środa, 6 grudnia 2017

Santa Claus - #glamnailschallengedec

Cześć Wam!
Jest dzień Św. Mikołaja i ta postać jest tematem dzisiejszego zgłoszenia w wyzwaniu #glamnailschallengedec.

Hi there!
It's Santa Claus's day and this character is the theme of today's #glamnailschallengedec promopts.


Manicure jaki przygotowałam ma prostą, czarną bazę. Użyłam My Secret Dressed In Black i nałożyłam dwie warstwy. Moim kolejnym krokiem było stworzenie plamy na środku każdego paznokcia. Początkowo miał to być okrągły gradient, ale w pewnym momencie dałam sobie spokój i zostawiłam plamę w spokoju. Użyłam Essie Avenue Maintain a później China Glaze Dorothy Who? żeby dodać trochę błysku mojemu zimowemu niebu (w tym właśnie kierunku szłam).

The manicure I prepared has a simple, black base. I used My Secret Dressed In Black and applied two coats. My next step was creating the blue blob in the middle of each nail. Initially it was supposed to be a radial gradient, but I gave up at some point and left the blob be. I used Essie Avenue Maintain and after that China Glaze Dorothy Who? to give my winter sky (that what I was going for) a little spark.
Kiedy baza była gotowa zaczełam odbijać Mokołaja na jego saniach. Cały ten obrazek z reniferami włacznie pochodzi z płytki MoYou London Festive 01. Odbiłam go lakierem do stempli Born Pretty Store #3 i Stemplem B, Loves Plates Crystal Clear. Wszystkie migoczące gwiazdki na moich paznokciach również pochodzą z tej samej płytki MoYou London i zostały zrobione lakierem Color Club Over The Moon. Jestem pewna, że w matowej wersji nie zoabczycie, że są one holograficzne, ale na końcu posta dodałam też kilka zdjęć błyszczących.

When the base was ready I started stamping Santa Claus on his sled. This whole image including the reindeers comes from MoYou London Festive 01 plate, I stamped it with Born Pretty Store stamping polish #3 and B. Loves Plates Crystal Clear Stamper. All of the sparkling stars on my nails also come from the same MoYou London plate and they were made with Color Club Over The Moon. I'm pretty sure You can't see they're holographic in the matte version, but at the end of this post I added a few glossy photos as well.


Poniżej możecie zobaczyć bliżej mój kciuk. Na tym paznokciu odbiłam napis "ho, ho, ho!". Z początku nie miałam na niego pomysłu, ale z pomoca przyszła płytka Lina Nail Art Supples Can't Wait For Xmas! 02. Na koniec zabezpieczyłam jeszcze wszystko top coat'em Kads i dodałam jedną warstwę Golden Rose Matte.

Below You can see a closer look on my thumb. I stamped a "ho, ho, ho!" inscription on this nail. I didn't have an idea for it at first, but the Lina Nail Art Supples Can't Wait For Xmas! 02 plate came to the rescue. In the end I just secured everything with Kads top coat and added a layer of Golden Rose Matte.


Tutaj są dwie cudowne płytki jakich użyłam..

Here are the two lovely plates I used..

Źródło: http://moyou.co.uk/
Źródło: http://linanailartsupplies.com/

 ..i większośc pozostałych produktów.

..and most of the other products.


Tutaj z kolei manicure w wersji z błyszczącym top coat'em. Zdjęcia wyglądaja gówniano jak zwykle, ale musze powiedzieć, że baza ślicznie migotała. Która wersja podoba Wam się bardziej?

Here on the other hand is the manicure with a glossy top coat. The photos look shitty as always, but I have to say the base sparkled really nicely. Which version do You like better?


Nastepnym razem w wyzwaniu #glamnailschallengedec będziemy robić Dzwonki. Poniżej jest pełna lista tematów wraz z datami. Na kilka mam już pomysły, obym dała radę je użeczywistnić na paznokciach.

Next up in #glamnailschallenge we'll be doing Jingle Bells. Below is the complete list of all the themes with dates. For a few I already have ideas, I hope I'll be able to embody them on my nails.

Żródło: IG @nbnailart

10 komentarzy:

 1. Na pierwszy rzut oka myslalam, ze to zdobienie na halloween - wybacz ;D. Koniec koncow bardzo mi sie podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahaha no to ładnie :D Halloween jest bliskie mojemu sercu, także w sumie mogłabym cały rok mani w takim klimacie nosić. Dzięki!

   Usuń
 2. AAAale piękne! Normalnie patrzę i patrzę i napatrzeć się nie mogę. Magiczne zdobienie! Widząc Twoje prace zaczynam żałować, że sama nie wzięłam udziału w tym wyzwaniu (niestety brak czasu) :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz jak motywująco działają na mnie Twoje słowa! Dzięki ogromne! Ja też będę sie musiała mocno spiąć żeby dać radę ze wszystki na czas, ale bardzo chciałam uczestniczyć chociaż w jednym.

   Usuń
 3. Pierwszą moją myślą gdy zobaczyłam to mani było : " przecież halloween już za nami" a potem się przyjrzałam i zauważyłam, że to nie żadne halloween'owe zdobienie, tylko Mikołaj z saniami na tle nieba :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahaha to już drugie takie skojarzenie :D Powinnam zmieć nazwę na Halloween'owy Mikołaj :D Jak widać ciemna strona mocy ukazuje się nawet w moich bożonarodzeniowych mani :D

   Usuń
 4. fajne niby takie mroczne :) w macie wyglada bosko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję :) Zdobienia w macie jednak zyskują dużo, bo widać detale.

   Usuń
 5. piękne! ♥ jak dla mnie, zdecydowanie wersja matowa wygrywa :D

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.