niedziela, 10 grudnia 2017

Jingle Bells - #glamnailschallengedec

Cześć,
czas na trzecie zdobienie w wyzwaniu  #glamnailschallengedec. Dzisiaj robimy mani z Dzwoniącymi Dzwonkami. Po moich ostatnich zgłoszeniach które wyglądały dość ciemno zdecydowałam się zrobić coś jasnego, delikatnego i pogodnego. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

Hello,
it's time for the third nail art in #glamnailschallengedec. Today we're doing manicures with Jingle Bells. After my last entries that looked quite dark I decided to do something light, delicate and cheerful. I hope You'll like it!


Bazą w tym zdobieniu jest jeden z moich ulubionych jasnych kolorów - Color Club Poetic Hues. To świetny odcień ivory, który w moim przypadku kryje po dwóch grubszych warstwach. Jak na taki jasny odcień jest to na prawdę dobrze, ale słyszałam, że lakier ten nie jest najłatwiejszy w użyciu. Ja nie mam z nim żadnych problemów, ale mam go od zawsze, więc konsystencja może być inna niż w nowej buteleczce.

The base in this nail art is one of my favourite pale colours - Color Club Poetic Hues. It's an amazing ivory shade, that in my case covers the nails in two thicker coats. For such a light colour that's really good, but I heard that this polish isn't the easiest to work with. I don't have any problems with it, but I have it since forever, so the consistency might be different than in a brand new bottle.


W tym mani połączyłam kilka różnych wzorów żeby uzyskać interesujące tematyczne zdobienie. Główną rzeczą są naklejki stemplowe przedstawiające dzwonki (płytka Major Dijit 17). Dodałam także wijący się wzór z listkami ostrokrzewu i bardzo adekwatny do tematu napis (oba z płytki Lina Nail art Supplies Can't Wait For Xmas! 01). Lakiery jakich użyłam to Kaleidoscope 01 Black, Born Pretty Store stamping polish #1, Essie Russian Roulette i Kiko 297 Acid Green. Wszystkie wzorki odbiłam Stemplem Born Pretty Store Clear Jelly Silicone Marshmallow. Zabezpieczyłam je top coat'em Kads i INM Out The Door.

In this manicure I combined a few different stamping designs to achieve an interesting themed nail art. The main thing are the stamping decal featuring bells (Major Dijit 17 plate). I also added a swirly design with holly leaves and a very theme appropriate inscription (bot from Lina Nail Art Supplies Can't Wait For Xmas! 01 plate). The polishes I used are Kaleidoscope 01 Black, Born Pretty Store stamping polish #1, Essie Russian Roulette and Kiko 297 Acid Green. All of the design were stamped with Born Pretty Store Clear Jelly Silicone Marshmallow Stamper. I secured them with Kads top coat and INM Out The Door.


Poniżej możecie zobaczyć płytki jakich użyłam..

Below You can see the plates I used..
Źródło: Aliexpress Sklep: NAIL PREETY Store
Źródło: https://www.linanailartsupplies.com/

 ..i większość pozostałych produktów.

..and most of the other products.


Jak Wam się podoba moja propozycja?

How do You like my proposition?

Źródło: IG @nbnailart

6 komentarzy:

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.