piątek, 18 grudnia 2015

Świąteczny Spadający Brokat!

Christmas Falling Glitter!

Cześć :)
Dzisiejszy post będzie pełen zdjęć, nie mogłam się powstrzymać :) Zaczęłam od zdjęć w sztucznym świetle, ponieważ moim zdaniem pokazują dużo lepiej jak świetne i magiczne są dwa użyte brokaty. Dzienne światło po prostu tego nie oddaje!

Hallo :)
Today's post will be loaded with photos, I just couldn't resist :) I started with the photos in artificial light, because in my opinion they show much better how amazing and magical are the two used glitters. Daylight simply doesn't do them justice!


Moim pierwszym krokiem było pomalowanie paznokci czerwonym, kremowym lakierem co stworzyło bazę pod brokaty. Użyłam Joko J121 Maybe Is Love. Na wierzch nałożyłam dwie warstwy najcudowniejszej brokatowej czerwieni jaką kiedykolwiek widziałam - China Glaze Ruby Pumps. Wiem, że prawdopodobnie słyszycie to po raz tysięczny, ale ten lakier na prawdę jest świetny i zawsze sprawia, że myślę o Bożym Narodzeniu. Lubię powtarzać, że wygląda jak czerwone lampki choinkowe.

My first step was to paint my nails with a red, cream polish what created a base for the glitters. I used Joko J121 Maybe Is Love. On top I applied two coats of the most gorgeous glitter red I've ever seen - China Glaze Ruby Pumps. I know You probably heard it a thousand times, but this polish really is great and always makes me think of Christmas. I like to say that it looks like red Christmas lights :)
Ostatnim akcentem w tym mani był spadający, złoty brokat. Użyłam kolejnego z niedawno otrzymanych do recenzji lakierów Dewi. Ten to Dewi L52. Żeby stworzyć delikatny i precyzyjny efekt nałożyłam brokat przy pomocy małego pędzelka do zdobień. Tym sposobem mogłam dokładnie kontrolować jak rozłożą się drobinki. Skończony manicure był pokryty jedną warstwą INM Out The Door.

The final touch in this manicure was the falling, gold glitter. I used another one of Dewi polishes I received for review recently. This one is Dewi L52. To create a gentle and precise falling effect I applied the glitter with a small nail art brush. This way I could control exactly how the particles spread. The finished manicure was covered with one coat of INM Out The Door.


Tutaj mam kilka zdjęć w naturalnym świetle.

Here I have a few photos in natural light.
Poniżęj są lakiery jakich użyłam.
Below are the polishes I used.12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że tak myślisz :)

   Usuń
 2. świetne! idealny mani na święta, ale nie tylko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Też mi sie tak wydaje.

   Usuń
 3. ach, Ruby Pumps! zachwyca mnie za każdym razem <3 a Twoje zdobienie jeszcze bardziej, pięknie rozmieszczony ten brokat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też kocham ten lakier miłością wielką! Starałam się z tym rozmieszczaniem, dzięki :)

   Usuń
 4. Przebogato i tak pięknie! Na święta akurat!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooooo tak, nasycone brokatem na maksa :D Super, że się podoba.

   Usuń
 5. lubię takie paznokcie na bogato :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Klasycznie i elegancko! Super :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie czytać tyle miłych komentarzy, dziekuję :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.