poniedziałek, 7 września 2015

Matte Lilac

Cześć!
Lubicie matowe paznokcie? Mam nadzieję, że tak bo będę ich pokazywać dość dużo. Ostatnio kupiłam nowy matowy top coat INM Out The Door i już go kocham!

Hi!
Do You like matte nails? Hope You do because I'll be showing quite a lot of those. Recently I bought the new INM Out The Door matte top coat and I already love it!


Zacznijmy od początku. Piękny, wrzosowy, bazowy kolor to Essie Under Where. Wydaje mi się, że nałożyłam trzy warstwy, ale nie mam 100% pewności. To było jakiś czas temu, prawie miesiąć ;) Jak dobrze pamiętam aplikacja była ok i nie odebrałam jej jako denerwującej, ale trzy warstwy były potrzebne.
 
Let's start from the beginning. The beautiful, lilac base colour is Essie Under Where. I think I applied three coats, but I'm not 100% sure. It was a while ago, almost a month ;) As I recall the application was OK and I didn't see it as irritating, but three coats were needed.
Kolor bazowy przywiódł mi na myśl bzy, które absolutnie kocham. Wybieralam też wzorek z płytki Pueen Lace Blossom, więc wybór był oczywisty :) Odbijałam My Secret 121 i Stemplem Creative Shop.

The base colour made me think of lilacs, which I absolutely love. I was also picking the stamping design from Pueen Lace Blossom plate, so the choice was obvious :) I stamped with My Secret 121 and Creative Shop Stamper.


Chciałam użyć w tym mani mojego nowego INM Out The Door Matte, ale wiedząć jak zwykły INM rozmazuje stemple - nie ryzykowałam. Położyłam jedną warstwę Golden Rose Gel Look prosto na stemple i potem jedną warstwę INM Out The Door Matte. Muszę Wam powiedzieć, że uwielbiam matowy efekt. Zawsze tak było, ale matowe topy potrzebują czasu żeby wyschnąć, a ja zazwyczaj go nie mam. Maluję paznokcie późnym wieczorem i zawsze używam szybkoschnącego top coat'u. Terazm mogę mieć i jedno i drugie - szybkie wysychanie i matowy efekt. Myślę, że INM Matte wysycha nawet szybciej nic zwykła wersja. To świetny top coat. Swój kupiłam na Euro Fashion.

I wanted to use my new INM Out The Door Matte in this manicure, but knowing how the regular INM smudges stamping - I didn't risk it. I applied one coat of Golden Rose Gel Look straight on the stamping and then one coat of INM Out The Door Matte. I have to tell You that I love the matte effect. I always did, but matte top coats need time to dry and I usually don't have that. I paint my nails late in the evening and always use a fast drying top coat. Now I can have both - fast drying and matte effect. I think INM Matte dries even faster than the regular one! It's a great top coat. I bought mine on Euro Fashion.


Poniżej są lakiery jakich użyłam i gwiazda tego mani - INM Out The Door Matte.

Below are the polishes I used and the star of this manicure - INM Out The Door Matte.


Przez ostatnie parę tygodni miałam więcej czasu na makijaże, więc będą się pojawiały częściej. Tutaj jest prosta, fioletowa kompozycja pazująca do mani.
 
I had more time for make-ups these past few weeks, so they'll be appearing more often. Here's a simple, purple composition matching my manicure.
 


Jak Wam się podoba?

How do You like it?


24 komentarze:

 1. Bardzo ładne paznokcie, takie delikatne. Mam taki kolor w macie z my secret ;) No i makijaż oczu też śliczny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć. Ja raczej mało mam matowych lakierów. Bez szybkoschnącego top coat'u już chyba nie umiałabym funkcjonować, więc ten matowy INM spadł mi jak z nieba.

   Usuń
 2. Zarówno paznokcie jak i makeup bardzo mi się podobają *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne pazurki i oczęta też :D

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się zawsze wydawało, że maty w ogóle schną raz dwa! Piękne pazurki, a jeśli nawiązują w jakikolwiek sposób do bzów to nawet uwielbiam! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie zasadniczo mało co schnie. Wiecznie miałam pościel na paznokciach, stąd bez top coatu nawet nie zaczynam malować. No a na mat już top coatu dać nie mogłam więc albo pół dnia nic nie robię bo schnę, alo rezygnowałam z matów. Tak mi się wydaje, że te kwiatki to bzy miały być.. od razu mi się tak skojarzyły :)

   Usuń
 5. bardzo ładne mani i świetny makijaż :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczy pięknie pasują do paznokci :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię takie zestawy, bardzo często maluję sie pod paznokcie :)

   Usuń
 7. Śliczny makijaż, idealnie się wpasowuje w manicure :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękny makijażu oczu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Troszę sobie tylko upaprałam rzęsy eyelinerem, ale to u mnie standard :D

   Usuń
 9. bardzo oryginalny wzór stempla! całość wygląda świetnie :) i ten efekt matu taki aksamitny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Bardzo się cieszę, że jednak wzięłam tą płytkę bo ma świetne wzory.

   Usuń
 10. Matowe wykończenie jest świetne - choć sama po nie bardzo rzadko sięgam. ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też rzadko sięgałam, ale własnie z powodu niemożliwości nałożenia wysuszacza. Teraz mam wszystko w jednym :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.