sobota, 30 grudnia 2017

REVIEW: BeautyBigBang Skull Nail Water Decals

Cześć Wam!
Wspominałam w moim ostatnim poście, że paznokcie mam bardzo krótkie i postaram się je takie utrzymać przez kilka tygodni. Miałam ogromny problem z zawijaniem. Jak tylko moje paznokcie osiągały pewną długość niektóre z nich z jednej strony się zawijały i wyglądały na nierówne. Próbowałąm to skorygować odpowiednim piłowaniem, ale w pewnym momencie wyglądało to już na prawdę źle. Zdecydowałam się drastycznie je skrócić i zobaczyć czy sytuacja się poprawi. Nie miałam tego problemu w przeszłości, więc pomyślałam, że jest to wynik noszenia przez długi okres czasu długich paznokci. Mam nadzieję, że skrócenie ich pomoże, bo to zawijanie niemiłosiernie mnie wkurzało. Zważywszy na tą sytuację nie będę w najbliższym czasie robiła żadnych zdobień. Na szczęście mam dużo nieopublikowanych prac, więc będę miałą materiał do dodawania tutaj na blogu.

Hi there!
I mentioned in my last post that my nails are really short and I'll try to keep them that way for a few weeks. I had a huge problem with curving. Whenever my nails reached a certain length some of them curved on one side and looked uneven. I tried to correct that fact filling properly, but at some point it looked really bad. I decided to drastically shorten them and see if the situation improves. I didn't have problems like this in the past, so I thought it might be a result of wearing long nails for a long period of time. I hope shortening them will help, because this curving was very irritating for me. Considering that situation I won't be doing any new nail arts in the nearest future. Thankfully I have a lot of unpublished work, so I'll have material to post here on my blog.


Wracając do tematu dzisiejszego posta, przychodzę do Was z recenzją naklejek wodnych ze sklepu internetowego BeautyBigBang. Arkusz jaki dostałam ma 10 wzorów, zawiera 5 kwiatowo-czaszkowych kompozycji w różnych rozmiarach i ich lustrzane odbicia do nałożenia na drugą rękę. Naklejki te mają symbol BN-189.

Back to the theme of todays post, I come to You with a review of water decals from BeautyBigBang on-line store. The sheet I got has 10 designs, it contains 5 differently sized flower-skull compositions and they're mirror reflection to put on our other hand. These decals have the symbol BN-189.


Żeby przetestować te naklejki zdecydowałam się użyć dwóch obrazków prezentujących tą samą czaszkę, ale w różnych rozmiarach. Mniejszą na mały palec, a większą na serdeczny. Nałożyłam naklejki na białą bazę (dwie warstwy Safari 56), ale nie jest to konieczne. Naklejki mają swoje własne białę tło, chciałam jednak być pewna, że kolory będą wygladać żywo i czysto. Nakładanie tych całopaznokciowych naklejek było podobne do każdych innych (mój opis jest TUTAJ), ale na początku wycięłam naklejki żeby bardziej pasowały do moich paznokci. Boki naklejek łatwo rozpuszczają się w acetonie, jednak chciałam uniknąć babrania się w okolicy skórek. Kiedy naklejki były na paznokciach delikatnie dotknęłam ich małym pędzelkiem zamoczonym w zmywaczu. Pomogło to wtopić się naklejkom w bazę i wyrównało krawędzie. Na koniec pokryłam je tylko top coat'em Golden Rose Matte.

To test these decals I decided to use two images presenting the same skull, but in a different size. The smaller one for my pinkie and the bigger one for my ring finger. I applied the decals on a white base (two coats of Safari 56), but it's not necessary. The decals have a white background of their own, but I wanted to be sure the colours look vibrant and clear. The application process of these full nail decals is similar to any other (my description is HERE), but in the beginning I cut the decals to fit my nails better. The sides of the decal dissolve in acetone quite easily, nevertheless I wanted to avoid messiness in my cuticle area. When the decals were on my nails I just delicately touched the sides with a small brush dipped in nail polish remover. This helps to sink the decal into the base and smoothen the sides. In the end I just covered them with Golden Rose Matte.


Na pozostałych paznokciach mam dwie warstwy My Secret Dressed In Black pokryte tym samym matowym top coat'em - Golden Rose Matte.

On my other nails I have two coats of My Secret Dressed In Black covered with the same matte top coats - Golden Rose Matte.


Poniżej są produktych, których użyłam w tym mani.

Below are the products I used in this manicure.


Praca z tymi naklejkami wodnymi była szybka i łatwa. Są one bardzo cienkie, więc nie miałam żadnych problemów z nałożeniem ich płasko na paznokcie. Jak widzicie uniknęłam też zmarszczek czy bąbelków na powierzchni, a nie mam za dużego doświadczenia z całopaznokciowymi naklejkami. Myślę, że są one świetnym produktem do nail art'u. Jeśli zdecydujecie się zamówić je lub jakiekolwiek inne produkty na BeutyBigBang pamiętajcie o moim 10% kodzie rabatowym - MGIE10.

Working with these water decals was quick and easy. They're very thin, so I didn't have any problems with putting them flat on my nails. As You can see I also managed to avoid any wrinkles or bubbles on the surface and I'm not very experienced with full nail decals. I think they're a great nail art products. If You decide to order them or any other products on BeutyBigBang be sure to use my 10% discount code - MGIE10.


4 komentarze:

 1. Lubię naklejki wodne. Tych z BBB jeszcze nie testowałam 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też bardzo lubię tą formę nail art'u. Prosta, szybka i zawsze wygląda efektownie.

   Usuń
 2. Bardzo ładnie wyglądają w Twoim zdobieniu te naklejki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Miło, że mani się podoba!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.