piątek, 25 września 2015

REVIEW: Śliczne Dmuchawce Od Born Pretty Store

REVIEW: Lovely Dandelions From Born Pretty Store

Cześć!
Co powiecie na delikatny, pastelowy gradient i trochę ślicznych naklejek wodnych? Nie tak dawno dostałam dwa świetne arkusze naklejek od Born Pretty Store i zrobiłam dzisiejszy manicure żeby pokazać Wam jak wyglądają na paznokciach. Tutaj są wzory naklejek jakie wybrałam:

Hallo!
How about a delicate, pastel gradient and some beautiful water decals? Not long ago I received two great sheets of decals from Born Pretty Store and did today's manicure to show You how they look on nails. Here are the decal designs I chose:i manicure z wykorzystaniem wzoru BP-W13:

and the manicure with design BP-W13:


Pastelowy żółty jakiego użyłam to Color Club Macaroon Swoon. Kolor tego lakieru jest idealny, to jeden z moich ulubionych żółci. Nałożyłam trzy warstwy, ale myślę, że dwie grubsze byłyby wystarczające.

The pastel yellow I used here is Color Club Macaroon Swoon. The colour of this polish is perfect, it's one of my favourite yellows. I applied three coats, but I think two thicker ones would be enough.


Kiedy mój kolor bazowy wysechł całkowicie zrobiłam gradient. Róż jakiego użyłam to China Glaze Petal To The Metal. Gradient stworzyłam gąbką do makijażu.

When my base colour dried completely I did a gradient. The pink I used is China Glaze Petal To The Metal. I created the gradient with a make-up sponge.
Na koniec dodałam naklejki wodne. Z całego arkusza wybrałam wzór pojedynczych dmuchawców i dałam je na środkowy i serdeczny palec. Więcej na temat jak nakładam naklejki wodne możecie poczytać TUTAJ. Te są niesamowicie łatwe w użyciu. Są cienkie i kiedy znajdą się na paznokciu, pokryte topem nie widać nawet krawędzi. Możecie je dostać TUTAJ.

In the end I added water decals. I chose the single dandelion design and put them on my middle and ring finger. You can read more about how I apply water decals HERE. These are amazingly easy to use. They're thin and once they're on the nail, covered with top coat You can't even see the edges. You can get them HERE.


Poniżej możecie zobaczyć lakiery jakich użyłam.

Below You can see the nail polishes I used.


Ostatnio mam więcej czasu na makijaże więc tutaj jest jeden inspirowany powyższym makijażem. Fiolet w zewnętrznym kąciku oka to zasadniczo czarny, ale wymieszał się z różem. Wydaje mi się, że czerń bardziej upodobniłaby makijaż do mani, ale cóż.. mamy co mamy ;)

Lately I have more time for make-ups, so here's one inspired by the manicure above. The purple in my outer corner of my eye was actually black, but it mixed with the pink. I think black would make this make-up more similar to the manicure, but well.. we have what we have ;)
Pamiętajcie, że podczas zakupów na Born Pretty Store możecie uzyskać 10% zniżki z kodem HMG10 z mojego bloga.

Remember that while shopping on Born Pretty Store You can get 10% off with the discount code HMG10 from my blog.

20 komentarzy:

 1. Piękne :) Gradient wyszedł świetnie. Podoba mi się pomysł wrzucania paznokci + makijażu oka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się bardzo! Nieskromnie powiem, zę byłam bardzo dumna z mojego gradientu, bo żadko tak płynnie mi wychodzi :D Miło mi, że pomysł z dorzucaniem makijażu do kompletu się spodobał. Wizażystka ze mnie żadna, ale makijaże to też moje małe uzależnienie.

   Usuń
 2. prześliczne te naklejki :) świetny pomysł z pastelowym gradientem w tym zdobieniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Strasznie mnie urzekły te dmuchawce! Super, że z pastelami w zestawie się podoba.

   Usuń
 3. Mega urocze! Bardzo lubię ten motyw..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja po tym mani zakochałam się w tym motywie. A jeszcze fakt, że to naklejki wodne ułatwia mani niesamowicie. To moje ulubiona metoda zdobienia "na szybko". Przy dobrych naklejkach, wręcz nie może nie wyjść!

   Usuń
 4. śliczne naklejki i mega piękne mani!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło, że tak uważasz. Dzięki!

   Usuń
 5. zarówno mani - wzór użytych naklejek boski, jak i makijaż są rewelacyjne :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super. Bardzo fajnie słyszeć tyle miłych rzeczy!

   Usuń
 6. idealny gradient! śliczne te naklejki i piękny delikatny efekt :) a w makijażu idealne przejście kolorów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo lekkie to mani wyszło, świetnie mi się je nosiło. Fakt, że makijaż zbiera tyle komplementów też mnie niesamowicie cieszy, bo jeszcze nie czuję się aż tak "pewnie" w makeup'ach ;)

   Usuń
 7. Naklejki są piękne, a Twoje zdobienie, no cóz....tu dużo mowić, jak zwykle mnie zachwyciło:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na prawdę super słuchać tak miłych rzeczy. Dziękuję!

   Usuń
 8. Arkusz po prawej mam, już miałam użyć, ale niestety musiałam ściąć paznokcie do zera i teraz się nie zmieszczą :( Więc cierpliwie czekam. Oglądając Twoje zdobienie żałuję, że na dmuchawce się też nie skusiłam, piękne tło dla nich wybrałaś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie z tym po prawej mam mani obecnie. Szkoda pazurków, ale oby szybko odrosły. Dmuchawce są super, chyba zrobię zapas ;)

   Usuń
 9. gradient mistrzowski i super wygląda z dmuchawcami <3 no i jak zawsze cudny makijaż!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że mi wyszło tak jak zaplanowałam :) Dzięki wielkie!

   Usuń
 10. Odpowiedzi
  1. Ja jestem w nich całkowicie zakochana!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.