wtorek, 14 kwietnia 2015

Dark Red

Cześć!
Dzisiaj mam dla Was manicure, który jest w 100% mój. Kocham kolorowe/ jasne/ pastelowe/ neonowe paznokcie, ale szczerze mówiąc to jest coś co według mnie pasuje do mojej osobowości najbardziej.

Hello!
Today I have for You a manicure that is 100% me. I love colourful/ bright/ pastel/ neon nails, but to be honest this is what I fell suits my personality best.


Na początek pomalowałam paznokcie zwykłem, kremowym, czerwonym lakierem - Joko J121 Maybe Is Love (1 warstwa). Zazwyczaj robię tak zanim nałożę brokat, łatwiej wtedy wyczyścić skórki. Po prostu robię skórki już przy kremowym lakierze, a potem trzymam się już wyznaczonej linii nakładając brokat.

First of all I painted my nails with a plain, cream, red polish - Joko J121 Maybe Is Love (1 coat). I usually do that before I apply a glitter, it's easier to clean the cuticles that way. I simply do the cuticles after the cream polish and I stick to the set lines applying the glitter.


Następnie nałożyłam dwie warstwy China Glaze Ruby Pumps. Ten lakier to prawie legenda i na prawdę jest tak niesamowity jak prawdopodobnie słyszeliście. Nawet ja już kilka razy o nim pisałam.

Next I applied two coats of China Glaze Ruby Pumps. This polish is almost a legend and it really is as awesome as You probably heard. Even I wrote a bunch of times about it.
Na tym kombo odstemplowałam czarne wzorki. Zdecydowałam się zrobić całopaznokciową różę na kciuku i serdecznym. Pochodzi ona z płytki Born Pretty BP-40, którą możecie znaleźć na stronie Born Pretty Store. Na pozostałych paznokciach odbiłam bardzo fajny ażurowy wzór z płytki MoYou London Gothic 04. Ta dostępna jest TUTAJ.

Over this combo I stamped a black design. I decided to do a full nail rose on my thumb and ring finger. It comes from the Born Pretty BP-40 image plate, which You can get on Born Pretty Store site On my other nails I stamped a very nice fishnet design from MoYou London Gothic 04 plate. This one is available HERE.


Stemple zrobiłam czernią My Secret 121 i pokryłam je Golden Rose Gel Look i INM Out The Door.

I did the stamping with My Secret 121 black and I covered it with Golden Rose Gel Look and INM Out The Door.
Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój manicure. Wyglądał świetnie w sztucznym świetle!

I hope you like my manicure. It looked amazing in artificial light!


Poniżej możecie znaleźć lakiery i płytki do stempli jakich użyłam.

Below You can find the nail polishes and image plates I used.


6 komentarzy:

 1. Ale cudnie! Kolory i te wielkie róże... również bardzo w moim stylu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że się podoba ;) Te duże róże bardzo ładnie wyszły, patrząc na płytkę nawet się nie spodziewałam.

   Usuń
 2. zachwycam się Ruby Pumps za każdym razem kiedy widzę. świetne wzorki stempli, szczególnie to a'la pikowanie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo tak, Ruby to dla mnie coś co trzeba mieć. Lakier legenda! Dziękuję :)

   Usuń
 3. Naprawdę gotycko, trochę Maleficent :) Ruby jest niesamowita, ten błysk w słońcu albo pod lampą musiał niemal oślepiać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Też mi tak lekko gotykiem zawiało ;) Ruby zrobił robotę, pięknie wyglądał!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.