sobota, 12 grudnia 2015

Urocze Różowe Kropeczki!

Adorable Pink Dots!

Hej!
Mam tutaj kolejny mani zrobiony bardzo dawno temu. Jak pisałam w ostatnim poście moje paznokcie wyglądały i dalej wiglądają okropnie, więc nie sądzę żebyście w najbliższym czasie miały je często oglądać. Patrząc na zdjęcia poniżej powiedziałabym, że tutaj paznokcie wyglądają na dość długie i ładnie ukształtowane, więc możecie się domyslić z jak fatalnym stanem obecnie się zmagam.

Hey!
Here's another manicure I did a very long time ago. As I wrote in the last post, my nails looked awful and they still do, so I don't think You'll be seeing much of them in the nearest future. Looking at the photos below I would say that the nails here are quite long and nicely shaped, so You can just guess what fatal state I'm facing nowadays.


Cóż.. oby ludzie twierdzący, że paznokcie w końcy odrastają mieli rację. Na razie zaś wróćmy do mani jakie tutaj mamy. Pomalowałam jedną warstwę Essie Recessionista żeby mieć kremową, prawie kryjącą bazę dla następnego lakieru. Wyczyściłam co trzeba i nałożyłam jedną warstwę Kiko 494 Pearly Amaranth - piękne połączenie przybrudzonej, ciemnej bazy i różowych drobinek. Ten lakier również ma świetne krycie, wię zostawiłam całość w spokoju.

Well.. hopefully people saying that nails grow back eventually are right. For now let's get back to the manicure we have here. I painted my nails with one coat of Essie Recessionista to have a cream, almost opaque base for the next polish. I did necessary clean up's and applied one coat of Kiko 494 Pearly Amaranth - a beautiful composition of a dusty, dark base with pink flecks. This polish also has an amazing coverage, so I left it like that.
Kiedy mój kolor był suchy, odbiłam piekny, kropkowy wzór z płytki Uber Chic 3-03 za pomocą jasnego różu. Użyłam Lakieru Do Stempli Born Prety #16. Możecie znaleźć całą kolekcję ich lakierów do stempli TUTAJ. Jak widzicie ten jasny róż jest świetny do stemplowania na ciemnych bazach. Niedługo opublikuję porównanie kilku lakierów BPS jakie dostałam do recenzji z innymi do stempli jakie mam w swojej kolekcji, ale już mogę Wam powiedzieć, że BPS wykonało kawał dobrej roboty!

When my colour was dry, I stamped a beautiful, dot design from Uber Chic 3-03 image plate with a pale pink colour. I used Born Pretty Stamping Polish #16. You can find the whole collection of their stamping polishes HERE. As You can see this pale pink is amazing for stamping on dark bases. I'll post a comparison of the few BPS polishes I got for review with some other stamping ones I have in my collection soon, but I can tell You now that BPS did a great job!


Poniżej są produkty jakich użyłam.

Below are the products I used.


20 komentarzy:

 1. świetny ten kiko, wygląda uroczo z kropeczkami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Kiko bardzo mi się spodobał, a kropeczki chyba dodały dziewczęcego uroku.

   Usuń
 2. Kiko super :) Różowe kropeczki dodały dziewczęcego uroku całości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hheheh oooo właśnie tak odpisałam powyżej, a tu Twój komentarz się pojawia :D Wielkie umysły i te sprawy :D Dzięki!

   Usuń
 3. Prześliczne pazurki! Baardzo mi się podoba kolor tego Kiko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to słyszeć! Kiko i mi wpadł w oko ;)

   Usuń
 4. Piękne kropeczki, to stemple, a już myślałam, że robiłaś sondą i masz cyrkiel z ekierką w oku, że wyszło tak równiutko! Ładnie i niezobowiązująco :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe oszukane kropki ;) Za nic w świecie bym tak równo nie zrobiła od ręki. Cieszę się, że się spodobało!

   Usuń
 5. Uroczo wygląda ten kolor z tymi kropkami :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobał mi sie ten zestaw :) Dzięki!

   Usuń
 6. piękne! uwielbiam kropkowe mani :D

  OdpowiedzUsuń
 7. urocze <3 za mną ostatnio też chodzą kropki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! No to działaj, chętnie zobaczę ;)

   Usuń
 8. Subtelne i schludnie wykonane zdobienie :) Kikuś i mi wpadł w oko, prześliczny jest! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starałam się jak mogłam. Trochę tylko kropki miejscami niedorobione :D

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.