środa, 19 sierpnia 2015

It's Raining Glitter!

Cześć,
ostatnio deszcz jest jak jeti - wszyscy o nim słyszeli, nikt go nie widział.. Ale teraz poważnie, na szczęście jest dużo chłodniej.. Deszcz w końcu przyjdzie. Narazie mam trochę deszczu na paznokciach ;)

Hi,
lately rain is like yeti - everyone heard of it, no one saw it.. But seriously now, luckily it's a lot cooler.. Rain will come eventually. For now I have a bit of rain on my nails ;)


Jasny niebieski na paznokciach to color Club Meet Me At The Rink z pastelowo, neonowej kolekcji Poptastic. Aplikacja była w porządku, nie mniej jednak nałożyłam trzy warswtwy. Jak wiecie jestem ogólnie zadowolona z tej kolekcji. Nasłuchałam się tyle złych rzeczy o aplikacji, że teraz kiedy je mam - była to dla mnie miła niespodzianka.

The light blue on my nails is Color Club Meet Me At The Rink from the Poptastic pastel neon collection. The application was OK, but I did do three coats. As You know I'm generally happy with this collection. I heard so many bad things about the application, that now when I do have them - it was a nice surprise.


Wspomniany deszcz został zrobiony pędzelkiem do zdobień i China Glaze Feeling Twinkly. Pisałam Wam już jak bardzo lubię brokaty China Glaze? Mam calkiem niezła kolekcję i kocham każdy jeden!

The mentioned rain was made with a nail art brush and China Glaze Feeling Twinkly. Did I tell You how much I like China Glaze glitters? I have quite the collection and I love every single one!
Następna jest odrobina stempli. Chciałam jeszcze bardziej podkreślic temat deszczu, więc odbiłam te slodkie, małe figurki pod parasolką. Wzorek pochodzi z płytki Born Pretty Store BP-71. Odstemplowałam go My Secret Dressed In Black.

Next is a bit of stamping. I wanted to bring out the rain theme even more, so I stamped these sweet, little figures under an umbrella. This design comes from Born Pretty Store BP-71 image plate. I stamped it with My Secret Dressed In Black.


Poniżej są produkty jakich użyłam.

Below are the products I used.


26 komentarzy:

 1. Genialny pomysł! I deszcz mi się podoba i to jak świetnie pasują tu te male ludziki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie słyszeć :) Długo mialam w planach deszczowe mani i w końcu mnie natchnęło :D

   Usuń
 2. Bardzo mi sie podoba, niestety nie mam takich zdolnosci...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi bardzo. Co do zdolności, to tak na prawdę ja też nie mam za specjalnych. Trochę brokatu nałożonego małym pędzelkiem, zeby nie narobić plam i gotowy stempelek ;) Odręcznie w życiu bym sie nie podjęła takich malunków!

   Usuń
 3. Pomysł po prostu genialny :D I świetnie wykonany :D szczerze, to nigdy jeszcze czegoś takiego nie widziałam, jestem bardzo urzeczona tym manikiurem <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooojej :) dzięki ogromne. To jeden z najmilszych komplementów jakie kiedykolwiek dostałam. Cieszę się, że wyszło cos oryginalnego!

   Usuń
 4. przeurocze! podoba mi się wszystko - pomysł, kolory, wzorek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, ale cudowności stworzyłaś na pazurkach, Piękna historia na dłoni:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że tylu osobom się spodobało :) Zawsze bardzo poprawiacie mi humor tyloma miłymi słowami :)

   Usuń
 6. Pomysł świetny, bardzo mi się podoba a wykonanie jak zawsze u Ciebie estetyczne :) Ode mnie pewnie też byś sie nasłuchała a pro po aplikacji tych pastelowych neonów, mam jeden hot-hot-hot pants i nie najlepiej mi się go nakładało, tyle, że ja kocham rzadkie lakiery i dla mnie wszystko co trzeba machnąć 3 pociągnięciami jest już bee ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Nooo własnie dla każdego "trudny" lakier to coś trochę innego. Dodatkowo ja strasznie sie na nie uparłam, więc może to jak efekt placebo :D

   Usuń
 7. Ale genialny pomysł! Z resztą po Tobie nie można się niczego innego spodziewać :)
  Wzór dzieci pod parasolką totalnie mnie kupił <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się! Hehe mi też ten stempelek bardzo się spodobał ;)

   Usuń
 8. Bardzo sprytne mani ;-) podoba mi się ;-) może dzięki niemu spadnie choć trochę deszczu ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może, może.. Fajnie, że się spodobało :)

   Usuń
 9. oryginalnie :) podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz jest tak wiele paznokciowych cudów wszędzie, że wymyślenie czegoś oryginalnego jest coraz trudniejsze :) Bardzo mi miło, że tak własnie postrzegacie moje mani!

   Usuń
 10. Takie piękne i urocze, do tego jak zwykle idealne wykonanie! Gratuluję pomysłu, jest bezbłędny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hura! Tak miłe słowa z Waszej strony są dla mnie zawsze bardzo motywujące :*

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.