sobota, 19 grudnia 2015

Kolejny Brokat Dewi

Another Dewi Glitter

Hej!
Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kolejny brokat Dewi jaki mam w swojej kolekcji. Tym razem jest to miedziano złoty Dewi L53.

Hey!
Today I'd like to show You another Dewi glitter I have in my collection. This time it's a copper gold Dewi L53.


Ten manicure jest zasadniczo dość prosty, mam jednak nadzieję, że jest bardziej interesujący niż zwykły swatch. Biały bazowy lakier to po raz kolejny Color Club French Tip. Tak jak poprzednio musiałam nałożyć dwie warstwy, konsystencja była gęsta i nie pokryłam paznokci gładko. Na szczęście warstwa top coat'u wszystko wyrównała.

This manicure is actually quite simple, but I hope it's more interesting than a ordinary swatch. The white base polish is once again Color Club French Tip. Just like last time I had to apply two coats, the formula was thick and I didn't cover my nails smoothly. Fortunately a layer of top coat evened out everything.


Spadający brokat zrobiłam przy ostatnim lakierze Dewi, więc tutaj chciałam jakoś to zmodyfikować. Przykleiłam paski do french'a na środku moich paznokci i od tego miejsca położyłam brokat. Nakładałam Dewi L53 małym pędzelkiem do zdobień tak samo jak w moim poprzednim mani. Starałam się rozłożyć drobinki w łuk, ponieważ w ten sposób zdobienie zdaje się lepiej pasować do mojego kształtu paznokci.
 
I did a falling glitter with the last Dewi polish, so here I wanted to modify it somehow.  I stuck some french tip stickers in the middle of my nails and started the glitter from there. I applied Dewi L53 with a small nail art brush just like in my previous manicure. I tried to spread the particles in a curve, because this way the nail art seems to fit my nail shape better.
Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia w sztucznym świetle.

Below You can see photos in artificial light.
Tutaj są lakiery jakich użyłam.

Here are the polishes I used.18 komentarzy:

 1. bardzo ciekawy pomysł :) I like it! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Tak jakoś dumałam, dumałam co z tym brokatem zmalować i wydumałam coś takiego :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Cieszę się, żę ci się podoba. Ja bardzo lubię biel ze złotem/miedzią itp.

   Usuń
 3. Super wyszło :D Mnie zawsze brakuje pomysłów na brokaty :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi bardzo! Właśnie dlatego chciałam Wam pokazać te brokaty w innych kombinacjach niż tylko jako pełne mani :) Może ktoś się zainspiruje.

   Usuń
 4. wyszło Ci przepięknie, jestem zachwycona! taki prosty pomysł, a nigdzie wcześniej nie widziałam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooooo widzisz to super w takim razie. Ja widziałam coś podobnego chyba u Simply Nailogical. Robiła jakieś mani i na drugim ręku miała takie brokatowe a'la moony, stąd wpadłam na ten pomysł.

   Usuń
 5. Pomysł z takim niby moonem bardzo udany, wyszło interesująco. Może żeby optycznie wydłużyć paznokcie, to ten łuk mógł być jeszcze bardziej wygięty? Ale to taka refleksja na gorąco, bo i tak niesamowicie mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o czymś takim myślałam, bliżej skórek i bardziej okrągło.. Bardziej jak moony. Tylko nie miałam takich naklejek, a od ręki nie porywałam się :D Fajnie, że mimo wszystko się podoba!

   Usuń
 6. Świetne mani stworzyłaś ;) ja mam dużo brokatów, ale w sumie rzadko ich używam, raz , że nigdy nie mam na nie pomysłu, dwa, że nie lubię ich potem zmywać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie mi to słyszeć. Ja ostatnio stempluję więcej, ale brokaty dalej uwielbiam. W sumie na zmywanie jakoś nie narzekam, albo zawijam w folię albo próbuję normalnie. Kremowa baza pod spodem trochę pomaga.

   Usuń
 7. Muszę przyznać że ciekawie to wygląda :D

  OdpowiedzUsuń
 8. pierwszy raz widzę takie mani <3 genialny pomysł!!!!! cudo <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Odpowiedzi
  1. Starałam się jak mogłam. Dzięki!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.