poniedziałek, 4 stycznia 2016

Kolejne Chłodne Mani

Another Cold Manicure

Hej!
Co powiecie na kolejny chlodny, niebieski manicure? Niebieski nie jest moim ulubionym kolorem, ale ostatnio dużo go używam na paznokciach. Myśle, że to z powodu zimy. Przez ostatnie kilka dni było na prawdę chłodno i nawet zobaczyliśmy odrobinę śniegu!

Hey!
How about another cold, blue manicure? Blue isn't my favourite colour, but lately I use a lot of it on my nails. I think it's all because of the winter season. These couple of days it's been really cold and we even saw a bit of snow!


Tym razem zrobiłam jasną bazę pod zdobienie. Użyłam jednej warstwy czystej bieli (Safari 56) i pokryłam ją dwiema warstwami lakieru Kaleidoscope by El Corazon 04 First Snowdrop z kolekcji Dreams About Spring. To biały lakier z mnóstwem małych, niebieskich drobinek w środku. Niesamowita kompozycja!

This time I did a light base for my nail art. I used one coat of pure white (Safari 56) and covered it with two coats of Kaleidoscope by El Corazon 04 First Snowdrop from the Dreams About Spring Collection. This is a white polish with lots of little, blue glitter inside. Amazing composition!


Wzorek jaki wybrałam do tego mani pochodzi z płytki Uber Chic 3-02. Muszę powiedzieć, że absolutnie kocham te plytki. Na początku kupiłam tylko dwa komplety, ale nie trzeba było dużo czasu żebym zebrała niezłą kolekcję. Jakość tych płytek jest świetna, a wzory niesamowite. Możecie znaleźć je TUTAJ. W tym momencie sklep oferuje 6 różnych kompletów (każdy zawierający 3 płytki) i zbiór pojedynczych płytek. Komplety kosztuja 24,99$, pojedyncze płytki 14,99$. Wiem, zę wydaje się to dużo, ale moim zdaniem - są całkowicie tego warte! Możecie różnież naleźć inne rzeczy do zdobienia paznokci na stronie Uber Chic. Ja na przykład kupiłam gumeczki do stempel w wersji Sticky i również z nich jestem bardzo zadowolona.

The design I chose for this manicure comes from Uber Chic 3-02 image plate. I have to say, I absolutely love these plates. At first I bought just two sets, but it didn't take long for my to gather quite the collection. The quality of these plates is great and the designs are amazing. You can find them HERE. At the moment the store offers 6 different sets of plates (each containing 3 plates) and a bunch of individual ones. The sets cost 24,99$, individual plates are 14,99$.
I know it seems a lot, but in my opinion - they're totally worth it! You can also find many other nail art products on the Uber Chic site. I for example got the Sticky Stamper Heads and I'm very pleased with them as well.
Do zrobienia stemplowego wzorka użyłam lakieru do stempli Born Pretty #7. Pokazywałam już wcześniej kilka kolorów ich lakierów i wszystkie odbijają na prawdę ładnie. Możecie je znaleźć TUTAJ.

For the stamping design I used Born Pretty #7 stamping polish. I've shown a few colours of their stamping polishes before and they all stamp really nicely. You can find them HERE.


Poniżej możecie znaleźć lakiery jakich użyłam do stworzenia tego mani..

Below You can see the polishes I used to create this manicure..


.. i płytkę Uber Chic.

.. and the stamping Uber Chic plate.

Źródło: http://uberchicbeauty.com/

24 komentarze:

 1. Piękne zdobienie, właśnie czekam na lakier kaleidoscope :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Ja się zastanawiam czy nie zamowić kolejnych kolorków z tej kolekcji. Na zdjęciach nie widać jak ten mój fajnie wygląda.

   Usuń
 2. Ładniusie - takie subtelne. I ta płytka mmm :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Milo mi bardzo :) Płytkami Uber Chic będę teraz kusić, bo mam ich sporo i jestem totalnie w nich zakochana!

   Usuń
 3. piękne mani :) naprawdę mroźne, tak jak dzisiejszy dzień :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super ;) Chyba odzwyczaiłam się od mrozu, bo dzisiaj ledwie dałam radę wyjść z domu tak strasznie było..

   Usuń
 4. Piękne mani, faktycznie - mroźna kolorystyka, ale ja takie uwielbiam! Na płytki UC choruję, mam tylko jeden set i ubolewam nad brakiem pozostałych.
  U nas tylko mróz ściska, śniegu zero :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki śliczne :) Ja teraz mam coraz częściej na takie chłodne mani ochotę, taka pora roku. Co prawda dalej milością wielką darzę plytki MoYou London, ale Uber Chic na prawdę mnie zachwyciły. Mają dużo ciekawych i niepowtarzalnych wzorów. Na Black Friday opłacało się zrobić zakupy. Ja w sumie miałam już wszystkie płytki jakie chciałam wtedy, ale dla siostry wzięłam jeden set i stempel. Uber Chic nigdy mnie nie przestanie zadziwiać czasem dostawy, płytki potrafiły przyjść do mnie w 3dni robocze, z weekendem gdzie w środku! Magia! A czekam np. na organizer Pueen już ponad miesiąc, od Black Friday własnie :/
   U nas coś tam spadło, ale tyle o ile. Za to mroz i wiatr na potęgę.

   Usuń
 5. właśnie pierwsze co mi przyszło do głowy na widok tego mani - kolejny piękny wzór u Ciebie! kolory totalnie "moje", więc jestem zakochana w całości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te płytki rządzą ;) Cieszy mnie to bardzo!

   Usuń
 6. Cudny! Śliczna baza i do tego ten stempel pasuje idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi bardzo. Baza tutaj nie pokazała całego potencjału, na żywo fajniej wygląda :)

   Usuń
 7. Piękne mani. Kolory wpasowane w krajobraz za oknem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Zdecydowanie się wpasowałam, dzisiaj spadł śnieg i mamy bielusieńko!

   Usuń
 8. Prześliczne zdobienie! Wykorzystanie części wzoru był świetnym pomysłem ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że tak myślisz. Tak właśnie mnie naszlo na wzór z boku paznokcia. Na szczęście w miarę równo udało się odbić, bo zazwyczaj mam z tym nie lada problem ;)

   Usuń
 9. Pięknie, i w moich ukochanych niebieskościach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Niebieski ostatnio królował na blogu ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.