wtorek, 24 marca 2015

Mustache Manicure

Tym razem mam dla Was wąsate mani :) Oryginalnie zrobiłam to mani na potrzeby odznaczenia Nailpolis, ale na prawdę spodobał mi się motyw. Mani jest humorystyczne i w jakiś sposób jednocześnie eleganckie. Myślę, że moje odczucie elegancji jest spowodowane kolorami, ale mimo wszystko ;)

This time I have a mustache manicure for You :) I originally did this one for the Nailpolis badge, but I really enjoyed the theme. The manicure is humoristic and somehow elegant at the same time. I think the elegant feeling I got is because of the colours, but still ;)


Dwa kolory jakich użyłam to moje nowo zakupione lakiery Essie. Ciemniejszy to Essie Fierce, No Fear i jest on bardziej brązowy w realu. Może nie czekoladowy, ale mniej szarawy niż na moich zdjęciach. To bardzo przyjemny lakier, nakładał się gładko i potrzebowałam dwóch warstw do krycia.

The two colours I used are me newly bought Essie polishes. The dark one is Essie Fierce, No Fear and it's more brown in real life. Maybe not chocolate, but less greyish than in my photos. It's a very pleasant polish, it applied smoothly and I needed two coats for coverage.
Jaśniejszy kolor to Essie Urban Jungle, tego potrzebowałam trzech warstw. Był nieźle napigmentowany, ale zdołałam sobie zrobić kilka przeźroczystych placków.

The lighter colour is Essie Urban Jungle, with this one I needed three coats. It was nicely pigmented, but I managed to get some sheer spots.


Wąsy to naklejki i zasadniczo kupiłam je przez przypadek. Chciałam naklejki wodne, ale wzięłam zwykłe zamiast nich. Kupiłam je w Born Pretty Store. Żeby kompozycja była bardziej spójna dodałam kropki na ciemniejszych paznokciach lakierami My Secret 121 i Essie Urban Jungle.

The mustashes are nail stickers and I actually bought them by mistake. I wanted water decals, but I got these instead. I got them in Born Pretty Store. To make the composition more consistent I added dots on the darker nails with My Secret 121 and Essie Urban Jungle.
Poniżej są lakiery i naklejki jakich użyłam.

Below are the nail polishes and the stickers I used.


16 komentarzy:

 1. super! uwielbiam takie kolory jak ten ciemny Essie :) piękne, proste zdobienie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Oooo ja też mam słabość do takich kolorków ;)

   Usuń
 2. Wąsy są śmieszne ^^ podoba mi się to zestawienie kolorów ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo tak to zdecydowanie humorystyczny motyw :D Jak wyjęłam lakiery z paczki to od razu pomyślałam o zestawieniu tych dwóch :)

   Usuń
 3. Niby drobiazg, ale efekt jest prześwietny! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłam bardzo zadowolona z tego mani :) Miło, że Wam też się podoba!

   Usuń
 4. te wąsy są urocze i ten czekoladowy lakier essie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe też miałam takie wrażenie :D Urocze to dobre określenie.

   Usuń
 5. Naprawdę pięknie to całościowo wygląda. Btw: świetny pomysł z użyciem wąsów :)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.