piątek, 24 lutego 2017

REVIEW: Born Pretty Store Blur Water Decals

Cześć!
Dzisiaj mam kolejny manicure z użyciem naklejek wodnych z Born Pretty Store. Tym razem recenzuję całopaznokciowy arkusz, ale jak zwykle poszłam krok dalej i nie użyłam go w najbardziej oczywisty sposób ;)

Hi!
Today I have another manicure using Born Pretty Store water decals. This time I'm reviewing a full nail sheet, but as usual I decided to go a little further and didn't use it in the most obvious way ;)


Wzór jaki wybrałam do recenzji ma symbol DLS-345 i możecie go znaleźć  TUTAJ. Poniżej jest mani jakie stworzyłam przy użyciu tych naklejek.

The design I chose for the review has the symbol DLS-345 and You can find it HERE. Below You can see the manicure I created using these water decals.


Na paznokciach mam zwykłą białą bazę - Astor White Snow Manicure. Pomyślałam, że będzie najlepiej pasować do naklejek, które utrzymane są w chłodnych niebieskich i fioletowych odcieniach. Nałożyłam dwie warstwy białego lakieru i pokryłam je top coat'em.

On my nails I have a simple white base - Astor White Snow Manicure. I thought it would go best with the decal, which is kept in cool toned blue and purple shades. I applied two coats of the white nail polish and coveted them with a top coat.


Kiedy moja baza była gotowa użyłam ozdobnych nożyczek żeby pociąć naklejkę na paski. Chciałam żeby było trochę nierówne, więc taki model nożyczek wzięłam. Nakładanie naklejek jest standardowe. Pisałam trochę o tym jak ja to robię TUTAJ. Zawsze też zabezpieczam naklejki warstwą top coat'u.

When my base was ready I used creative scissors to cut the decal in stripes. I wanted them to be a bit uneven, so that's the model of scissors I took. The application of the decals is standard. I wrote a bit about how I do it HERE. I also always secure decals with a layer of top coat.
Naklejki wodne z Born Pretty Store są na prawdę fajne. Są cienkie i giętkie, co jest dla mnie najważniejszą rzeczą. Dzięki tym cechom łatwo się z nimi pracuje i wyglądają bardzo estetycznie an paznokciach.

The Born Pretty Store water decals are really nice. They're thin and flexible, what is one of the most important things for me. Thank to these features they're easy to work with and they look very esthetic on the nails.


Poniżej możecie zobaczyć te kilka produktów jakich dzisiaj użyłam.

Below You can see the few products I used today.


Podczas zakupów na stronie Born Pretty Store pamiętajcie o kodzie rabatowym HMG10 z mojego bloga. Uprawnia on do 10% zniżki na zakupy (tylko nieprzecenione produkty). Przesyłka jest darmowa!

While shopping on the Born Pretty Store site remember about the discount code HMG10 from my blog. It entitles to a 10% discount for your purchase (only products in full price). The shipping is free!

8 komentarzy:

 1. Super pomysł z ich wycięciem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyślałam, że będzie ciekawiej jak coś z nimi pokombinuję :)

   Usuń
 2. ale super to wykombinowałaś ;) mega efekt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się! Chciałam zrobić coś innego :)

   Usuń
 3. świetnie to wymyśliłaś! efekt jest genialny ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nietypowy ale b. ciekawy efekt :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, własnie w coś nietypowego celowałam :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.