środa, 15 stycznia 2014

PORÓWNANIE: Kolorowe mani

Chciałam porównać kilka lakierów, które albo wydały mi się lekko podobne, albo słyszałam o ich podobieństwie przed zakupem.
Także dzisiaj mam dla Was:
- China Glaze Tart-y Fot The Party (wskazujący)
- Orly Cashmere Cardigan (środkowy)
- Orly Harmonious Mess (serdeczny)
- China Glaze Secter Pri-Wink-Le (kciuk i mały)


To mani miało być tylko porównawcze, ale okazało się, że wygląda nie głupio kolorystycznie. Dodałam wzorek i zostawiłam.
Powyższe zdjęcia zrobiłam w dziennym świetle, ale nie w bezpośrednim słońcu. Niestety mój telefon nie chciał łapać fioletowych tonów. Ma wrażenie, że zarówno Orly Cashmere Cardigan, jak Orly Harmonious Mess były na żywo bardziej fioletowawe, a na moich zdjęciach za mocno wpadają w niebieski.

Kolejne zdjęcia robiłam w słońcu, co prawda takim prze szybę, ale jednak. Tutaj już trochę bardziej wybija się ta charakterystyczna nuta fioletu w lakierach Orly.


Jeżeli chodzi o krycie, konsystencje itp. to w zasadzie nie miałam większych problemów. Ja dałam trzy warstwy wszystkich lakierów, ale wymagały tego tylko Orly Harmonious Mess i China Glaze Secret Peri-Wink-Le. Najlepiej ze wszystkich kryje Orly Cahmere Cardigan. China Glaze Tart-y For The Party był pomiędzy. Myślę, że dwie warstwy by wystarczyły spokojnie.
Jak się okazało, z czystym sumieniem można mieć wszystkie. Są całkiem inne! Żałuję, że nie mam jeszcze do porównania China Glaze Fade Into Hue, bo prawdopodobnie byłby bardzo podobny do ChG Secret Peri-Wink-Le. Dzięki pomocy Izabeli z Lakierowego Abecadła, mogłam zobaczyć ich porównanie na zdjęciach. Fade Into Hue miał kapkę fioletu. Trochę żałuję, bo właśnie niebieskiego z kapką fioletu spodziewałam się po Secret Per-Wink-Le. To nic, może kiedyś :>

Do stemplowania użyłam lakieru Essence Magnetics 02 Hex Hex. Pisałam już kiedyś, że jest świetny. Całość pokryta Golden Rose Gel Look oraz INM Out The Door, do znudzenia :)Wzorek jakiego użyłam pochodzi z płytki MoYou London XL Pro 11. Płytki zamówiłam ze strony MoYou London, pisałam trochę więcej o nich tutaj.

I jak Wam się podoba?


8 komentarzy:

 1. Połączenie kolorów wyszło fajnie, mimo, że nieplanowane ☺ podobają mi się wszystkie, ale w najbliższym czasie zakupy mają czerwone światło ☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem takie nieoczekiwane połączenia nawet się udają. No,no czerwone światło u mnie też.. zaraz po najbliższych zakupach :>

   Usuń
 2. Cieszę się, że mogłam pomóc :D A mani wyszło super, jak zawsze zresztą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomogłaś mi bardzo :* Dziękuję jeszcze raz, Dzięki za komplement!

   Usuń
 3. bardzo fajnie to wszystko gra kolorystycznie - z porównania zrobiło się piękne mani :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, sama byłam zaskoczona :)

   Usuń
 4. Harmonious Mess jest prześliczny *_*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zdecydowanie ciekawy odcień! Trzeba przeboleć trzy warstwy, ale wart jest tego!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.