sobota, 1 lutego 2014

Delikatesiki!

Dzisiaj bardzo delikatne mani. Blady róż o dość chłodnym odcieniu z fioletowym wzorkiem.Strasznie ciężko mi się robiła zdjęcia temu mani. Niby nie ma światła, a tu mi się coś odbijało w paznokciach ciągle. Ale są jakie są..

Lakier bazowy to Essie Neo Whimsicle. Bardzo ładny odcień różu. Taki dość chłodny. Malowało się w porządku, jak na tak jasny kolorek. Dałam trzy warstwy. Mój Essie ma wygodny, szeroki pędzelek.


Wzorki zrobiłam przy pomocy stempelka. Tutaj jest to wzór z płytki MoYou London XL Pro 14. Użyłam lakieru Essence Magnetics 03 Magic Wand. Wzorek bardzo ładnie się odbił, a lakier przyjemnie zmywało się z okolic paznokcia.


Mam nadzieję, że na zdjęciach widać wszystko co potrzeba? Mani nosiło się bardzo miło. Chyba jedno z trwalszych ostatnio, wytrzymało chyba ze 4-5 dni. To dla mnie już mocno długo. Zazwyczaj nudzi mi się szybciej :D
Na wierzchu jest niezastąpiony Golden Rose Gel Look oraz jedna warstwa INM Out The Door. Niestety tylko wieczorami mogę malować, więc dobry wysuszacz to dla mnie zbawienie. Gdyby nie INM miałabym, oprócz wzorków, pościelową fakturę!


Mam też kilka zdjęć w sztucznym świetle, tutaj przynajmniej nic nie prześwietlało mi wzorku.


Podoba Wam się to połączenie? Kuszę znów płytkami MoYou, ale one na prawdę są nieziemskie. Pokochałam je i tylko po nie ostatnio sięgam.


2 komentarze:

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.