środa, 23 września 2015

REVIEW: Nail Art Decorations From Lady Queen

Cześć,
dzisiaj mam małą recenzję. Chciałabym Wam pokazać ozdoby do paznokci jakie dostałam od Lady Queen.

Hi,
today I have a little review. I'd like to show You some nail art decorations I got from Lady Queen.


Ozdoby przychodzą w standardowym kółku. Ja dostałam różne ilości różnych wzorów i nie wiem czy to pomyłka czy może są one pakowane losowo. Widziałam też na stronie sklepu, że występują inne kształty. Ozdoby możecie znaleźć TUTAJ.

The decorations come in a standard nail art wheel. I got different amounts of different designs and I don't know if it's a mix up or maybe they're packed randomly. I also saw on the shops web site that there are some other shapes available. You can find the decorations HERE.


Jak możecie zobaczyć powyżej, w swoim kółku dostałam 11 różnych kształtów. Ozdoby są bardzo cienkie i wykonane z metalicznego tworzywa. Dostępne są tylko złote.

As You can see above, in my wheel I got 11 different shapes. The decorations are very thin and made of a metallic material. They only come in gold.


Zdecydowałam się zrobić barokowe mani żeby pokazać Wam jak te ozdoby wyglądają na paznokciach. Wszystkie są dość duże i płaskie, konieczne jest ich lekkie nagięcie żeby pasowały do powierzchni paznokcia. Jest to łatwe i nie wymaga dużo zachodu.

I decided to do a baroque manicure to show You how these decorations look on the nails. All of them are quite big and flat, it's necessary to bend them a bit so that they fay our nail surface. It's easy and doesn't require a lot of effort.


W swoim mani użyłam jako bazy Orly Rock It. Pomalowałam trzy warstwy i zostawiłam je do wyschnięcia. Na palec serdeczny i kciuk nałożyłam ozdoby. Na początku chciałam dać kropkę bezbarwnego lakieru na powierzchnię paznokcia i do tego przykleić ozdoby, ale ostatecznie tylko przycisnęłam ozdobę i "wtopiła" się ona sama w lakier. Całość zabezpieczyłam dwoma warstwami INM Out The Door. Krawędzie ozdób prawie wcale nie wystawały, wszystko zależy jak dokładnie nagniemy je do powierzchni paznokci. Ja nie byłam przesadnie skrupulatna i mimo to nosiłam je dość długo bez uszczerbku.

I my manicure I used Orly Rock It for the base. I painted three coats and left them to dry. On my ring finger and thumb I applied decorations. At first I wanted to put a dot of clear nail polish on the surface of my nails and stick the decorations to that, but in the end I just pressed on the decoration and it "melted" into the base polish on its own. I sealed the whole thing with two coats of INM Out The Door. The edges of the decorations almost didn't stick out, it all depends on how accurate to the surface of our nails we bend them. I wasn't too meticulous and I still wore them quite a long time with no damage.


Na reszcie paznokci odbiłam wzorki z tym samy motywem co w wybranych ozdobach. Wzór pochodzi z płytki MoYou London Tourist 07. Odbiłam go czernią My Secret 121 i stemplem MoYou Sticky.

On the rest of my nails I stamped a design with the same motive as the decorations I chose. The design comes from MoYou London Tourist 07 image plate. I stamped it with My Secret 121 black and the MoYou Sticky Stamper.


Lubię w tych ozdobach to, że są one wielokrotnego użytku. Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądały po zdjęciu. Kolor nie zmienił się po kontakcie z acetonowym zmywaczem. Miały ciągle kształt jaki im nadałam żeby pasowały do paznokci. Są praktycznie gotowe do ponownego użycia. To duży plus!

The thing I like about these decorations is that they are reusable. Below You can see how they looked after I took them off. The colour didn't change in contact with an acetone nail polish remover. They still had the shape I gave them to fit my nails. They're practically ready to use them next time. That's a big plus!


Tutaj są produkty jakich użyłam do stworzenia mojego barokowego manicure.

Here are the products I use to create my baroque manicure.


To nie wszystko co na dzisiaj przygotowałam. Zrobiłam również makijaż w podobnych kolorach, całkowicie inspirowany tym mani.

This isn't all I prepared for today. I also did a make-up in similar colours, fully inspired by this manicure.Mam nadzieję, że podobał Wam się dzisiejszy post. Pamiętajcie, że kiedy robicie zakupy na Lady Queen możecie uzyskać 15% zniżki z kodem KLMC15 z mojego bloga.

I hope You liked today's post. Remember that when You shop on Lady Queen You can get 15% off with the discount code KMLC15 from my blog.


10 komentarzy:

 1. Fantastycznie dobrałaś ozdobę do wzoru stempla :-) Bardzo fajnie, że te metalowe ozdóbki można użyć po kilka razy - choć nie wiem czy chciałoby mi się je ,,wygrzebywać" ze ściągniętej skorupki ;-) (baza peel off :-P)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spodobał mi się pomysł, że motyw będzie tu i tu identyczny. Aaaaaa widzisz, ja standardowo zmywałam. Ozdóbka była tylko troszkę upaprana w lakierze i bez problemu ja doczyścilam.

   Usuń
 2. śliczne mani, ładne są te ozdóbki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo eleganckie - super wyglądają ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. prześliczne! boska kolorystyka i mój ulubiony motyw lilii burbonów <3 świetny pomysł ze złotem na dolnej powiece :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super mi slyszeć tyle komplementów! Dzięki :)

   Usuń
 5. Śliczne pazurki :) Ten Orly jest cudny:) bardzo lubię takie kolory - dla mnie idealne na zimę/jesień.. :) znalazłam Twoje pazurki przez nailsmag gallery i wyobraź sobie moje zdziwienie gdy po wejściu na Twoją stronę zobaczyłam że jesteś z Polski :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Też bardzo lubię tego Orly, całą tą serię w zasadzie. Rock It mam nawet na zapas ;) Widziałam właśnie, że Lady Queen umieściło tam moje zdjęcie. Hehe zaskoczenie było mówisz :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.