wtorek, 25 lutego 2014

PORÓWNANIE: Nudziaki, nudziaki!

Ze specjalna dedykacją dla Nefty z bloga Nefty's Little World mam porównanie kilku nudziakowych lakierów. Oczywiście w zbiorach mam ich dużo więcej, ale pomyślałam, że skoro i tak mam już zdjęcia to wstawię. Może akurat komuś się przydadzą.Tutaj użyte lakiery:

Wskazujący - O.P.I My Vampire Is Buff
Środkowy - O.P.I Did You 'ear About Van Gogh?
Serdeczny - O.P.I Don't Pretzel My Buttons
Mały - Essie Brooch The Subject
Kciuk - Essie Sand Tropez


Wszystkie lakiery mają na zdjęciach trzy warstwy. No.. niektóre są podobne, ale zdecydowanie nie takie same :) Vampirek jest chyba moim ulubieńcem, ma na prawdę ekstra kolor. Pozostałe też oczywiście bardzo lubię, Did You 'ear About Van Gogh ma świetną nazwę. Już za nią samą byłam skłonna go kupić :D Ogólnie O.P.I ma świetne nazwy, a lakiery z zabawnymi nazwami to coś co tygryski lubią najbardziej :D


Lakiery na zdjęciach oczywiście bez top coatu, stąd widać lekko moje płytkowe nierówności. Wydaje mi się, że kolory są oddane nieźle, starałam się złapać ładne, dzienne światło i zdjęcia na jasnym i ciemnym tle. Niestety jak zrzuciłam zdjęcia na dysk to mani już dawno było zmyte, więc nie miałam jak porównać.


Jak Wam się widzą moje nudziaczki?

8 komentarzy:

 1. Podobają się, a jakże :DDD Nie posiadam jedynie OPI Don't pretzel my buttons, ale chyba to zmienie, bo wpadł mi w oko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe no ładnie :D rzadko uda mi się wstawić coś czego jeszcze nie masz :) Podkreślam JESZCZE :D

   Usuń
 2. Mgiełko strasznie Ci dziękuję za to porównanie :*
  Dużo bardziej to pomocne, niż oglądanie pojedynczych swatchy.
  Już wiem co chcę, co muszę mieć, a bez czego się obejdzie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To żaden problem Kochana :* Cieszę się, że mogłam pomóc. To co musisz mieć, a co możesz odpuścić :> ?

   Usuń
  2. Na pewno muszę Precelka, chcę Vampirka, obejdzie się bez Van Gogha. Esiaki nie kuszą, za to niestety przy okazji buszowania po sklepach wpadło w oko kilka innych Opików... Ech... życie. ;)

   Usuń
  3. No tak, znamy to, znamy :D

   Usuń
 3. najbardziej mi się podoba wskazówka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Vampirek nie ma sobie równych - to fakt!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.