poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Odrobina Brokatu

A Bit Of Glitter

Wiecie jak bardzo kocham brokat? Ostatnio dużo było stempli na moich paznokciach, ale na prawdę zaczęłam tęsknić za brokatem! Więc.. zobaczmy dzisiaj trochę świecidełek!

Do You know how much I love glitter? Lately it's been a lot of stamping on my nails, but I really begun to miss glitter! So.. let's see some sparkles today!


Zacznę od brokatowego topu jakiego użyłam na wierzchu mojego mani. Ta śliczna kompozycja to H&M Pink Bling Bling. Na prawdę nie wiem dlaczego nazywa się pink.. To miks kolorowego brokatu z dużą ilością złota i większe opalizujące drobinki. Kocham to jak wygląda na moich paznokciach i jest świetny na wszystkim. Poza brokatem jest coś jeszcze co kocham w tym mani - wspaniały bazowy kolor! To Essie In The Cab-Ana i jest to jeden z najlepszych lakierów jaki mam. Ma świetną formułę i wspaniałe krycie. Powiedziałabym nawet, że to jednowarstwowiec. Ja położyłam jak zwykle dwie warstwy ale tylko dlatego, że mam tendencję do robienia prześwitów przy skórkach pędzelkiem z top coatu. Delikatniejsi użytkowanicy mogą spokojnie zostawić jedną warstwę ;) Następnym plusem jest to, że ten lakier nie odbarwił mi paznokci a wiele podobnych kolorów to własnie robi. Wiem, że ten mani nie jest w sumie niczym niesamowitym, ale nosiłam je z dużą przyjemnością.
I'll begin with the glitter topper which I used on top of my manicure. This lovely composition is a H&M Pink Bling Bling. I don't really know why it's cold pink.. This is a mix of colourful glitter with a lot of gold in it and bigger iridescent round particles. I love the way it looks on my nails and it's great on everything. Besides the glitter there's something else I love in this manicure - the amazing base colour! This is Essie In The Cab-Ana and it's one of the best nail polishes I have. It has a great formula and awesome coverage. I would even say it's a one coater. I applied two coats as usual, but just because I tend to make blind spots near the cuticles with the top coat brush. More gentle users can easily leave one coat ;) Another plus is that this polish doesn't stain my nails and a lot of similar colours do that. I know this manicure isn't really something astonishing, but I wore this manicure with a lot of pleasure.
Poniżej są lakiery jakich użyłam.

Below are the polishes I used.


22 komentarze:

 1. śliczny kolor i świetnie wygląda z brokatem!
  ja aktualnie też mam brokatowe zdobienie na moich paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Bardzo lubię takie połączenia, bo wiele wybaczają. Nie ważne czy bąbelki, czy smugi - brokat wszystko wyrówna :D

   Usuń
 2. Ładniusie...a jak pięknie pomalowane <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Bardzo go lubię :) Chociaż mogę być mało obiektywna, bo mam ogromną słabość do wszelkich brokatów :D

   Usuń
 4. Jaki cudny ten brokat! Wcale nie wygląda w buteleczce na takiego pięknisia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? W sumie wzięłam go z ogólnej miłości do brokatów i bliżej nieokreślonego chciejstwa, a okazał się bardzo, bardzo ładny.

   Usuń
 5. ładny, świeży, orzeźwiający mani!

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Nieskromnie powiem, że mi też się podobał ;) Dzięki!

   Usuń
 7. Piękny odcień niebieskiego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się :) Mam na prawdę sporą kolekcję lakierów, a ten już mnie w sobie całkowicie rozkochał!

   Usuń
 8. Brokat <3 Kocham brokat :D świetne połączenie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaaaaa teeeeżżżżż :D Hehe dziękuję. Muszę częściej sięgać po brokaty, bo na prawdę je uwielbiam. Tylko co zrobić jak ma się za mało czasu, a za dużo paznokciowych planów.

   Usuń
 9. Lubię takie zdobienia, u siebie tez często stosuję brokaty:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie bezpieczne zdobienie, niewiele może pójść źle ;)

   Usuń
 10. cudne połączenie! pięknie się mieni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Na żywo jeszcze bardziej ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.