sobota, 18 marca 2017

Goodbye Winter

Hej!
Myślę, że możemy spokojnie uznać zimę za zakończoną. Nawet tutaj, w południowo-wschodniej części Polski ;) Oznacza to, że jest ostatni moment na spóźnione śnieżne mani i zaraz potem - na powiedzenie śnieżynkom dowidzenia na jakiś czas. Oto jak ja chciałabym pożegnać zimowy sezon.

Hey!
I think it's safe to say that winter is over. Even here, in the south-east part of Poland ;) This means it's the last moment to post some late snowy manicures and after that - to say goodbye to snowflakes for a while. Here's how I'd like to see off the winter season.


Bazowy kolor w tym mani to czarny. Nałożyłam dwie warstwy Kiko 275 Black na każdy paznokieć i poczekałam aż wyschnie.
 
The base colour in this manicure was black. I applied two coats of Kiko 275 Black on each of my nails and waited for that to dry.


Główną atrakcją tutaj jest oczywiście holo. Mam nadzieję, że możecie zobaczyć chociaż odrobinę jego wspaniałości na moich zdjęciach (pierwsze trzy są w sztucznym świetle). To ILNP Mega (S) i nałożyłam na paznokcie dwie warstwy.

The main attraction here is obviously the holo. I hope You can see at least a glimpse of it's awesomeness on my photos (the first three are in artificial light). It's ILNP Mega (S) and I put two coats on my nails.


Ta wersja holograficznego top coat'u ILNP jest rozproszone, ale jarównież w nim widziałam liniowo układającą się tęczę. Uwierzcie kiedy Wam powiem, że nie mogłam przestać gapić się na moje paznokcie kiedy wyszlam wieczorem z domu. Ten manicure wyglądam taaaak niesamowicie w świetle lamp ulicznym. Był na prawdę zapierający dech w piersiach.

This version of the ILNP holographic top coat is the scattered one, but I did see the linear rainbow in it as well. Believe me when I tell You, that I couldn't stop staring on my nails when I went out in the evening. This manicure looked soooo amazing under the street lights. It was truly breathtaking.


Oprócz oślepiającego efektu holo, miałam też na paznokciach fajny śnieżynkowy wzór stemplowy. Pochodzi on z płytki Uber Chic Christmas 02. Użyłam do zrobienia go lakieru Kaleidoscope 01 Black i Stempla B. Loves Plates Jumbo.

Aside from the blinding holo effect, I also had a nice snowflake stamping design on my nails. It comes from Uber Chic Christmas 02 plate. I used Kaleidoscope 01 Black polish and B. Loves Plates Jumbo Stamper to do it.




















Zdjęcia jakie tutaj widzicie są w świetle naturalnym. Holo było wciąż widoczne, ale nie az tak spektakularne. Moje zdobienie było też pokryte warstwą top coat'u, który mógł lekko stłumić efekt.

The photos You can see here are in natural light. The holo was still visible, but not as spectacular. My nail art is also covered with a layer of top coat, so it might have slightly dulled the effect.


Poniżej możecie zobaczyć płytkę jakiej użyłam..

Below You can see the plate I used..


..i większość pozostałych produktów.

..and most of the products.



10 komentarzy:

 1. Uwielbiam holo, zawsze i wszędzie. Zazdroszczę ILNP ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Holo jest super! Długo się zastanawiałam nad ILNP, ale robi robotę. Wieczorem jak zobaczyłam to aż mi szczęka opadła.

   Usuń
 2. Piękne zdobienie, jeśli chodzi o paznokcie, to szkoda, że zima się kończy - uwielbiam motyw śnieżynek! Ale wolę wiosnę, jeśli i chodzi o wszelkie pozostałe aspekty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Ja też już czekam na wiosnę! Plus 20 stopni, słoneczko i będę szczęśliwa.

   Usuń
 3. Oj widać błysk - piękny :) Ja już ze śnieżynkami pożegnałam się z miesiąc temu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrze, że udalo mi sie choć trochę złapać. Nooo te pazurki w sumie też trochę się naczekały na pokazanie ;)

   Usuń
 4. piękne zdobienie ;) zastanawiałam się jak udało ci się tak ładnie wystemplować tym ILNP a tu zonk, stemplowane czernią :D ja pożegnałam się z zimowymi motywami na początku marca, uwielbiam śnieżynki, ale teraz nadszedł czas na moje drugie ulubione zdobienia - kwiaty <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super słyszeć! Chyba nie byłoby mowy żeby ILNP tak stemplował :D Tak, kwiaty - też uwielbiam!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.