czwartek, 27 sierpnia 2015

Kontrastowe Połączenia: Niebieski I Różowy

Contrast Combos: Blue & Pink

Cześć Wam!
Ostatnio mam swego rodzaju tendencję do parowania kontrastowych kolorów. Mam nadzieję, że moje połączenia nie uderzają Was jako niedobrane. Dzisiaj jest dzień na niebieski i róż!

Hi there!
Lately I have a certain tendency to pair contrast colours. Hope my combos don't strike You as unmatched. Today is a day for blue and pink!


Niebieski lakier jakiego tutaj użyłam to Essie Rock The Boat. Nie jestem specjalnie zadowolona z niego, ponieważ potrzebowałam trzech warstw do krycia. Kolor jest jednak ładny, ma subtelny srebrny shimmer w środku, aplikacja była ok. Jestem na prawdę leniwa ostatnio i prawdopodobnie stąd trzy warstwy sprawiły, że zaczęłam postrzegać ten lakier jako niezbyt fajny. Jednowarstwowce zdecydowanie poprawiają mi nastrój, a lakiery wymagające więcej uwagi - nie bardzo ;)

The blue polish I used here is Essie Rock The Boat. I'm not especially happy with this one, because I needed three coats for coverage. The colour's nice though, it has a subtle silver shimmer in it, the application was OK. I'm really lazy lately and that's probably why the three coats made me see this polish as not that great. One coaters definitively make my day, polishes demanding more attention - not so much ;)


Wiedziałam od początku, że będę coś odbijać na tym lakierze. Wybrałam wzorek z płytki Pueen 77, która jest częścią kolekcji Pueen Buffet Leisure. Lakier jakim stemplowałam to Sally Hansen Insta Dri Presto Pink.
I knew from the beginning that I'll be stamping something over this polish. I chose the design from Pueen 77 image plate, that is a part of the Pueen Buffet Leisure collection. The polish I stamped with is Sally Hansen Insta Dri Presto Pink.
Na wierzchu jak zwykle Golden Rose Gel Look i INM Out The Door żeby zabezpieczyć stemple.

On top as usual Golden Rose Gel Look and INM Out The Door to secure the stamping.


Poniżej są produkty jakich użyłam.

Below are the products I used.


19 komentarzy:

 1. Podoba mi się :) Często widuję połączenie różu i niebieskości, dlatego traktuję je już jako klasyczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Też mnie bardzo urzekł ten wzorek :)

   Usuń
 3. Dla mnie połączenie jak najbardziej super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ślicznie wyglądają te kolory razem, super wzór z płytki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie :) Lubię takie wzorki, nie ma prawa wyjść krzywo ;)

   Usuń
 5. ja jestem fanka takich nieoczywistych połączeń, wiec mi się podoba :D ja już od dawna mam tak, że jak lakier wymaga 3 warstw, to gości u mnie max 2 razy na paznokciach, a potem szukam lepszego zamiennika ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chyba też się polubiłam z kontrastami ;) Jeżeli chodzi o lakiery to mam różnie, czasem jak lakier ma jakiś rewelacyjny kolor to i 4 warstwy przeboleję. Tutaj jakoś 3 mnie skutecznie zmęczyły i zniechęciły. Może miałam dzień jednowarstwowca i trzeba było po taki sięgnąć :D

   Usuń
 6. Ciekawe zdobienie :) Nawet serduszka są:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Hehe udało im się akurat załapać :D

   Usuń
 7. Ładnie!
  3 warstowiec to już męczący lakier, niemniej kolor piękny.Takie połączenie niebieskiego z fioletem już chyba wchodzi w kanony klasyki :)
  A właśnie patrzyłam na tę płytkę i tak się zastanawiałam nad tym wzorem, ostatecznie jednak zdecydowałam się na coś innego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z różem :D Dziekuję. Ja widziałam te zawijasy jak tylko wyszła kolekcja u jakiejś blogerki i mi się bardzo spodobały.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.