piątek, 11 września 2015

Lovely Butterflies

Cześć!

Czy malujecie paznokcie pod wpływem pogody, pory roku lub nastroju? Ja bardzo często tak robię, ale mani jakie ostatnio publikuję mają około 3 tygodnie. Mam sporo nadrabiania w tej kwestii :D Więęęęęęc na moich paznokciach wciąż jest gorące lato, ale dotrę do obecnych. Może za jakiś czas będę w stanie powiedzieć, że WŁAŚNIE coś zmalowałam ;)

Hi!

Do You paint your nails under the influence of weather, time of the year or your mood. I very often do, but the manicures I'm posting lately are about 3 weeks old. I have a lot of catching up to do in this department :D Sooooo on  my nails it's still hot summer, but I'm getting there. Maybe in a while I'll be able to say that I JUST painted something ;)


Neonowy róż jaki mam na paznokciach to Color Club Peace, Love & Polish. Ten słodki i jaskrawy róż ma w sobie również dużo mikro shimmeru i jest to coś co go wyróżnia. Na początku martwiłam się, że przez shimmer mogą być widoczne pociągnięcie pędzelka, ale nic takiego nie miało miejsca. Nałożyłam trzy warstwy i niestety nie były one najprzyjemniejsze. Nie wiem czy to wina lakieru czy pogody, ale skłaniałabym się do tego drugiego. Było ponad 30 stopni i malowanie paznokci ogólnie sprawiało problem, więc niech was to nie zniechęca do zakupu tej piękności.

The neon pink I have on my nails is Color Club Peace, Love & Polish. This sweet and bright pink has also a lot of gold micro shimmer in it and that's something that stands out. At first I was worried that brush strokes might be very visible because of the shimmer, but no such thing. I applied three coats and sadly they weren't the most pleasant ones. I don't know if it's the polish or the weather, but I would stick to the second one. It was over 30 degrees and painting nails caused trouble in general, so don't let this discourage You from buying this beauty.
Ten lakier wołał o słodki i uroczy wzorek, więc wybrałam motylki. Ten wzór pochodzi z płytki Pueen 111 z kolekcji Make Your Day. Jak widzicie obrazek odbił się idealnie, wprost kocham jakość płytek Pueen. Wzorek odstemplowałam lakierem My Secret Dressed In Black.

This polish called for a sweet and lovely design, so I picked out butterflies. This design comes from Pueen 111 image plate from the Make Your Day collection. As You can see the image stamped perfectly, I just love the quality of Pueen's plates. I stamped the design with My Secret Dressed In Black.


Produkty jakich użyłam są tutaj.
The products I used are here.


12 komentarzy:

 1. Bardzo fajne i jak zawsze u Ciebie - mega estetyczne wykonanie <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie entuzjastyczne to mani wyszło :) To dla mnie ogromny komplement!

   Usuń
 2. Oh tak, pamiętam te upały i tragiczne wysychanie lakierów nawet z Seshe...
  Śliczny kolorek i idealnie dobrany wzor^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy to lepiej było za wiele nie kombinować, bo u mnie zawsze kończyło się to zmywaniem wszystkiego ;) To fajnie, że tak uważasz.

   Usuń
 3. Piękne zdobienie :-) płytka ma fajne wzorki :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Też mi się spodobała bardzo ta płytka.

   Usuń
 4. Dziewczęce zdobienie :) Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt ;) Lubię czasem coś takiego słodko uroczego zdziałać.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.