wtorek, 15 listopada 2016

Brrrrrr.. It's Cold Outside!

Witajcie!
Taa.. zima z pewnością nadchodzi i przyszedł czas na wielkie, ciepłe, puchate swetry, wieczory pod kocem i dużo gorącej kawy, herbaty czy kakao. Jest to też czas na wszystkie te zimowe zdobienia, które uwielbiam. Pewnie wstrzymam się jeszcze z bożonarodzeniowymi mani, ale w najbliższej przyszłości możecie spodziewać się dużej ilości śnieżynek, sweterków i zimnych kompozycji :)

Hello there!
Yep.. winter is definitely coming and it's time for big, warm, fluffy sweaters, evenings under a blanket and lots of hot coffee, tea or coco. It's also time for all the wintry nail arts which I absolutely love. I'll probably wait with Christmas manicures, but You can expect lots of snowflakes, sweaters and cold compositions in the nearest future :)


Na dzisiaj przygotowałam miętowy sweterk. Baza jakiej użyłam to Kiko 389 Mint Milk i tak jak zawsze nałożyłam dwie łatwe warstwy żeby uzyskać pełne krycie. Ten lakier to marzenie i pisałam już o nim tyle razy, że nie będę się powtarzać. To must have od Kiko, i tyle ;)

For today I prepared a minty sweater. The base I used is Kiko 389 Mint Milk and just like always I applied two easy coats to get full opacity. The polish is a dream and I wrote so many times about it that I won't repeat myself. It's a must have from Kiko, it's a simple as that ;)
Śliczny sweterkowy wzorek na moich paznokciach pochodzi z płytki MoYou London Festive 04. Odbiłam go lakierem Colour Alike & B. Loves Plates B. a Cozy Blanket i Stemplem B. Loves Plates Crystal Clear. Żałuję trochę, że złoty shimmer z tego lakieru do stempli nie jest widoczny na paznokciach. W buteleczce wygląda ślicznie. Niemniej jednak lakier działa świetnie i jak widzicie kolor jest na prawdę ładny.

The beautiful sweater design comes from MoYou London Festive 04 plate. I stamped it with Colour Alike & B. Loves Plates B. a Cozy Blanket stamping polish and B. Loves Plates Crystal Clear Stamper. I regret a bit that the golden shimmer from this stamping polish isn't visible on the nails. In the bottle it looks so lovely. Nevertheless the polish works great and as You can see the colour is still very nice.


Tutaj jest płytka MoYou London..

Here's the MoYou London plate..

Źródło: http://moyou.co.uk/

..a poniżej produkty jakich użyłam.

..and below are the products I used.


Niestety mój apart nie radzi sobie najlepiej z takimi kolorami i nie uchwycił ich adekwatnie. Mani jest dużo bardziej turkusowe, zielonkawe. Zarówno baza jak i stemple zdecydowanie nie są w odcieniach niebieskiego.

Unfortunately my camera doesn't work good with this type of colours and it didn't capture them accurately. The manicure is much more turquoise, greenish. Both the base and the stamping design definitely aren't bluetoned.

 

24 komentarze:

 1. Sweterkowym zdobieniom mówię TAK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetnie! Będzie ich na pewno więcej :D

   Usuń
 2. Genialnie wygląda to sweterkowe zdobienie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się spodobało!

   Usuń
 3. Bardzo ładnie wyszło :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super jest kolor bazowy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękne! po prostu idealne <3 a co Kiko - zdecydowanie potwierdzam, najlepsza miętka ever :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Ogólnie lakiery Kiko bardzo przypadły mi do gustu.

   Usuń
 6. kolory są super! uwielbiam takie zdobienia :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło! Fajnie, że trafiłam ze zdobieniem.

   Usuń
 7. Śliczne zdobienie, uwielbiam takie sweterki :)) A mięta od Kiko jest już legendarna ;D Ma cudowny kolor, chociaż nie przepadam za konsystencją ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super mi słyszeć takie miłe słowa! Oooo, a mi własnie formuła tych lakierów bardzo się spodobała. Jak widać co osoba, to inaczej jednak.

   Usuń
 8. Rewelacyjne zdobienie, uwielbiam sweterki na paznokciach. Mogę podziwiać bez końca.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zaczyna się czas na sweterki :D Super wyszło.

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.