kobiece i delikatne <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak je odbierałam. Dzięki wielkie!

   Usuń
 4. Delikatne, urocze i piękne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strasznie się cieszę, że mani się podoba. Chociaż zasługi trzeba przypisać Bethany, bo to jednak jej pomysł.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.