sobota, 21 marca 2015

All In Black

Cześć.
miałam trochę wątpliwości przed opublikowaniem tego mani. To moja pierwsza próba tego typu zdobienia i zasadniczo nie wiem czy mi pasuje. Ale cóż, to coś co zostawię Wam do oceny :) Proszę powiedzcie co myślicie, ja potrafię być subiektywna w stosunku do mojej własnej pracy.

Hey,
I had some doubts before posting this manicure. It was my first try of this kind of nail art and I don't really know if it suits me. But well, that's something I leave You to grade :) Please tell me what You think, I can be very subjective towards my own work.


Zaczęłam od zrobienia czarnego french'a. Użyłam samoprzylepnych pasków żeby każda końcówka paznokcia była taka sama. Paski mają bardzo fajny kształt, dostosowany do migdałkowych paznokci. Możecie je znaleźć TUTAJ. Czarny lakier, który tu widzicie to My Secret 121.

I started by making a black french manicure. I used stick-on stripes to make the tips even on each nail. The stripes have a very nice shape adjusted to the almond nails. You can find them HERE. The black polish You see here is My Secret 121.


Kiedy końcówki całkowicie wyschły zaczęłam odbijać kwiatowy wzór. Szukałam wzorku, który imitowałby kwiatowe, koronkowe rajstopy. Myślę, że ten się sprawdził. Pochodzi z płytki MoYou London Tourist 07 i odbiłam go również lakierem My Secret 121.

When the tips were totally dry I started stamping the floral pattern. I searched for a design that would imitate floral, lace tights. I think this one did the trick. It comes from MoYou London Tourist 07 plate and I stamped it with My Secret 121 as well. 

W tym momencie musiałam pokryć paznokcie topem Golden Rose Gel Look żeby nie rozmazać wzoru malując moim domowym, czarnym tint'em. Patrząc teraz na mani myślę, że mogłam po prostu odstemplować wzór na końcu, po nałożeniu tint'a. Myślę, że sprawdziłoby się to tak samo dobrze.

At this point I had to cover my nails with Golden Rose Gel Look top coat in order not to smudge the design when I paint the nails with my home made black tint. Looking at the manicure now I think I could have just stamped the design in the end, after I put the tint. I think it would work just as good.


Główny trik w tym typie mani to przezroczysty tint sprawiający, że mani wygląda tak interesująco. Swój zrobiłam z zapachowego top coatu Essence o nazwie Fruity. Dodałam tylko kilka kropli czarnego lakieru do paznokci. W moim przypadku był to O.P.I. Black Onyx. Dodałam też dwie kulki mieszające żeby łatwiej połączyć całość. Na moich paznokciach możecie zobaczyć trzy warstwy tint'a.

The main trick of this type of manicure is the sheer tint that makes the manicure look so interesting. I made mine from a Essence scented top coat called Fruity. I just gave it a few drops of a black nail polish. In my case it was O.P.I. Black Onyx. I also added two mixing balls to combine the two easier. And voila! On my nails You can see three coats of the tint.


Poniżej możecie zobaczyć czego użyłam.

Below You can see what I used.


14 komentarzy:

 1. świetnie ci wyszło to zdobienie :)
  ja jakoś nie mam śmiałości wypróbować takiego rajstopkowego mani :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślałam już jakiś czas o takim i w końcu koleżanka mnie zmotywowała :) Miło słyszeć, że fajnie wyszło.

   Usuń
 2. Interesujący efekt, nie widziałam wcześniej niczego takiego :)
  Mam ten top. pachnie tak cudownie! Wiedziałam, że jest z edycji limitowanej, więc kupiłam ze 2 na zapas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już od jakiegoś czasu podziwiałam mani w tym stylu. Dziękuję! Top kupiłam w sumie pod wpływem impulsu i rzadko używałam. Teraz fajnie się sprawdził.

   Usuń
 3. super! efekt rajstopowy wyszedł idealne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze słyszeć :) To na razie pierwsza próba i jeszcze się przekonuję do tego typu mani :)

   Usuń
 4. fajny efekt, dużo pracy ale super :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne zdobienie! Pomysł z czarnym frenchem bardzo mi się podoba. Od jakiegoś czasu mam w planach ,,rajstopowe" zdobienie ale nie mogę za nie zabrać - ale gdy już się tak stanie, to chyba podpatrzę u Ciebie tego frencha ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie masz pojęcia jak miło mi to słyszeć! Dziękuję :) Nie wyobrażałam sobie tego z wolnym brzegiem, niestety paznokcie mam strasznie odbarwione i już całkiem byłoby to widać przy takim mani. Musisz się zmobilizować, bardzo chętnie obejrzę u Ciebie "rajstopki". French podpatruj jak najbardziej ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.