sobota, 25 czerwca 2016

Tropikalne Kwiaty Wiśni?

Tropical Cherry Blossoms?

Cześć!
Dawno, dawno temu zrobiłam delikatny manicure z kwiatami wiśni używając płytki Uber Chic. Był on bardzo konwencjonalny - jasny i w standardowych kolorach. Tym razem mam ten sam motyw na paznokciach, ale w całkiem innym wydaniu.

Hello!
Once upon a time I did a delicate manicure with cherry blossoms using a Uber Chic plate. It was very conventional - light and in standard colours. This time I have the same theme on my nails, but in a totally different take.


Mój poprzedni manicure z kwiatami wiśni jest TUTAJ. Jak widzicie wzór jakiego użyłam nie jest tym samym, tym razem jest to obrazek negative space. To pierwsza duża różnica. Druga to kolory. Muszę przyznać, że nie przemyślałam tego mani. Pomalowałam paznokcie dwoma warstwami Kiko 485 Pearly Coral Rose. To koral, który zależnie od oświetlenia jest albo bardziej różowy albo pomarańczowy, ma również dużo złotego shimmer'u w środku. Kiedy moja baza była gotowa zaczęłam po prostu szukać fajnego i łatwego stemplowego wzorka..

My previous cherry blossom manicure is HERE. As You can see the design I used isn't the same one, this time it's a negative space image. That's the first big difference. The second one is the colours. I have to admit that I didn't think this manicure through. I painted my nails with two coats of Kiko 485 Pearly Coral Rose. This is a coral that depending on lighting is either more pink or orange, it also has lots of gold shimmer inside. When my base was ready I just started searching for a nice and easy stamping design..


Jakimś sposobem skończyło się na zrobieniu kwiatów wiśni na kolorze, który dużo bardziej pasowałby do tropikalnych kwiatów. Cóż, to cała ja :D Nie mogłam wyrzucić z głowy tego wzorka jak już go zobaczyłam i nie mogłam zadowolić się niczym innym. Tym sposobem powstały tropikalne kwiaty wiśni :D:D:D

Somehow I ended up doing cherry blossoms on a colour that would suit tropical flowers much better. Well, that's just all me :D I couldn't get this design out of my head once I saw it and just couldn't settle for anything else. That's how tropical cherry blossoms were born :D:D:D


Płytka jakiej użyłam żeby stworzyć to zdobienie to Uber Chic 7-01. Użyłam też Colour Alike Kind Of Black i Stempla B. Loves Plates Jumbo. Manicure jest pokryty jedną warstwą Golden Rose Gel Look i jedną warstwą INM Out The Door.

The plate I used to create this nail art is Uber Chic 7-01. I also used Colour Alike Kind Of Black and the B. Loves Plates Jumbo Stamper. The manicure is covered with one coat of Golden Rose Gel Look and one coat of INM Out The Door.


Tutaj jest płytka Uber Chic 7-01...

Here's the Uber Chic 7-01 plate...


...a tutaj produkty jakich użyłam.

...and here are the products I used.
27 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Też strasznie spodobał mi się ten wzór!

   Usuń
 2. Tropikalne kwiaty wiśni są baaaardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to super :) Miło mi się nosiło to mani.

   Usuń
 3. uwielbiam takie motywy na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam do tego typu zdobień ogromną słabość ;)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Super słyszeć tyle komplementów!

   Usuń
 5. Przepięknie to wygląda na pazurkach. =)

  OdpowiedzUsuń
 6. pięknie! estetyka na 6 :D bardzo mi się podoba ta płytka =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie masz pojęcia jak rosne jak słyszę tak miłe rzeczy :)

   Usuń
 7. Idealnie odbite kwiatki. Cudnie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetna jakość płytki, super lakier i rewelacyjny stempel - oto sekret ;) Miło mi bardzo, dzięki!

   Usuń
 8. Ta płytka ma boskie motywy *_* Mani to perfekcja w każdym calu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Odrobina egzotyki służy kwiatom wiśni :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudowne mani! :) Bardzo mi się podoba. Nigdy nie używałam stempelków do paznokci. Jestem ciekawa czy poradziłabym sobie ze stemplowaniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Jak wszystko, wymaga to trochę wprawy. Ważne jest też kupienie dobrych jakościowo produktów (nie koniecznie najdroższych) żeby sie nie zrazić. Myślę, że na pewno byś sobie poradziła.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.