sobota, 25 marca 2017

Podwójne Stemplowanie W Ciemniejszej Wersji

Double Stamping In A Darker Version

Cześć!
Podwójne stemplowanie to świetna technika. Osobiście uwielbiam oglądać jak paznokciowe dziewczyny łączą kolory i wzory w nowe, interesujące sposoby. To wynosi stemple na zupełnie nowy poziom, a możliwości są nieskończone. Próbowałam robić takie mani juz kilka razy, a dzisiaj chciałabym Wam pokazać moje najnowsze podejście.

Hi!
Double stamping is a great technique. I personally love to watch nail artist combine colours and patterns in new, interesting ways. This takes stamping to a whole new level and the possibilities are endless. I tried to do manicures like that a few times and today I'd like to show You my newest attempt.


Kolor bazowy jaki mam na paznokciach to Kiko 275 Black. Nalożyłam dwie warstwy i to zapewniło mi 100% krycie. Myślę, że ten lakier to moja nowa ulubiona czerń.

The base colour I have on my nails is Kiko 275 Black. I applied two coats and that was all I needed for 100% coverage. I think this polish is my new favourite black.


Pierwszy wzór stemplowy jaki położyłam na czerni pochodzi z płytki Uber Chic 1-03. Odbiłam go Stemplem B. Loves Plates Jumbo i lakierem do stempli Colour Alike & B. Loves Plates B. a Sunset. Drugi wzorek jest z płytki Uber Chic 6-02 i chciałam żeby był bardziej widoczny niż poprzedni, więć użyłam dużo jaśniejszego lakieru. Był to Kaleidoscope 81 Bisque. Chciałam również umieścić ten wzór w idealnej pozycji, więc odbiłam go Stemplem Uber Chic XL Clear (rączka jest z Aliexpress).

The first stamping design I placed over the black base comes from Uber Chic 1-03 plate. I stamped it with B. Loves Plates Jumbo Stamper and Colour Alike & B. Loves Plates B. a Sunset stamping polish. The second design is from Uber Chic 6-02 plate and I wanted it to be more visible than the previous one, so I used a much lighter polish. It was Kaleidoscope 81 Bisque. I also wanted to place this design in a perfect position, so I stamped it with the Uber Chic XL Clear Stamper (the holder is from Aliexpress).


Manicure jest zabezpieczony jedną warstwą Sally Hansen Maximum Growth żeby uniknąć smug i jedną wstwą INM Out The Door żeby szybciej wyschło.

The manicure is secured with one coat of Sally Hansen Maximum Growth to prevent smudging and with one coat of INM Out The Door to make it dry quicker.


Poniżej możecie zobaczyć dwie płytki UC jakich użyłam..

Below You can see the two UC plates I used..

Źródło: http://uberchicbeauty.com/


Źródło: http://uberchicbeauty.com/

.. i większość pozostałych produktów.

..and most of the other products.14 komentarzy:

 1. boskie :) bardzo mi się podobają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Zawsze tak miło przeczytać pozytywny komentarz :)

   Usuń
 2. Ekstra! od dłuższego czasu się przymierzam do wielokrotnego stemplowania aż w końcu i tak lądują farbki na paznokciach... ;) Świetne mani :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Takie stemplowanie jest super, tyle możliwości, że czasem nie wiadomo na co się zdecydować. Chociaż muszę przyznać, że Twoje farbkowe mani zawsze wprawiają mnie w osłupienie. Tak cudownie ci to wychodzi! Dla mnie stemple to takie lekarstwo na totalny brak plastycznych umiejętności :D

   Usuń
 3. Też jestem po próbach podwojnego stemplowania i jestem w nim zachochana Pieknie wyszło ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem zauroczona ta metodą :)

   Usuń
 4. W sumie jakoś nie próbowałam, a tak ładnie się prezentuje wielowarstwowe stemplowanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie, bardzo fajne te płytki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie to :) Płyteczki są mega!

   Usuń
 6. pięknie to skomponowałaś :) ja wiem po sobie, że podwójne stemple to nie taka prosta sprawa, wbrew pozorom ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę przyznać, że kilka prób wykonałam najpierw na folii :) Tak jak napisałaś, nie jest to czasem tak proste jakby się mogło wydawać. Przy żle dobranych kolorach, wzory nie raz potrafią się zlać. Super, że moje mani się spodobało.

   Usuń
 7. Ślicznie wyszło. Ja raz czy dwa próbowałam podwójnych stempli a potem o nich jakoś zapomniałam. Patrząc na Twoje dzieło coś czuję, że znów powrócę do tej techniki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Ostatnio więcej widuję zdobień gdzie ten sam wzór jest nakładany w dwóch kolorach, blisko siebie, twórząc jakby cień. Obie techniki bardzo lubię, ale przy dwóch różnych wzorach rezultat jest bardziej nieprzewidywalny :) Powróć koniecznie!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.