wtorek, 8 grudnia 2015

Żadnej Zimy Na Paznokciach!

No Winter On My Nails!

Wiem, wiem.. w zasadzie jest już zima, ale ja publikuję ciepłe i wiosenno/letnie mani. Cóż, jest to jedno z moich starszych zdobień. Zrobiłam je gdzieś pomiędzy halloween'owymi mani, kiedy musiałam skrócić paznokcie. Chciałam zmalować coś jasnego, żeby nie zwracało za dużo uwagi. Mam nadzieję, że Wam się spodoba ;)

I know, I know.. it's actually winter already, but I'm posting a warm and spring/summer manicure. Well, it's one of my older designs. I did this somewhere between my Halloween manicures, when I had to shorten my nails. I wanted to paint something light, so it wouldn't attract too much attention. Hope You'll like it ;)


Lakier jakiego użyłam jako mojej bazy jest jednym z moich nowych ulubieńców - Color Club New-Tral. Widzieliście go już raz na moich paznokciach TUTAJ. To piękny jasno różowy nudziak, który pokrywa paznokcie dwoma łatwymi warstwami. Kocham takie niewymagające lakiery!

The nail polish I used as my base is one of my new favourites - Color Club New-Tral. You saw it on my nails once before HERE. It's a beautiful pale pink nude, that covers my nails in two easy coats. I love such effortless nail polishes!


Chciałam żeby to mani było tak lekkie jak to możliwe, więc odbiłam biały kwiatowy wzór. Wybrałam kwiaty wiśni z płytki Uber Chic 4-03 i lakier do stempli B. Loves Plates B. a Snow White.

I wanted to go as light as possible with this manicure, so I stamped a white flower design. I chose cherry blossoms from Uber Chic 4-03 image plate and B. Loves Plates B. a Snow White stamping polish.
Jak zwykle zabezpieczyłam mój wzorek Golden Rose Gel Look i dodałam INM Out The Door dla szybkiego schnięcia.

As usual I secured my design with Golden Rose Gel Look and added INM Out The Door for quick drying.


Poniżej możecie zobaczyć dwa lakiery jakich użyłam do tego mani..

Below You can see the two polishes I used for this manicure..


.. i plytkę Uber Chic.

.. and the Uber Chic plate.

Źródło: http://uberchicbeauty.com/

Przepraszam za brak postów ostatnio.. Czekam aż moje paznokcie chociaż trochę odrosną. Te zdjęcia i następne są ostatnimi na których wyglądają one względnie. Miałam paskudne pęknięcia na powierzchni obu paznokci środkowych palców i kiedy próbowałam się tego pozbyć skończyło się ekstremalnym skróceniem paznokci. Wyglądają bardzo biednie, kształt całkowicie się zgubił na jakiś czas i prawdopodobnie zaczekam aż będą wyglądać lepiej zanim je Wam znów pokażę.

I'm sorry for the lack of posts lately.. I'm waiting for my nails to grow back at least a bit. These photos here and the next ones are the last with them looking decent. I had very ugly cracks on the surface of both middle finger nails and when I tried to get rid of them I ended up extremely shortening my nails. They look really poorly, the shape was totally lost for a while and I'm probably going to wait for them to look better before I show You them again.

14 komentarzy:

 1. Wyglądają pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Fajnie, że udało mi się uzyskać taki efekt :) Dzięki!

   Usuń
 3. śliczne, bardzo lubię takie delikatne połączenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też czasem mam wyjątkową ochotę na takie ;)

   Usuń
 4. Delikatne i schludne - podobają mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo delikatnie i elegancko! Kwiaty są dobre przez cały rok.
  Moje paznokcie też popękały - wyhododwałam je dłuuugie (jak na mnie), a nie umiałam operować dłońmi z takimi szponami. Zresztą jakieś osłabienie mnie dopadło, choróbsko też i m.in. odbiło się to na paznokciach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, co jak co ale kwiaty są dobre zawsze :)
   Ajjjj ja już sama nie wiem co robić, nigdy nie miałam takiej paskudnej serii. Już chyba z 8 tygodni wiecznie mam jakieś pęknięcia, rozdwojenia i wracam do zera. To nawet nie są mechaniczne uszkodzenia, bo wyjątkowo uważam.. Jestem tak zła i zniecierpliwiona, że aż strach!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.