niedziela, 15 marca 2015

Energetyczne Połączenie!

Energetic Compound!

Cześć,
dzisiejsze mani jest super optymistyczne i energrtyczne. Jestem ostatnio strasznie zmęczona i przydałoby mi się trochę dodatkowej siły.

Hi,
today's manicure is super optimistic and energetic. I'm really tired lately and I could use some extra power.


Bazą jaką tutaj użyłam jest Kiko 336 Electric Blue. To jedno z moich nowych dzieci, ostatnio kupiłam kilka lakierów Kiko na próbę. Ten na prawdę mnie zaskoczył. Na początku jak zobaczyłam butelkę to pomyślałam, że to tylko niebieski.. Na paznokciach zrobił się z niego electric blue, a aplikacja była taaaaaaka fajna. Formuła była gładka i przyjemna. Byłam na prawdę z niej zadowolona. Użyłam dwóch warstw w tym mani.

The base coat I used here is Kiko 336 Electric Blue. It's one of my new babies, I got a few Kiko polishes lately to try them out. This one really surprised me. At first when I saw the bottle I thought that it's just a blue.. On the nails it became electric and the application was sooooo good. The formula was smooth and pleasant. I was really happy with it. I used two coats in this manicure.




















Żeby to mani było czymś więcej użyłam neonowego brokatu od Claire's - Digi Pop. To połączenie było niesamowite. Nosiłam je z wielką przyjemnością. Glitter był trochę kłopotliwy w nakładaniu jednolicie na paznokcie, ale było to wykonalne. Kiedy miałam miejsca bez brokatu po prostu używałam sondy żeby umieścić poszczególne cząstki glitteru precyzyjnie gdzie chciałam.

To make this manicure something more I used a neon glitter from Claire's - Digi Pop. This combo was amazing. I wore it with great pleasure. The glitter was a bit tricky to get it evenly on my nails, but it's manageable. When I had no glitter spots I just used a dotting tool to place individual particles of glitter precisely where I wanted.


Całość była pokryta jedną warstwą bezbarwnego lakieru i jedną INM Out The Door. Te dwie sprawiły, że powierzchnia była idealnie gładka.

The whole thing was covered with one layer of clear nail polish and one of INM Out The Door. These two made the surface perfectly smooth.




















Mam nadzieję, że spodoba Wam się tak jak mi. Poniżej możecie zobaczyć dwa lakiery jakich użyłam.

Hope You like it as much as I did. Below you can see the two nail polishes I used.


14 komentarzy:

 1. Widziałam już te lakiery i uważam, że są cudowne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od razu skojarzyło mi się z cyrkiem - pewnie dlatego, że wczoraj Zalewski rozbił mi się niemal pod oknem. ;) Bardzo fajne połączenie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe nooo może cyrkowcy pod oknem mają coś z tym wspólnego :) Znam to, też kiedyś mieszkałam tuż obok stałego miejsca cyrku i wesołych miasteczek. Miło, że połączenie przypadło do gustu :)

   Usuń
 3. Jakie przepiękne połączenie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Takie trochę toksyczne :)

   Usuń
 4. Te żółte "kropki" wyglądają fantastycznie na granacie, orzeźwiająco i energetyzująco ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak właśnie miało być :D Czysta energia!

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Oooo tak, bardzo rzucające się w oczy mani :)

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Ogromne dzięki, bo jednak nie każdemu to połączenie pasuje ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.