niedziela, 3 grudnia 2017

Snowflakes - #glamnailschallengedec

Cześć,
zdecydowałam się dołaczyć do nowego wyzwania na Instagramie. Miałam tyle zabawy z #clairestelle8halloween, że nie mogłam się oprzeć wszystkim tym zimowo/bożonarodzeniowym tematom, które zobaczyłam w #glamnailschallengedec. Dzisiaj robimy Śnieżynki!

Hi there,
I decided to join a new nail art challenge on Instagram. I had so much fun with the #clairestelle8halloween one that I couldn't resist all the Winter/Christmas themes I saw in #glamnailschallengedec. Today we're doing Snowflakes!


Zasadniczo zaplanowałam to mani już w zeszłym toku, jednak złapał mnie koniec zimy :D Najpier pokazuję Wam versję matową, ale koniecznie przejedźcie na dół żeby zobaczyć też błyszczącą.

I actually planned this manicure last year, but the end of winter caught me :D I'm showing You the matte version first, but be sure to scroll down to see the glossy one as well.


Kolorem bazowym tutaj jest zwykła czerń. Nałożyłam dwie warstwy mojego ulubionego My Secret Dressed In Black. Kiedy lakier wysechł i zrobiłam wszystkie konieczne poprawki nałożyłam jedną warstwę czerwonego, brokatowego top coat'u - Simple Beauty 167.

The base colour here is a plain black. I applied two coats of my favourite My Secret Dressed In Black. When the polish dried and I made all the necessary clean-ups and applied one coat of a red glitter top coat - Simple Beauty 167.


Kiedy moja baza była gotowa zaczęłam odbijać śnieżynki. Mam na paznokciach kilka róznych wzorów, ale wszystkie pochodzą z nowej płytki Lina Nail Art supplies 4 Seasons - Winter 02.  Lakier do stempli jakiego użyłam to Born Pretty Store #1, a stempel - B. Loves Plates Crystal Clear. Na koniec zabezpieczyłam wszystko top coat'em Kads i nałożyłam Golden Rose Matte.

When my base was ready I started stamping snowflakes. I have a few different designs on my nails, but all of them come from the new Lina Nail Art Supplies 4 Seasons - Winter 02 plate. The stamping polish I used is Born Pretty Store #1 and the stamper - B. Loves Plates Crystal Clear. In the end I secured the whole thing with Kads top coat and applied Golden Rose Matte.


Poniżej możecie zobaczyć błyszczącą wersję dzisiejszego mani. Obie mi się podobaja, ale jak zwykle błyszcząca beznadziejnie się fotografowała.

Below You can see the glossy version of my today's manicure. I liked both just as much, but as usual the glossy one photographed really badly.


To mani jest innym podejsciem do zdobienia, które zrobiłam już dwukrotnie. Możecie je zobaczyć TUTAJ i TUTAJ. Strasznie podobało mi się jak wyszło i już od tamtej pory chciałam zrobić inne warianty kolorystyczne.

This manicure is a different approach to a nail art I already did twice. You can see it HERE and HERE. I really loved how it came out and wanted to do other colour variations ever since.
Jestem pewna, że standardowa niebiesko/srebrna i dzisiejsza czerwono/złota kombinacja nie będą ostatnimi na moim blogu ;)

I'm sure that the standard blue/silver and today's red/gold combinations won't be the last ones on my blog ;)


Płytkę jakiej użyłam możecie zobaczyć tutaj..

You can see the plate I used here..

Źródło: http://linanailartsupplies.com/

..a poniżej jest wiekszość pozostałych produktów.

..and below is most of the other products. 


Jeśli jesteście zainteresowani, tutaj sa inne tematy grudniowej edycji GlamNailsChallenge. Wszystkie inne zgłoszenia możecie zobaczyc pod instagramowym hashtagiem #glamnailschallengedec. Jestem pewna, że zobaczymy tam mnóstwo świetnych prac.

If you're interested, here are the other prompts in the December edition of GlamNailsChallenge. You can check out all of the other entries under the Instagram hashtag #glamnailschallengdec. I'm sure we'll see lots of amazing nail arts there.

Źródło: IG @nbnailart

18 komentarzy:

 1. matowa zdecydowanie bardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Błyszcząca miała swój urok, ale na żywo. Brokat fajnie połyskiwał. Na zdjęciach cały urok zniknął, dlatego zdecydowałam się ostatecznie na mat.

   Usuń
 2. O rany! To zdobienie wygląda cudownie! Dlaczego mi śnieżynki nie potrafią wyjść tak pięknie! ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to słyszeć! Sama też byłam zadowolona z efektu ;)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Fajnie, że Ci się spodobało :)

   Usuń
 4. Mega fajnie wygląda to zdobienie ;) podoba mi się w obu wersjach, ale w macie chyba więcej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, ja też jednak mat chyba wolałam.

   Usuń
 5. Matowe wykonczenie wygrywa. Piękna płytka i świetne wzory śnieżynek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrze, że postawiłam na mat w takim razie. Oh tak, zgadzam się. Płytka jest cudna!

   Usuń
 6. Przecudne! Wersja matowa chyba faktycznie lepsza :)
  A tematy wyzwania są świetne - sama się zastanawiałam czy nie wziąć udziału, ale nie dałabym rady czasowo. Co nie oznacza, że ich nie zmaluję, tylko nieco później :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Ja jak zobaczyłam tematy to stwierdziłam, że pewnie i tak robiłabym podobne więc postanowiłam wziąć udział.

   Usuń
 7. Prześliczne! I też chyba bardziej podoba mi się mat. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ale tu piękne zdobienia, muszę się "wczytać" bardziej w Twojego bloga <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję za miłe słowa. Będzie mi ogromnie miło jak zostaniesz ze mną na dłużej ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.