sobota, 29 sierpnia 2015

REVIEW: Nail Decoration Set From Lady Queen

Cześć!
Dzisiaj będę recenzować ozdoby do paznokci ze sklepu Lady Queen. Wiem, że nie wszyscy lubią jak coś jest przyklejone do ich paznokci. Niektóre moje koleżanki mówią, że wystające ozdoby doprowadzaja je do szlu, nieświadomie grzebią przy paznokciach i w końcu je zrywają. Ja czasem robię mani z akcentami 3D, ćwiekami, kawiorowymi kulkami, kamyczkami i nie mam z nimi problemu.

Hallo!
Today I'll be reviewing nail decorations from the Lady Queen store. I know that not everyone likes when there's something stuck to their nails. Some of my friends say that the jutting decorations makes them crazy, they unconsciously rummage by the nails and peel them off in the end. I sometimes do manicures with 3D accents, studs, caviar beads, rhinestones and I don't have a problem with them.


Ozdoby jakie będę pokazywać są wszystkie czarne i przychodzą w kółku w 12 różnych kształtach. Dosteje się około 40 sztuk każdego kształtu. Najlepszą rzeczą jest to, że są one wielokrotnego użytku! Ja swoje ozdoby nałżyłam na paznokci i pokryłam dwoma warstwami top coat'u. Zdjęłam je przy pomocy acetonowego zmywacza do paznokci i wyglądały jak nowe. Żadnych plam, odbarwienia, połyskująca powierzchnia nienaruszona.

The decorations I'll be showing are all black and come in a wheel in 12 different shapes. You get about 40 pieces in each shape. The best part is that they're reusable! I applied my decorations onto the nails and covered them with two layers of top coat. I took them off with acetone nail polish remover and they looked like new. No stains, no discolour, the shiny surface was intact.


Kształty z jakich możecie wybierać to okrągłe, kwadratowe, prostokątne, trójkatne, jest kokardka, serce, gwiazdka i trochę łezek. Wybór jest całkiem spory :) Każda z ozdób jest bardzo mała, około 2-3mm i to jest dla mnie duży plus. Nie wyróżniają się one zbytnio i nie przeszkadzają podczas normalnych, codziennych czynności.

Zrobiłam dwa mani, żeby pokazać Wam jak te ozdoby prezentują sie na paznokciach. Mam nadzieję, że Wam się spodobają. Próbowałam być tak kreatywna jak to tylko możliwe ;)

The shapes You can choose from are round, square, rectangular, triangular, there's a bow, a heart, a star and some tear drops. The choice is quite big :) Each decoration is very small, about 2-3mm and that's a big plus for me. They don't stand out too much and don't incommode during normal daily activities.

I did two manicures to show You how these decorations look on the nails. Hope You'll like them. I tried to be as creative as possible ;)


Pierwsze mani to połączenie stempli, taśmy do zdobień i ozdób. Bazowy kolor jakiego użyłam to Essie Russian Roulette. Stemplowy wzorek pochodzi z płytki z Born Pretty Store BP-L010 i został odbity czarnym My Secret 121. Na serdecznym i środkowym palcu zostawiłam przestrzeń wolną od stempli i oddzieliłam ją taśmą do zdobień. Na środku dodałam kwadratowe ozdoby z recenzowanego koła. Całość zabezpieczyłam dwoma warstwami top coat'u i przetrwała tak kilka dni. Ozdoby nie odpadły ani nic takiego nawet w pracy.

The first manicure is a combo of stamping, nail art tape and decorations. The base color I used is Essie Russian Roulette. The stamping design comes from Born Pretty Store image plate BP-L010 and was stamped with My Secret 121 black. On my ring and middle finger I left a free from stamping space and guided it with nail art tape. In the middle I added square decorations from the reviewed wheel. I sealed the whole thing with two layers of top coat and it survived that way a couple of days. The decorations didn't peel off or anything even at work.
Poniżej możecie zobaczyć produkty jakich użyłam.

Below You can see the products I used.


Moje następne mani jest bardziej subtelne i proste, ale użyłam szablonów żeby stało się interesujące. Bazowy cielisty lakier to Golden Rose Rich Color 05, a czarny to My Secret 121. Tym razem zdecydowalam się użyć ozdób w kształcie rombów. Myślę, żę świetnie wyglądają przy trójkątnym kształcie stworzonym przez szablony. Ten manicure też był pokryty dwoma warstwami top coat'u.

My next manicure is more subtle and simple, but I used nail vinyls to make it interesting. The base nude polish I used is Golden Rose Rich Color 05 and the black is My Secret 121. This time I decided to use the diamond shaped decorations. I think they look great with the triangle shape created with nail vinyls. This manicure was also covered with two coats of top coat.


Jak możecie zobaczyć na moim ostatnim zdjęciu, te ozdoby sa na prawde małe i nie powinny utrudniać żadnych czynności. Nosiłam je z przyjemnością.

As You can see on my last photo, these decorations are really small and shouldn't constrict any activities. I wore them with pleasure.
Produkty jakich użyłam w tym mani są poniżej.

The products I used in this manicure are below.


Ozdoby możecie zlaneźć TUTAJ. Z kodem KLMC15 z mojego bloga możecie dostać 15% zniżki na zakupy w sklepie Lady Queen. Zniżka działa na produkty w regularnej cenie.

You can find the Nail Decorations HERE. With the code KMLC15 from my blog You can get 15% discount on your purchase in Lady Queen store. The discount works with products in regular price.

14 komentarzy:

 1. śliczne mani! i ładne te ozdóbki, ale właśnie zaliczam się do tych osób, które nie lubią jak coś "przeszkadza" na paznokciu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Wiadomo, na to się nic nie poradzi jak jednak przeszkadza ;)

   Usuń
 2. A ja wprost uwielbiam takie rzeczy, często sama po nie sięgam i mi też nie przeszkadza jak coś odstaje. Ps.pierwsze mani przepiękne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo widzisz ;) Ja mam sporo takich rzeczy ale ostatnio jakos leżały i czekały ;) Dziękuję ślicznie!

   Usuń
 3. Ja rzadko używam takich ozdóbek, bo szybko mi odpadają, ale bardzo mi się podoba pierwsze zdobienie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja aż się zdziwiłam, ze u mnie tak ładnie się trzymały. Bardzo mi miło!

   Usuń
 4. Zdobienie z lakierem cielistym jest fenomenalne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromnie mnie to cieszy! Dziękuję ;)

   Usuń
 5. Uwielbiam wszelkiego rodzaju ćwieki i cyrkonie na paznokciach <3 Oba mani przepiękne ale to drugie wygrywa o pół punkta :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też polubiłam! Hehe to super, że tak się spodobały zdobienia. Osobiście też bardziej podobało mi się to drugie ;)

   Usuń
 6. pięknie i starannie wykonane. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starałam się jak mogłam :) Dzięki!

   Usuń
 7. ależ piękne wymyśliłas zdobienia do tych ozdób :) bardzo mi się podobają :D mam baaaardzo podobne kółeczko, tylko z Claire's - bardzo lubię te małe urocze ozdóbki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starałam się jak najbardziej poruszyć moja kreatywność ;) Dziekuję! Mi to kółeczko też bardzo przypadło do gustu. Super, że ozdoby sa takie malutkie. Dzięki temu nie przeszkadzają mi w ogóle.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.