środa, 6 stycznia 2016

Zimowa Zieleń

Winter Green

Cześć!
Zieleń jest kolorem zazwyczaj kojarzonym z wiosną, ale są pewne zielone lakiery które są meeeeeega zimowe. Ten który dzisiaj Wam pokażę zdecydowanie do nich należy!

Hi!
Green is a colour usually associated with spring, but there are certain green polishes that are sooooo wintry. The one I'm going to show You today is definitively one of them!Zaczęłam ten manicure przez pomalowanie paznokci jedną warstwą China Glaze Holly Day. Jest to jeden z moich ulubionych zielonych lakierów, idealna choinkowa zieleń i jest to jedno warstwowiec!

I started this manicure by painting my nails with one coat of China Glaze Holly Day. This is one of my favourite green polishes, a perfect Christmas tree green and it's a one coater!


Po wyczyszczeniu skórek nalożyłam dwie warstwy Color Club Ho-Ho-Holly. Ten lakier ma w sobie sporo złota, co czyni go dość ciepłym. W tym samym czasie jednak zdaje się mieć chłodną bazę z niebieskimi tonami. Ta kompozycja czyni ten lakier bardzo interesującym, zmienia się on bardzo w zależności od oświetlenia.

After cleaning my cuticles I applied two coats of Color Club Ho-Ho-Holly. This polish has lots of gold in it, what makes it quite warm. At the same time though it seems to have a cool, blue toned base. This composition makes this polish very interesting, it changes a lot depending on lighting.
Zdecydowałam się zrobić stemple na tej bazie. Wybrałam wzór z płytki Uber Chic 5-02 i odbiłam go lakierem do stempli Colour Alike Kind Of Black.

I decided to do some stamping over this base. I choose a design from Uber Chic 5-02 image plate and stamped it with Colour Alike Kind Of Black stamping polish.


Poniżej są lakiery jakich użyłam..

Below are the polishes I used..


..a tutaj jest płytka Uber Chic.

..and here is the Uber Chic plate.

Źródło: http://uberchicbeauty.com/
Ostatnimi czasy mam dużo więcej czasu na makijaże, więc tutaj jest zielony. Idealnie pasował do moich paznokci!

Lately I have much more time for make-ups, so here's one in green. It matched my nails perfectly!20 komentarzy:

 1. Śliczne paznokcie i makijaż :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. cudne pazurki, a makijaż rewelacja! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. I paznokcie i makijaż świetne!

  OdpowiedzUsuń
 4. piękny makijaż a zieleń na paznokciach prawdziwie hipnotyzująca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, ten wzór ma coś takiego w sobie ;)

   Usuń
 5. wspaniały efekt, a oczy powalają ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ piękny ten color club. Oczy do tego pasują idealnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawy, chociaż muszę przyznać, że solo bym go nie zostawiła. Jednak wykończenie foil nie zawsze mi pasuje. Wzorek jakoś fajnie złagodził całość. To super, zawsze mi tak miło jak chwalicie makijaże ;)

   Usuń
 7. Śliczna zieleń CC, całość super się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę zrobić kiedyś serię porównań, bo mam coś takiego między lakierami Zoya.. Fajnie, że całośc gra :)

   Usuń
 8. Wyglądają bardzo mroźno! Śliczne i pazurki i makijaż :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie choineczki ;) Dzięki wielkie!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.