piątek, 10 kwietnia 2015

Projekt Stemplowej Maniaczki: Tydzień 1 - Czarno-Białe

Cześć Wam!
Mam nadzieję, że do tej pory wszyscy już słyszeliście o nowym projekcie Red Rouge. Brałam udział w jej poprzednim projekcie (Projekt Kwiaty) i była to świetna zabawa. Tym razem to Projekt Stemplowej Maniaczki i zaczyna się w tym tygodniu. Nie mam za wiele czasu na moje paznokcie ostatnimi czasy, ale nie mogę powiedzieć nie temu tematowi. Pierwszy tydzień to stemple Czarno-Białe, więc oto i one.

Hi Guys!
I hope You all heard by now about Red Rouge's new project. I participated in her previous one (Flower Project) and it was so much fun. This time it's a Stamping Maniac Project and it starts this week. I don't have much time for my nails nowadays, but I can't say now to this topic. The first week is Black&White stamping, so here it goes!


Są tutaj tylko dwa kolory i użyłam moich osobistych faworytów: My Secret 121 i Safari 07. Nałożyłam po dwie warstwy każdego koloru.

There are just two colours here and I used my personal favourites: My Secret 121 and Safari 07 . I applied two coats of each colour.
Chciałam sprawić, że to mani będzie bardziej skomplikowane niż tylko Czarno-Białe stemple. Najpierw pomyślałam o zrobieniu gradientu i potem odbiciu wzorku, ale nie wyglądało to dobrze. Moim następnym pomysłem był manicure jaki już kiedyś wykonałam i od tej chwili chciałam powtórzyć cos podobnego.

I wanted to make this manicure more complicated than just Black&White stamping. First I thought about making a gradient and than stamping a design, but it didn't look good. My next idea was a manicure I made once before and wanted to repeat something similar ever since.


Na moim środkowym i serdecznym palcu zostawiłam tylko pasek bieli. Użyłam prostych pasków do french'a żeby zakryć środek paznokcia i pokryłam resztę czernią. To pomogło mi uzyskać idealnie prostą linię między czarnym a białym lakierem.

On my middle and ring finger I left just a stripe of white. I used straight, french tip stickers to cover the middle of each nail and covered the rest with black. This helped me to achieve a perfect line between the black and white polish.
Ostatnim krokiem było odbicie czarnego wzorka na moich dwóch częściowo białych paznokciach. Wybrałam delikatny wzorek z płytki Bundle Monster BM-XL 07.

The last step was stamping a black design over my two partly white nails. I chose a delicate design from Bundle Monster BM-XL 07 image plate.


Tutaj są produkty jakich użyłam.

Here are the products I used.


Do projektu można dołaczyć w każdej chwili, to wspaniała motywacja do tworzenia nowych, świetnych mani!

You can join the project any time, it's great motivation for creating new, awsome manicures!

Projekt Stemplowej Maniaczki u Red Rouge22 komentarze:

 1. Zbieram szczenę z podłogi i dobrze, że opublikowałam moje, zanim to zobaczyłam, bo bym zwątpiła i w życiu mojego nie pokazała. Wymiotłaś całą konkurencję xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, nawet nie wiesz jak mi miło coś takiego przeczytać :) Dziękuję, ale z tego co widziałam w projekcie było sporo bardzo fajnych prac. To chyba już tak jest, że na swoje się jakoś strasznie krytycznie patrzy ;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Bardzo miło, że tak Wam się spodobało :)

   Usuń
 3. Świetne! Ten kwiatowy wzór jest prześliczny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, owszem na całym paznokciu na pewno bardzo ładnie będzie wyglądał. No i do tego BM podjęło świetną decyzję robiąc płytki XL. Ostatnio wyjęłam moje stare Konady i.. nie mam pojęcia na co je mogę odbić, są jak pół mojego paznokcia.

   Usuń
 4. naprawdę piękne zdobienie :)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, aż się palę do następnego zdobienia :D

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Nawet nie spodziewałam się, że tak się spodoba.

   Usuń
 6. Piękne zdobienie - bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fajnie :) Zawsze mnie podbudowujecie komentarzami! Dziękuję!

   Usuń
 7. Piękne i jak starannie wykonane! Bardzo lubię takie ciemne "marginesy" :), optycznie wysmuklają paznokieć i wygląda to bardzo elegancko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam żeby wszystko wyglądało jak najlepiej ;) Mi też ten typ mani bardzo się podoba, może kiedyś spróbuję na wszystkich paznokciach.

   Usuń
 8. Wszystko idealnie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.