środa, 9 listopada 2016

Ostatnia Szansa Na Jesienny Manicure?

Last Chance For An Autumn Manicure?

Cześć :)
Prognozy pogody przewidują śnieg w najbliższej przyszłości, więc to może być ostatnia szansa na jesienny manicure. Tym razem bardzo chciałam wypróbować jeden z lakierów do stempli Colour Alike & B. Loves Plates Hello Autumn, więc skończyłam z bordowymi liśćmi klonu na paznokciach. Nie przemyslałam tego, zdecydowanie powinnam była pójść w te faktyczne, czerwonawe liście klonu, ale cóż.. już po ptokach ;)

Hello :)
Weather forecasts are predicting snow in the nearest future, so it might be the last chance to do an autumn manicure. This time I really wanted to try out one of the Colour Alike & B. Loves Plates Hello Autumn stamping polishes, so I ended up with maroon maple leaves on my nails. I didn't think this through, I definitively should have gone for actual, reddish maple leaves, but well.. what's done is done ;)


Kolor bazowy na moich paznokciach to jeden z moich ulubionych nudziakowych odcieni - O.P.I My Vampire Is Buff. Absolutnie kocham ten lakier, a jak na taki jasny odcień na prawdę fajnie się nakłada. Mam na paznokciach trzy cienkie warstwy, ale dwie grubsze też dałyby radę.

The base colour on my nails is one of my favourite nude shades - O.P.I My Vampire Is Buff. I absolutely love this polish and for such a light shade it applies really nicely. I have three thin coats on my nails, but two thicker ones would also do the trick.
W ostatniej chwili zdecydowałam, zę jest za wsześnie na sweterkowe paznokcie i wybrałam zamiast nich liściasty wzór z płytki Born Pretty Store BP-L024. Użyłam lakieru do stempli Colour Alike & B. Loves Plates B. a Falling Leaf i Stempla B. Loves Plates Jumbo.

At the last moment I decided it's to soon to do sweater nails and I picked the leaves design from Born Pretty Store BP-L024 plate instead. I used Colour Alike & B. Loves Plates B. a Falling Leaf stamping polish and B. Loves Plates Jumbo Stamper.


Ciąglę testuję Seche Vite jako top coat, więc i tym razem go nałożyłam. Jest na prawdę dobry jeśli chodzi o stemple. Nic nie rozmazał! Nie spowodował też żadnego kurczenia lakieru. Ostatnio przy jednym z moich halloween'owych mani ściągnięcie jakie zaobserwowałam najpewniej było spowodowane matowy top coat'em, a nie Seche Vite. Lubię ten top coat co raz to bardziej :)

I'm still testing Seche Vite as a top coat, so I applied it this time as well. It's really good when it comes to stamping. It didn't smudge a thing! It also didn't cause any shrinking of the polish .Recently in one of my Halloween manicures the shrinking I observed was most likely caused by the matte top coat and not Seche Vite. I'm liking this top coat more and more :)


Poniżej możecie zobaczyć produkty jakich dzisiaj użyłam.

Below You can see the products I used today.


18 komentarzy:

 1. Ja chcę jeszcze jesień, tę ciepłą, ze słońcem, kolorami, czemu to tak szybko mija?
  Ładne te twoje klony, bardzo klimatyczne i lekko abstrakcyjne, bo przeciez klony wybarwiają się na żółto. Zupełnie mi to nie przeszkadza, uwielbiam kolorowe liście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taką ładną i ciepłą jesień to i ja mogłabym jeszcze mieć.. Za to deszcz i zimno - bleeee... Ostatnio jest na prawdę paskudnie. Oooo nawet na żółtko mówisz, jakoś klony mi się z czerwieniami kojarzyły :D To chyba wina kanadyjskiej flagi. Też uwielbiam takie liściaste, jesienne mani!

   Usuń
 2. A tam ostatnia szansa :P Jesień dalej trwa ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby tak, ale wiesz.. jak tylko spadnie śnieg można odkurzyć płytki ze śnieżynkami *.*

   Usuń
 3. Pięknie prezentują się takie liściaste pazurki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne zdobienie😃💜

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię ten wzorek :) i mam nadzieję, że jesień będzie jeszcze trwać - nie zdążyłam pokazać wszystkich jesiennych zdobień!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też się podoba :) Ja już się zbroję na zimę, bo tylko czekać aż u nas spadnie śnieg.

   Usuń
 6. świetny jest ten wzór :) SV to mój ulubiony top jeśli chodzi o stemple :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :):):) U mnie też w tej chwili jest numerem jeden, muszę jeszcze zobaczyć jak będzie współpracował jak trochę zgęstnieje i kupuję dużą flaszkę ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.