poniedziałek, 3 lutego 2014

Powiew lata!

Środek zimy, zamiecie śnieżne, zaspy itp., a u mnie lato, słońce, plaża! Tak na przekór pogodzie za oknem :)


W roli głównej lakiery Virtual Fruit Cocktail 141 Fresh Mint oraz 142 Lemonade. Oba kolory to bardzo letnie odcienie, niestety Fresh Mint całkiem zniebieściał. W rzeczywistości to mięta, nabiera trochę mniej zielonkawej barwy na paznokciach, ale nie aż tak jak na zdjęciach. Malowało się nim w miarę dobrze, wystarczyły dwie warstwy. Lemonade wyszedł adekwatnie, ale był wszystkim czego można się spodziewać po pastelowym żółtym. Trochę smużył, wymagał trzech warstw.Całkiem letniego klimatu temu mani dodał wzorek wykonany przy pomocy stempli. Użyłam płytki MoYou XL Sailor Collection 05.
Wzorek zrobiony był lakierem Essence Magnetics 12 Majestic Green. Świetnie się odbił i wyglądał rewelacyjnie na tych dwóch Virtualach.


Całość pokryta została Golden Rose Gel Look i INM Out The Door. Jak zwykle zresztą. Do znudzenia jednak będę powtarzać, jak świetnie Golden Rose nadaje się do pokrycia wzorków. Nic a nic nie rozmazuje. INM za to to mój top coat numer jeden. Świetnie wysusza mani :)
To mani bardzo mi się podobało, chyba właśnie tego potrzebowałam pośród wszechobecnych zasp, lodu i zimna.


Poniżej na zdjęciu po prawej udało mi się nawet złapać pełne słońce. To duży wyczyn przy obecnej, wiecznej szarówce. Tutaj miętowy Fresh Mint jest faktycznie zielonkawy.

Poniżej lakiery jakich użyłam.Jak Wam się podoba moja "odrobina słońca"? Wyobraźcie sobie, że wczoraj jak pisałam posta nawet się nie zanosiło na tak słoneczny dzień jak jest dzisiaj! Pełne słońce! No chyba je siła umysłu przywiodłam :D4 komentarze:

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.