piątek, 21 sierpnia 2015

Summer Stamping With Pueen Lace Blossom

Cześć!
Znacie to uczucie kiedy początkowo nie MUSICIE czegoś kupić, ale po pewnym czasie po prostu tego POTRZEBUJECIE? Tak właśnie miałam z płytką Pueen Lace Blossom. Podobały mi się wzory, ale cały pomysł tak dużej płytki i misz maszu wzorów nie przemawiał do mnie na początku. Po obejrzeniu recenzji Yasinisi zakochałam się i po prostu musiałam kupić tą płytkę! Tutaj jest mój pierwszy mani z użyciem tego nowego dodatku do płytkowej rodziny.

Hallo!
Do You know the feeling when You initially don't quite HAVE TO get something, but after a while You just desperately NEED it? That's how I felt about the Pueen Lace Blossom plate. I did like the patterns, but the whole idea of such a big plate and a mishmash of patterns didn't appeal to me at first. After seeing Yasinisi's review I fell in love and I just had to get this plate! Here's my first manicure done with this new addition to my plate family.


Kolor bazowy to Color Club Seal It With A Kiss z kolekcji Love Tahiry. To świetny łososiowy lakier z przyjemną aplikacją i fajnym kryciem. Mam na paznokciach dwie standardowe warstwy. Lakier może wydawać się bardziej pomarańczowy na zdjęciach niż jest w realu. Myślę, że jest to spowodowane żółtym wzorkiem jaki na nim odbiłam.

The base colour is Color Club Seal It With A Kiss from the Love Tahiry collection. It's a great salmon polish with pleasant application and nice coverage. I have two regular coats on my nails. The colour may appear more orange on the photos than it is in real life. I think that's caused by the yellow design I stamped over it.
Wzorek pochodzi z płytki Pueen Lace Blossom i był odbity lakierem Colour Alike B. a Sunshine. Jak widzicie nawet delikatne linie odbiły się idealnie. Po prostu kocham te lakiery i mam nadzieję, że Colour Alike zdecyduje się wyprodukować więcej kolorów!

The design came from the Pueen Lace Blossom plate and was stamped with Colour Alike B. a Sunshine. As You can see even the delicate lines are stamped perfect. I just love these stamping polishes and I hope Colour Alike decides to produce more colours!


Poniżej są lakiery jakich użyłam.

Below are the polishes I used.


Tym razem dałam nawet radę zrobić pasujący makijaż :) Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

This time I even managed to do a matching make-up :) Hope You like it!

13 komentarzy:

 1. Kolor bazowy- cudo!
  Ehhh pokazywanie takich płytek powinno być zabronione, zbankrutować można!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolor bazowy i mi wpadł w oko :-)

   Usuń
  2. Też bardzo mi sie podobał ten kolorek :) Hehehe kusi ta płytka nie? Ja przepadłam jak zajrzałam do Yasinisi na recenzje ;)

   Usuń
 2. Piękna płytka i piękne mani :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Płytka jest cudowna i Twoje mani także :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faaaajna płyteczka, fajna. Tylko czemu oni tam takie drogie przesyłki mają???? Dzięki!

   Usuń
 4. śliczne zestawienie kolorów, piękny mani i twój makijaż :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wzór odbity idealnie i jaki piękny :) świetne połączenie kolorów. i jest wreszcie makijaż! :) śliczne kolory :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płytka ma rewelacyjną jakość, więc wzory odbijają się idealnie ;) Dzięki śliczne. Tak, tak staram się i z makijażami trochę działać :)

   Usuń
 6. Jak dobrze, że kupiłam tę płytkę! Teraz bym się wkurzała, że jej nie mam - twoje mani jest przepiękne! Te kolory lata, dokładne wykonanie, czysta perfekcja!
  No i oczka :D Bardzo lubię oglądać twoje makijaże - sama maluję się minimalistycznie - zazwyczaj tylko tusz na rzęsy, czasem jakaś kreska, i tyle. A tu pełny wypas, ładnie dobrane kolory, porozcierane cienie, w dodatku w komplecie do mani!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też strasznie się cieszę, że ją wzięłam :) Jestem cała w skowronkach słysząc tyle miłych rzeczy, dziękuję!
   Ja uwielbiam się malować, tylko zawsze brakuje mi czasu.. Na codzień też raczej minimalistycznie jest u mnie - kreska + tusz, no i obowiązkowo brwi :) Takie bardziej ambitne makijaże to na weekend, albo jak mam wyjątkowo dużo czasu, chociaż staram się jak najczęściej. Zawsze to jakaś odmiana na blogu jak pojawi się makijaż ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.