środa, 5 sierpnia 2015

Unexpected Fusion

Cześć Wam!
Ostatnio nie mam wystarczająco dużo czasu na malowanie czy pisanie.. czy na cokolwiek w zasadzie. Obecnie moja praca pochłania cały mój czas. Ten mani był prawdopodobnie zrobiony około dwa czy nawet trzy tygodnie temu, a tytuł tyczy się combinacji kolorów. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

Hi there!
Lately I don't have enough time to paint my nails or write.. or do anything quite frankly. My job consumes all of my time nowadays. This manicure was probably made about two or even three weeks ago and the title regards the colour combination. I hope You like it!


Kolor bazowy w tym mani jest Orly Fireball. Totalnie nie byłam w stanie zrobić adekwatnych zdjęć tego lakieru. To rażąca, neonowa czerwień z fioletowym/niebieskim shimmerem. Wydaje mi się, że nalożyłam trzy warstwy, ale nie jest pewna po tak długim czasie.

The base colour in this manicure is Orly Fireball. I was totally unable to take accurate photos of this polish. It's a bright, neon red with purple/blue shimmer. I think I applied three coats, but I'm not sure after so much time.


Zdecydowałam się połączyć kolor bazowy z jasno fioletowymi stemplami. To chyba shimmer w tym lakierze sprawił, że pomyslałam o takim nieoczekiwanym połączeniu. Użyłam Colour Alike B. a Berry Smoothie i płytki Born Pretty BP-22 .
 
I decided to combine the base colour with light purple stamping. I think the shimmer in this polish made me think of this unexpected fusion. I used Colour Alike B. a Berry Smoothie and Born Pretty BP-22 image plate.
Jak zazwyczaj nałożyłam jedną warstwę Golden Rose Gel Look i jedną INM Out The Door. GR jest jedynym top coat'em jaki nie rozmazuje mi wzorków, więc używam go ciągle.

As usual I applied one coat of Golden Rose Gel Look and one of INM Out The Door. GR is the only top coat I have that doesn't smudge my designs, so I use it constantly.


Poniżej są produkty jakich użyłam.

Below are the products I used.


12 komentarzy:

 1. Ciekawe połączenie kolorów :) I moja wymarzona płytka ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć :) Nie byłam pewna czy wszystkim to połączenie podpasuje.Fajna płyteczka ;)

   Usuń
 2. A to ci ciekawostka! Mi właśnie Gel Look rozmazywał stemple, bąbelkował a w dodatku na drugi dzień lakier był tak jakby porysowany, połamany. Zdecydowanie Quick Dry był lepszy. Teraz używał Seshe albo Catrice 3 ultra stay & gel shine.

  A co do zdobienia to wiesz, Twoje zawsze są śliczne! Nie wpadłabym na dodanie fioletu do czerwieni a wyszło mega.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mi rozmazywało wszystko niemal. Seche chyba mniej, ale ten z kolei potrafi inne cuda robić i boję się go używać jak mam na drugi dzień do pracy. Quick Dry mam w sumie, ale nie próbowałam na stemple. Catrice mówisz? Tego nie miałam nigdy, muszę wypróbować. GR Gel Look dość szybko mi gęstnieje i wtedy zaczyna rozmazywać i się ciągnąć.

   Dzięki :) Bardzo się cieszę, że połączenie się spodobało!

   Usuń
 3. bardzo mi się podoba to połączenie kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cudo! nie pomyślałabym, że te kolory razem będą tak fajnie wyglądaly ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Milo mi bardzo. Ja w sumie tylko przez ten shimmer wpadłam na to. Chciałam koniecznie wypróbować jakiś lakier do stempli od Colour Alike i samo wyszło :D

   Usuń
 5. podoba mi się takie kwaśne połączenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe kwaśne mówisz :) Najważniejsze, że sie podoba!

   Usuń
 6. I'm so sorry you are short on time at the moment, Its hard trying to make enough time for things sometimes but I hope at least you enjoy your job <3 These nails look amazing, I love the combination and the pattern is gorgeous :) xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Probably like every job, it has it's ups and downs ;) It's great that You liked my manicure, positive comments always motivate me!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.