sobota, 11 listopada 2017

Jesienne Drzewa Z Mnóstwem Spadających Liści

Autumn Trees With Lots Of Falling Leaves

Hej!
Manicure jaki chciałabym Wam dzisiaj pokazać został przygotowany na konkurs na Instagramie. Tematem było "Za co kochasz jesień?" i myslę, że dla mnie jedną z tych rzeczy są kolorowe liście.

Hey!
The manicure I'd like to show You today was prepared for a contest on Instagram. The theme was "What do You love Autumn for?" and I think colourful leaves are one of those things for me.


Kolor bazowy jaki wybrałam pod to zdobienie to Golden Rose Ice Chic 66. Nałożyłam dwie średnie warstwy i tyle wystarczyło żeby całkowicie pokryć paznokcie. Kiedy baza była sucha przeszłam do stemplowania. Chciałam zrobić drzewa i spadające z nich liście. Uber Chic ma idealny layering'owy wzór do tego celu na płytce Lovely Leaves 01.

The base colour I chose for this nail art is Golden Rose Ice Chic 66. I applied two medium coats and that was enough to cover my nail completely. When the base was dry I started stamping. I wanted to do trees with leaves falling from them. Uber Chic has the perfect layering image for this on their Lovely Leaves 01 plate.


Na serdecznym i kciuku odbiłam drzewa używając mieszaniny dwóch lakierów do stempli (żółtego Kads #9 i brązowego Kads #15) żeby uzyskać bardzo jasny odcień brązu. Nie wiem jak to się stało, ale nie mam lakieru do stempli w tym kolorze. Kiedy drzewa były gotowe zaczęłam dodawać spadające liście. Odbiłam ten wzór równeiż na innych paznokciach żeby stworzyć kaskade przypominającą trochę gradient. Kolory jakie wybrałam do liści to pomarańczowy (Kads #8) i czerwony (Kads #14). Wszystkie wzorki były odbite Stemplem Born Pretty Store Clear Jelly Silicone Marshmallow żeby zapewnić idealne rozmieszczenie.

On my ring finger and thumb I stamped the trees using a mixture of two stamping polishes (yellow Kads #9 and brown Kads #15) to achieve a very light shade of brown. I don't know how this happened, but I don't have a stamping polish in this colour. When the trees were ready I started adding falling leaves. I also stamped this image on my other nails to create a gradient looking cascade. The colours I picked for the leaves are orange (Kads #8) and red (Kads #14). All of the stamping designs were stamped with Born Pretty Store Clear Jelly Silicone Marshmallow Stamper to ensure perfect placement.


Stemple były zabezpieczone dwoma top coat'ami. Najpierw Kads żeby uniknąć rozmazania, potem top coat'em Golden Rose Matte.

The stamping was secured with two cot coats. Firstly with Kads to avoid smudging, than with Golden Rose Matte top coat.


Poniżej jest płytka jakiej dzisiaj użyłam..

Below is the plate I used today..

Źródło: http://uberchicbeauty.com/

..i większość pozostałych produktów.

..and most of the other products.


Mam nadzieję, że podoba Wam się moje propozycja. Jeśli jesteście zainteresowani, TUTAJ jest link do konkursowego hashtag'u na IG. Możecie zobaczyć inne zgłoszenia.

I hope You like my proposition. If You're interested, HERE is the link to the IG contest hashtag. You can check out the other entries.12 komentarzy:

 1. Naprawde calosc wyglada super. Genialny pomysl :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super słyszeć. Ten wzór jest jednym z moich ulubionych w okresie jesiennym.

   Usuń
 2. Prześliczne! Zupełnie nie wiem dlaczego nie wygrałaś - moim zdaniem Twoja praca w 100% zasłużyła ma wygraną!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe nic nie szkodzi, szczerze mówiąc nawet nie wiem jaka była nagroda :) Bardzo fajnie słyszeć jednak, że Twoim zdaniem moje praca była dobra (moja faworytka znalazła się wśród laureatek ;)).

   Usuń
  2. Ja wiem, że gusta bywają różne i to co mi się podoba niekoniecznie musi podobać się jury. Ale szczerze mówiąc, jak oglądałam galerię wszystkich zgłoszonych prac, to tylko 1 faktycznie zasłużyła wg mnie na wygraną a 3 pozostałe zamieniłabym na inne ;)

   Usuń
  3. Tak jak piszesz, gusta są różne :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.