piątek, 3 kwietnia 2015

Gdzie Ta Wiosna!

Where's That Spring!

Wiosna w końcu zawitała! Byłam przeszczęśliwa, bo uwielbiam tą porę roku. Ale teraz całkiem zniknęła i mam za oknem śnieg! Śnieg! Tuż przed Wielkanocą! Mam nadzieję, że ta anomalia pogodowa szybko zdecyduje się nas opuścić..

Spring has finally arrived! I Was soooo happy, because I love this time of the year. But now it's all gone and I have snow outside my window. Snow! Just before Easter! I hope this weather anomaly decides to leave us soon..


W celu przywołania wiosennej aury zrobiłam bardzo lekkie i optymistyczne mani. Jako bazy użyłam Essie Van D'Go. Na moich zdjęciach możecie zobaczyć trzy warstwy i tyle było mi potrzebne do całkowitego krycia. Lakier miał miłą konsystencję i łatwo czyścił się ze skórek.

In order to evoke the spring vibe I made a very light and optimistic manicure. As a base I used Essie Van D'Go. On my photos You can see three coats and that was what I needed for full coverage. The polish had a nice formula and it cleaned easily from my cuticles.
Do uroczego kwiatowego wzorku użyłam płytki Born Pretty BP-44. Możecie zobaczyć ją TUTAJ. Jak możecie zobaczyć wzór jest całkiem duży, ma 1,5cm x 2,2cm. To duży plus, bo wystarczają nawet na dłuższe paznokcie.

For the lovely flower design I used Born Pretty BP-44 image plate. You can find it HERE. As You can see the design is quite big, it's 1,5cm x 2,2cm. That's a big plus, because it's enough even for longer nails.


Lakier jakiego użyłam do stemplowania to Mundo De Unas Red Wine. Te lakiery są na prawdę wspaniałe, jak do tej pory każdy jeden jakiego użyłam nie rozczarował mnie.

The nail polish I used for the stamping is Mundo de Unas Red Wine. These nail polishes are really great, as until now every single one I tried didn't disappoint me.
Zdecydowałam się dodać moim kwiatkom trochę więcej koloru, więc dodałam neonowe żółte kropki w środkach. Żeby dopasować pozostałe paznokcie do środkowego i serdecznego tam też dodałam kropki. Wierzcie mi, kropki były neonowe! Użyłam lakieru Butterfly Colors Nr 2 i sondy.

I decided to give my flowers some more colour, so I added neon yellow dost in the middles. To match the other nails to my ring and middle fingers I added some dots there as well. Believe me, the dot's were neon! I used Lovely Butterfly Colors Nr 2 nail polish and a dotting tool.


Poniżej możecie zobaczyć lakiery jakich użyłam.

Below You can see the polishes I used.14 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba!
  U mnie też śnieg, masakra! Nie cierpię zimy, a już szczególnie jak odbiera mi ukochaną wiosnę -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super :)
   Czuję dokładnie to samo!

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Natchnęło mnie tak w sumie z niczego i wyszło lepiej niż od dawna planowane mani czasem.

   Usuń
 3. kwiecien-plecien :P

  a wzorek super :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaaaak, to fakt! Oby tylko szybko pojawiło się "trochę lata" :D

   Miło mi :*

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Bardzo długo na niego chorowałam :) Do tego stopnia nawet, ze jest to jeden z nielicznych jaki kupiłam w podstawowej cenie!

   Usuń
 5. cudne zdobienie! świetny stempel i te neonowe kropy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło :) Też mi się wzorek podobał!

   Usuń
 6. wzorek wybrałaś świetny - piękne zdobienie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest mi bardzo miło, że tak uważasz :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.