niedziela, 26 lutego 2017

Niesamowity Duet: Magnetyczny Lakier I Stemple

Amazing Duet: Magnetic Polish And Stamping

Cześć Wam!

Ostatnio zrobiłam zamówienie na Hypnotic Polish i oprócz innych rzeczy wzięłam też sporo magnetycznych lakierów Masura. Już widziałyście jeden z nich w moim mani pt. Różowy Cmentarz, a dzisiaj chciałabym pokazać Wam kolejny.

Hey there!

Lately I made an order on Hypnotic Polish and among other things I got quite a few magnetic polishes from Masura. You've already seen one of them in my Pink Cemetery manicure and today I'd like to show You another one.


Sklep oferujący te magnetyczne lakiery sugeruje nakładanie ich na czarną bazę i ponieważ większość z nich ma w sobie brokat, tak czy owak nakładałabym je na kremowy lakier. W tym przypadku nie wybrałam jednak czerni, a bardzo ciemny szary (Kiko 382 Pearly Gunmetal) i nałożyłam jedną grubszą warstwę. Lakier Kiko jest tak napigmentowany, że ta jedna warstwa dała mi pełne krycie. Na tym etapie zrobiłam wszystkie konieczne poprawki przy skórkach i sięgnęłam po Masura Glaxy Collisions.

The shop offering these magnetic polishes suggest to put them over a black base and because most of them have glitter, I would paint a cream polish under them either way. In this case I didn't pick black though, but a very dark grey (Kiko 382 Pearly Gunmetal) and applied it in one thick coat. The Kiko polish is so pigmented, that this one coat gave me full opacity. At this point I made all the necessary clean-ups in the cuticle area and reached for Masura Galaxy Collisions.


Magnetyczny lakier nakładałam po jednym paznokciu, ponieważ musimy jak najszybciej namagnetyzować powierzchnię żeby otrzymać najlepszy efekt. Tym razem chciałam uzyskać okrągły wzór na paznokciach, więc użyłam magnesu Dance Legend Magnetic Pen żeby stworzyć ciemniejszy obszar na środku każdego paznokcia. Muszę przyznać, że trochę się zdziwiłam widząc ciemniejszy okrąg w pobliżu miejsca gdzie trzymałam magnes. Myślałam, że końcówka długopisu będzie przyciągać metaliczne drobinki, a nie odpychać je.. Tak czy inaczej efekt jest na prawdę magiczny. Nałożyłam dwie warstwy lakieru magnetycznego i magnetyzowałam obie, ale myślę, że kiedy mamy ciemną bazę można obuć się z tylko jedną warstwą Masury. Te magnetyczne lakiery są bardzo napigmentowane.

I applied the magnetic polish one nail at a time, because we have to magnetize the surface as soon as possible to achieve the best effect. This time I wanted to make a circular design on my nails, so I used Dance Legend Magnetic Pen to create a darker area in the center of each nail. I must say that I was a bit surprised to see a darker circle near the spot where I held the magnet. I thought that the tip of the pen would pull the metallic particles, not push them away.. Nevertheless the effect is really magical. I applied the magnetic polish in two coats and magnetized each of them, but I think that when we have a dark base we can get away with just one coat of Masura. These magnetic polishes are really pigmented.
Zaczekałam aż baza całkowicie wyschnie i zaczęłam odbijać piękny wzór z płytki Uber Chic 4-03. Przy pomocy Stempla Aliexpress Blue Metal Handle XL umieściłam środek wzoru idealnie w centrum każdej ciemniejszej, stworzonej wcześniej plamy koloru. Użyłam lakieru do stempli Kaleidoscope 01 Black i pokryłam paznokcie top coat'em Kads żeby uniknąć rozmazania. Żeby jeszcze lepiej zabezpieczyć zdobienie położyłam też jedną warstwę INM Out THe Door.

I waited for the base to fully dry and started stamping a beautiful design from Uber Chic 4-03 plate. With the help of Aliexpress Blue Metal Handle XL Stamper I placed the center of the design exactly in the middle of each darker spot of colour created before. I used Kaleidoscope 01 Black stamping polish and covered my nails with Kads top coat to avoid any smudging. To secure the nail art even better I added a layer of INM Out The Door top coat as well.


Poniżej możecie zobaczyć płytkę UC jakiej użyłam..

Below You can see the UC plate I used..

Źródło: http://uberchicbeauty.com/

..i większośc pozostałych produktów.

..and most of the other products.


28 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe i odważne zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na żywo wyglądało nawet lepiej. Te magnetyczne lakiery dają niesamowity efekt. Dzięki!

   Usuń
 2. Świetne zdobienie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Mnie samej ogromnie się podobało ;)

   Usuń
 4. mam tą Masurę oraz parę innych, uważam je za hit :) są świetne, tak jak Twoje dzisiejsze mani ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też kupiłam kilka i wyglądają obłędnie. Myślę, że to nie ostatnie magnetyczne lakiery w mojej kolekcji. Dzięki śliczne!

   Usuń
 5. Pięknie wygląda to zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, super mi to słyszeć!

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Fajnie, że tak Wam się spodobało :)

   Usuń
 7. Ach te magnetyczne lakiery - efekt dają niesamowity. Ja nie potrafię złapać go na zdjęciach, podejrzewam, że twoje mani też wyglądało na żywo jeszcze lepiej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie. Też namęczyłam się przy fotografowaniu, ale ten efekt jest nie do oddania. Trzeba zobaczyć je w akcji i tyle ;)

   Usuń
 8. Świetny efekt, hipnotyzujący :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe wzorek robi swoje :) Dzięki!

   Usuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie. Niestety komentarz usuwam z powodu linka w treści.

   Usuń
 10. Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Bardzo miło, że mani przypadło do gustu.

   Usuń
 11. Bardzo fajnie wyszło. Lekko hipnotyzująco nawet :) Tak jak kiedyś lakiery magnetyczne nie zrobiły na mnie dużego wrażenia, tak teraz podobają mi się coraz bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Ja mam tak samo, jeszcze niedawno wcale nie miałam parcia na te magnetyczne laksy. Teraz zakochałam się na maksa :)

   Usuń
 12. Ja chciałabym zobacz jak ten efekt prezentujemy się bez stempla. Może wrzucisz na swój Insta ;) Musi być mega moc :) Lakiery magnetyczne Masura to moje lakierowe marzenie już od dawna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojjjj zdecydowanie jest moc. Niestety nie mam zdjęć tego mani bez stempla.. zdobienie robiłam wieczorem i nie było warunków do zdjęć. Z kolei pazurki mam teraz na zero, a nawet mniej niż zero, więc nie nadają się do zeswatchowania tego cudeńka. Może na wzornikach coś pokombinuję..

   Usuń
  2. Czekam i na Insta zaglądam ;)

   Usuń
  3. Może na weened coś mi się uda pokazać. Myślę o zrobieniu jakiegos porównania wszystkich kolorków jakie mam, ale logistycznie to muszę obmyślić najpierw :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.