środa, 16 grudnia 2015

Fioletowe Święta

Purple Christmas

Cześć Wam!
Czy to mani Wam również przypomina czekoladę Milka? Chciałam Wam pokazać kolejny brokat od Dewi i zważywszy, że jest fioletowy zrobiłam też stemple w pasującym kolorze. Skończone połączenie od razu sprawiło, że pomyślałam o fioletowej krowie Milki i wszystkich jej słodkościach ;)

Hi there!
Does this manicure remind You of Milka chocolate too? I wanted to show You another glitter from Dewi and since it's purple I did the stamping in a matching colour. The finished combo made me instantly think of Milka's purple cow and all their sweets ;)


Moim pierwszym krokiem w tym mani było pomalowanie na biało paznokci środkowego i serdecznego palca dwoma warstwami Color Club French Tip. Słyszałam, że ten lakier jest bardzo kryjący i potencjalnie może być nawet idealnym białym. Kryjący jest, tego nie da się ukryć.. ale moja butelka jest dość gęsta i nie mogłam ładnie pomalować paznokci jedną warstwą. Będę musiała jeszcze go przetestować, ale po tym pierwszym użyciu powiedziałabym, że wcale nie jest lepszy niż mój poprzedni biały z Safari. Na pewno dam Wam znać co o nim myślę za jakiś czas.

My first step in this manicure was painting my middle and ring finger's nails white with two coats of Color Club French Tip. I heard that this polish is very opaque and that it might even be a perfect white. It is opaque, that I can't deny.. but my bottle was quite thick and I couldn't paint my nails nicely with one coat. I'll have to test it a bit more, but after this one use I'd say it's not really better than my previous white from Safari. I'll be sure to let You know what I think about it in a while.


Pozostałe paznokcie pokryłam jedną warstwą MIYO Mini Drops No 41 Lilac Bouquet i dwoma warstwami Dewi L54. Jak za pewne już wiecie, prawie zawsze maluję paznokcie kremowym lakierem zanim nałożę brokat. To jak szablon pod niego. Robię wszelkie konieczne poprawki na kremowym lakierze i nie muszę potem walczyć z brokatem (brokaty ciężko schodzą ze skórek i potrafią się odbarwiać pod wpływem zmywacza). Kremowa baza pomaga również w kryciu jeżeli jest to potrzebne i sprawia, że brokat łatwiej usunąć. W tym mani poprawa krycia nie miała znaczenia ponieważ brokaty Dewi są same w sobie na prawdę dobre pod tym względem, ale pozostałe dwie zalety się przydały.

The rest of my nails are covered with one coat of MIYO Mini Drops No 41 Lilac Bouquet and two coats of Dewi L54. As You probably know by now, I almost always paint my nails with a cream polish before I apply glitter. It's like a guide for it. I do all necessary clean up's on the cream polish and I don't have to fight with the glitter afterwards (glitters come off the cuticles with difficulty and can get stained from the nail polish remover). A cream base also helps with the coverage when that's needed and makes the glitter easier to remove. In this manicure improving the coverage wasn't relevant because the Dewi glitters are really good at that on their own, but the two other advantages were useful.
Ta propozycja jest bożonarodzeniowym mani tylko z powodu wzorku jaki wybrałam. Pochodzi on z płytki MoYou London Festive 01 i jest kompozycją ozdób choinkowych. Odbiłam go lakierem B. Loves Plates B. a Berry Smoothie.

This proposition is a Christmas manicure just because of the stamping design I chose. It comes from MoYou London Festive 01 image plate and it's a composition of Christmas tree decorations. I stamped it with B. Loves Plates B. a Berry Smoothie.


Poniżej możecie zobaczyć produkty jakich użyłam do stworzenia tego mani.

Below You can see the products I used to create this manicure.


Nie wiem czy już słyszeliście o Świątecznym Rozdaniu u Inanny. Przygotowała dla nas niezłą gradkę, więc sprawdźcie koniecznie!

I don't know if You heard already about Inanna's Christmas Giveaway. She prepared a treat for us, so be sure to check it out!16 komentarzy:

 1. śliczne zdobienie, ten brokatowy lakier jest super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;) Ojjjj jest, niedługo będę kusić kolejnymi :D

   Usuń
 2. Piękne zdobienie. Fiolet na paznokciach ładnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialne zdobienie no i ten lakier brokatowy..cudo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki śliczne. Ja mam ogromną słabość do brokatów, to chyba moje ulubione wykończenie :D

   Usuń
 4. Świąteczne paznokcie wacale nie muszą byc czerwone czy złote, Twoje propozycja jest rewelacyjna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że tak uważasz. Dzięki! Swoją drogą niedługo będą i złote i czerwone świąteczne ;)

   Usuń
 5. śliczne pazurki ale milki mi jakoś nie przywiodły na myśl :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Mi głównie przez kolor. Ten odcień i pochodne zawsze przypominają mi opakowania ich czekolad :D

   Usuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Niestety komentarz muszę usunąć z powodu zamieszczonego linka.

   Usuń
 7. boski ten fioletowy brokat! całość jest urocza i faktycznie kojarzy się z Milką :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Też bardzo podobają mi sie te brokaty! Miło mi bardzo ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.