poniedziałek, 27 czerwca 2016

Mint And Lace

Hej!
Dalej mam Wam do pokazania sporo mani, więc to które zobaczycie dzisiaj jest dość stare.. Mam jednak nadzieje, że Wam przypadnie do gustu. Mi osobiście strasznie się podobało jak koronkowy wzór wyglądał na paznokciach.

Hey!
I still have a lot of manicures to show You, so the one You'll see today is quite old.. I hope You'll like it though. I personally loved the way the lace design looked on the nails.


Tak jak sugeruje tytuł posta, bazą w tym mani jest bardzo żywy odcień mięty. Użyłam dwóch warstw Kiko 526 Mint. Już prawdopodobnie wiecie jak bardzo lubię lakiery Kiko, ale uwierzcie jak napiszę to po raz kolejny - te produkty są tak proste w obsłudze, kryjące i mają precyzyjny kształt pędzelka.

Just like the title of the post indicates, the base in this manicure is a very vibrant shade of mint. I used two coats of Kiko 526 Mint. You probably know by now how much I like Kiko polishes, but believe me when I write it again - these products are so easy to work with, opaque and have a precise brush shape.


Uroczy koronkowy wzór jakiego tutaj użyłam pochodzi z płytki Uber Chic Paris In Love. Odbiłam go lakierem do stempli Colour Alike Kind Of Black i Stempla B. Loves Plates Jumbo. Jak widzicie ta kombinacja zadziałała świetnie, wzór przeniósł się perfekcyjnie.

The lovely lace design I used here comes from Uber Chic Paris In Love plate. I stamped it with Colour Alike Kind Of Black stamping polish and B. Loves Plates Jumbo Stamper. As You can see this combination worked amazing, the design transferred perfectly.
Jak zwykle zabezpieczyłam mani jedna warstwą Golden Rose Gel Look, który jest (jak narazie) jedynym top coat'em nierozmazującym ekstremalnie zdobień. Ostatnio jednak mam wrażenie, że firma coś zmieniła, bo coraz częściej zdarza mi się zniszczyć manicure nakładając ten top coat. Zawsze czekam dość długo po odbiciu wzoru, więc jestem pewna, że wysechł całkowicie, ale nawet wtedy top coat go rozmazuje. Dzieje się to również z każdym lakierem do stempli. Fakt, mam ciężką rękę i tendencję do dociskania pędzelka do paznokcia podczas nakładania lakieru i top coat'u. To głównie dlatego rozmazywanie ma miejsce, ale kilka buteleczek temu nie musiałam być aż tak ekstremalnie ostrożna z tym konkretnym top'em. Ostatnimi czasy czuję, że muszę prawie trzymać pędzelek w powietrzu żeby uniknąć rozmazania nail art'u. Jeśli macie jakieś podpowiedzi top coat'owe albo sprawdzone produkty, dajcie mi proszę znać w komentarzach.

As usual I secured my nail art with one coat of Golden Rose Gel Look, which is the only top coat (so far) that doesn't extremely smudge nail art. Recently though I have a feeling that the brand changed something, because more and more often I ruin my manicure applying this top coat. I always wait quite a while after stamping the design, so I'm sure it dries fully, but even then the top coat smears it. This also happens with every brand of stamping polishes. I do have a heavy hand and tend to press the brush onto the nail when I apply nail polish or top coat. that's mainly why smudging happens, but a few bottles ago I didn't have to be so extremely cautious with this particular top coat. Nowadays I feel like I almost have to hold the brush in the air to avoid smearing my nail art. If You have any top coat tips, or verified products please let me know in the comments.


Poniżej możecie zobaczyć płytkę jakiej użyłam...

Below You can see the plate I used...


...i główne produkty.

...and the main products.22 komentarze:

 1. Bardzo udane połączenie :) Mięta i koronka pasują do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fajnie, że udało mi się z zestawieniem :)

   Usuń
 2. Bardzo podoba mi się takie połączenie kolorów i wzór również ciekawie się prezentuje. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło! Ja osobiście uwielbiam motyw koronki.

   Usuń
 3. Piękne to Kiko, całość świetna. Używam Prodigy Gel od GR i też muszę bardzo uważać i być delikatna, by nie rozmazywać. Ale daje fajny, szklany efekt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, Mint Milk też jest ładny. Oooo widzisz czyli też nie bardzo. Ja i tak na wierzch daję INM Out The Door, więc zależy mi tylko żaby nie rozmazywał.. A MoYou specjalne do stempli droooooogie...

   Usuń
 4. Śliczna koronka. Ja aktualnie używam seche vite i jakoś nie mam problemu z rozmazywaniem stempli i zdobień. Tylko tyle, że staram się malować dość "lekko" nie przyciskając pędzelka i nie przeciągać nim kilka razy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Mam go nawet gdzieś, ale ten z kolei podobno lubi ściągać.. Ja zazwyczaj absolutnie nie przejeżdżam dwa razy w jednym miejscu, a i tak mi topy rozmazują..

   Usuń
 5. idealne połączenie kolorystyczne *.* piękny wzór!

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam takie koronkowe pazurki <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne połączenie, spodobał mi się ten lakier z Kiko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ja baaaardzo lubię ich lakiery. Tylko wszystkie mam w kwadratowych butelkach. Te w okrągłym miały koleżanki i chyba są gorsze.

   Usuń
 8. Fajna ta koroneczka. Co do topu, to ja używam GR Quick Dry, ale maluję delikatnie i nigdy nie przeciągam pędzlem dwa razy po tym samym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Też spodobał mi sie ten wzór. Quick Dry chyba u siostry testowałam i też tak sobie wypadł :/

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.