sobota, 11 marca 2017

Classy Red & Gold

Cześć!
Dużo czasu minęło od mojego ostatniego posta. Moje paznokcie nie są obecnie w najlepszym stanie i nie miałam humoru na pisanie. Musiałam je maksymalnie skrócić i pewnie wiecie jak to jest - moja kreatywność spadła do zera. Zazwyczaj noszę nudziaki bez wzorków, więc nie mam nic wartego pokazania Wam.

Hi!
It's been a long time since my last post. My nails aren't in the best place right now and I wasn't in the mood for writing. I had to shorten them as much as possible and You probably know how it is - my creativity immediately dropped to zero. I usually wear nude shades with no nail art, so I have nothing worth showing You.


Na szczęście mam jeszcze kilka mani na długich paznokciach, których nie miałam dp tej pory czasu opublikować. Są dużo bardziej interesujące niż obecne ;)

Happily I have a few manicures on long nails, that I didn't find the time to upload yet. They're much more interesting than the current ones ;)


Na początek mam bardzo klasyczną i elegancką kombinację. Namalowałam jedną warstwę Essie Dress To Kilt jak bazę pod niesamowity shimmer'owy lakier jaki możecie oglądać na moich paznokciach - Kiko 493 Vino Perlato. To boska czerwień z dużą ilością złotego shimmeru. Moim zdaniem to must have od Kiko. Jest piękny i kryje po dwóch warstwach (kremowa baza jaką mam pod nim nie ma nic wspólnego z poprawą krycia, była tam tylko w celu zrobienia koniecznych poprawek przy skórkach przed nałożeniem shimmeru).

For starters I have a very classic and elegant combination. I painted one coat of Essie Dress To Kilt as a base for the amazing shimmery polish You can see on my nails - Kiko 493 Vino Perlato. It's a gorgeous red with lots of golden shimmer. In my opinion this polish is a must have from Kiko. It's beautiful and opaque in two coats (the cream base I have underneath it had nothing to do with improving the coverage, it was only there to make the necessary cuticle area clean-ups before applying the shimmer).
Ten lakier wołał o złoty, stemplowy wzorek. Zdecydowałam się zrobić go na trzech paznokciach i dodać trochę złotych ćwieków na pozostałych dwóch. Wzorek pochodzi z płytki Lina You're A Damasque 01, odbiłam go lakierem do stempli Born Pretty Store Stamping Polish #1 i Stemplem Aliexpress Blue Metal Handle XL. Ćwieki pochodzą z Born Pretty Store.

This nail polish called for a golden stamping design. I decided to do it on three of my nails and add some golden studs on the other two. The design comes from Lina You're A Damasque 01 plate, I stamped it with Born Pretty Store #1 Stamping Polish and the Aliexpress Blue Metal Handle XL Stamper. The studs are from Born Pretty Store.


Zdobienie stempelkowe zabezpieczone jest jedną warstwą top coat'u Kads i jedną warstwą INM Out The Door. Paznokcie z ćwiekami pokryte są tylko warstwą INM.

The stamping nail art is secured with one coat of Kads top coat an one coat of INM Out The Door. The nails with the suds are only covered a layer of INM.


Poniżej możecie zobaczyć płytkę jakiej użyłam, jesy sprzedawana na stronce Liny albo przez wielu dystrybutorów.

Below You can see the plate I used, it's sold on Lina's home page or by a number of distributors.


Pozostałe produkty są tutaj.

The rest of the products are here.16 komentarzy:

 1. Ekstra wyszło <3 A pazurki odrosną! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super ;) Wiem, wiem, ale na takich krócinkach to jakoś aż nie chce mi się nic ambitnego malować. Jak tylko odrosną na tyle żeby chociaz lekki migdał na nich zrobić, zacznę tworzyć więcej.

   Usuń
 2. Mi też się wydaje, że na dłuższych paznokciach wszystko wygląda lepiej ;-) Pazurki niedługo Ci odrosną i znów będziesz tworzyć takie cuda jak to ;-) Bo co jak co, ale to zdobienie jest piękne! Uwielbiam złote ornamenty, tak ozdobione paznokcie wyglądają niezwykle elegancko ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Człowiek się za szybko przyzwyczaja do długich, a potem krótkie wydają się takie biedne. Ogólnie jestem zwolenniczką zasady: niekoniecznie długie, byle kształt był ok, a mimo to jakoś tak.. wena mnie opuściła. Fajnie, że moje ornamenty wpadły w oko.

   Usuń
 3. Eleganckie, piękne... i super płytka!

  OdpowiedzUsuń
 4. najpiękniejsze, jakie ostatnio widziałam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Też tak mam, że jak mam króciaki to mniej mi się chce tworzyć coś ambitniejszego:) A to zdobienie śliczne. Mam Vino Perlato i też zawsze łączę je ze złotem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba tak jest u większości :) Dzięki wielkie!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.