wtorek, 31 marca 2015

Różowy Kaleidoskop?

Pink Kaleidoscope?

Cześć,
Tym razem zdecydowałam się użyć kilku moich nowych zakupów. Jak już pewnie wiecie jestem trochę uzależniona od płytek do stempli MoYou London. Tutaj jedna z nowych w użyciu.

Hi,
This time I decided to use some of my newest purchases. As You probably know by now I'm a bit addicted to MoYou London Image plates. Here's one of the new ones in use.


Kolor bazowy też jest całkiem nowy. Kupiłam Color Club Warhol z Euro Fashion i była to jedna z moich najlepszych decyzji. To niesamowity lakier! Mam nadzieje, że możecie zobaczyć neon w nim, w realu prawie świeci!. I wystarczyły tylko dwie warstwy. DWIE! Jak na neon to na prawdę fajnie, kocham go!

The base colour is also brand new. I got Color Club Warhol from Euro Fashion and it was one of my best decisions. It's an amazing polish! I hope You can see the neon in it, in real life it almost glows! And only two coats were enough. TWO! For a neon it's really nice, I love it!


Płytka jakiej użyłam tutaj to MoYou London Kaleidoscope 06. Do tej pory nie mogłam odbijać horyzontalnych wzorków prosto. Używałam twardszych stempli (marshmellow'e są tutaj na prawdę trudno dostępne) i zawsze rolowałam wzór z jednej strony paznokcia na drugą. Na prawdę trudno go w ten sposób ustawić prosto. Teraz moje zmartwienia się skończyły, Stempel Creative Shop skrócił moje cierpienie!

The image plate I used here is MoYou London Klaeidoscope 06. Until now I couldn't stamp horizontal designs straight. I used firm stampers (the marshmallow ones are really hard to get here) and I always rolled the design from one side of the nail to the other. It's really difficult to place it straight this way. Now my worries are over, the Creative Shop Stamper put me out of my misery!
Nie łatwo było dostać Stempel CS, w końcu kupiłam go ze sklepu Hypnotic Polish. Myślę, że napiszę jego recenzję w osobnym poście, ale moje pierwsze wrażenia są świetne. Działał od razu, prosto z pudełka. Jest super miękki i (co było dla mnie najważniejsze) mogę łatwo wcisnąć w stempel paznokieć. Tego właśnie szukałam, to najlepszy sposób żeby umieścić wzór tam gdzie chcę. Mogę teraz odbijać horyzontalne wzorki idealnie!

It wasn't easy to get the CS Stamper, in the end I bought it from Hypnotic Polish. I think I'll write a review of it in a separate post, but I can say that my first impressions are great. It worked right away, straight from the box. It's super soft and (what was most important for me) I can easily press my nail into the stamper. That's what I was looking for, it's the best way to get the design in the exact place I want to. I can stamp all the horizontal designs perfectly now!


Czarny lakier jakiego użyłam do stempli to My Secret 121. Na wierzchu, jak zwykle nałożyłam Golden Rose Gel Look i INM Out The Door.

The black polish I used for the stamping here was My Secret 121. On top, as always I applied Golden Rose Gel Look and INM Out The Door.


Poniżej możecie zobaczyć użyte produkty.

Below You can see the used products.


10 komentarzy:

 1. idealnie! świetny wzór, boski kolor CC :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :):):) Ooooo tak, CC jest rewelacyjny!

   Usuń
 2. Ohhhhh muszę mieć ten stempel bo nie umiem trafić równo wzrokiem w paznokieć -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem zachwycona, polecam! Był wart każdego grosza!

   Usuń
 3. świetne mani :)) kolor CC obłędny, a płyteczki i giga stempla zazdroszczę... u mnie pozostają na wish liście ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki śliczne! CC rządzi :D Noooo to realizować wish listę ;)

   Usuń
 4. Ostrzę ząbki na tę płytkę :)
  Ślicznie to połączyłaś, kolor bazowy robi wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, ja już widzę kolorowankę z tych stempli.. obłędnie będzie wyglądać. Cieszę się :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.