środa, 21 stycznia 2015

All In One Manicure With The Born Pretty Image Plate.

Cześć Wam! Trochę mnie poniosło z dzisiejszym mani. Chciałam połączyć stempelki z dekoracjami do paznokci. Na koniec dodałam też trochę brokatu.. Jednak główną atrakcją tego mani jest jedna z moich nowych płytek!

Hi Guys! With today's manicure I got a bit carried away. I wanted to mix up stamping with some nail art decorations. In the end I added also some glitter.. The main attraction today though is one of the new image plates I got!


To płytka Born Pretty 28. Dostałam tą i kilka innych do recenzji od sklepu Born Pretty Store. Na ich stronce nazywa się ona Mixed Abstract Patterns Plate i możecie ją znaleźć TUTAJ. Płytka wygląda jak płytka jakiejkolwiek innej marki, ma niebieską folie ochronną na wierzchu i biały tył z nazwą marki oraz stroną sklepu. Trzeba usunąć folię przed stemplowaniem, tak jak na zdjęciu na górze.

This is the Born Pretty 28 Image Plate. I got this one and some others for review from Born Pretty Store. On their site it's called Mixed Abstract Patterns Plate and You can find it HERE. The plate looks like any other brand's plate, it has a blue protective seal on top and a white backing with the brand's name and store site. You have to remove the blue seal before stamping, as shown on the photo above.


Płytka którą mam tutaj posiada cztery dość duże wzory. Prostopadle krawędzie jednego wzorka mają 2,5cm x 2,5cm. To duża zaleta ponieważ wzorek łatwo pokrywa nawet długie i szerokie paznokcia. Miałam wcześniej duży problem ze swoim kciukiem, teraz problem jest rozwiązany. Wzory odbijają się bardzo ładnie, użyłam kilku lakierów które nie są specjalnymi do stemlowania oraz mojego stempla z MoYou i działało idealnie. Zobaczcie sami!

The plate I have here has four quite big designs. The perpendicular edges of one design are about 2,5cm x 2,5cm. This is a big advantage because the design easily covers even long and wide nails. I had a big problem with my thumbs before, now the problem is solved. The designs stamp very nice, I used a few polishes that aren't special stamping polishes and my MoYou stamper and it worked perfect. See for yourselves!


Myślę, że płytki są zdecydowanie warte zakupu. Sama kupiłam od razu dwa całe zetawy i jeszcze kilka pojedynczych płytek. To kolejna dobra rzecz, płytki można kupić w zestawach za trochę niższą cenę albo pojedynczo.

I think the plates are definitely worth purchasing. I bought two whole sets and some more single ones right away. This is another good thing, You can buy the plates in sets, for a bit lower price or individually.
Mam nadzieję, że z łatwością możecie zobaczyć jak rewelacyjnie wzór się odbil. Użyłam lakieru Essence Hide Bella, Hide. Był on niestety częścią Eclipse Trend Edition od Essence i teraz jest niedostępny. Myślę jednak, że każdy lakier odbijający się dobrze z innymi płytkami zadziała świetnie tutaj.

I hope You can easily see how amazing the design stamped. I used Essence Hide Bella, Hide nail polish. This one was sadly a part of the Eclipse Trend Edition from Essence and is now not available. I think though that any polish that stamps well with other plates will work great here.


Teraz coś o reszcie tego mani. Czarny, bazowy kolor to My Secret 121 (dwie warstwy). Dodałam srebrne kwiatowe wzory na kciuku, wskazującym i małym oraz dołożyłam kwiatkom brokatowe środki. Serdeczny i środkowy są misz maszem srebrnych, czarnych i brokatowych pasków. Na środku dodałam też trochę dekoracji do paznokci w prostej linii. To trochę dużo - wiem. Moja pierwsza wersja była bez brokatu, ale brzegi moich pasków były niejednolite.. więc ratowałam je brokatem. Potem żeby dopasować resztę paznokci, dodałam im też odrobinę brokatu. Brokat  jakiego użyłam to China Glaze Dorothy Who?.

Now something about the rest of this manicure. The base black colour is My Secret 121 (two coats). I added silver flower designs on my thumb, index and pinkie and gave the flowers glitter middles. The ring and middle fingers are a mishmash of silver, black and glitter stripes. In the middle I added also some silver nail art decorations in a straight line. That's a bit much - I know. My first version was without the glitter, but the edges of my stripes were uneven.. so I rescued them with glitter. Than to match my other fingers, I gave them also a bit of the same glitter. The glitter I used is China Glaze Dorothy Who?.
Całość pokryta jest Golden Rose Gel Look i INM Out The Door.

The whole thing is covered with Golden Rose Gel Look and INM Out The Door.


Poniżej możecie znaleźć użyte produkty.

Below You can find the used products.


Dzisiaj jest też makijaż w szarych kolorach. Dodałam brokatowy eyeliner żeby pasował do brokatu na paznokciach, ale nie pokazał się na zdjęciach..

Today there's also some make up in grey colours. I added a glitter eye liner to match the glitter on my nails, but it didn't show on the photos..
16 komentarzy:

 1. Cudowna płytka!
  mani bardzo ładne tylko ten niebieski brokat mi tam nie pasuje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płytka jest świetna! Tak, tak wiem.. mani na bogato. Sama nie byłam pewna czy mi tam nie za dużo wszystkiego ;)

   Usuń
 2. też mam tą płytkę, ale jeszcze nie używałam :)
  te kwiatki podobają mi się z niej najbardziej :)
  szczerze przyznam że mani bardziej by mi się podobało z samymi kwiatkami, ale jak ktoś lubi szaleć to czemu nie, makijaż cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też te kwiatki mnie przekonały, są śliczne! Mani z samymi stempelkami byłoby piękne na pewno, ale ja jakoś chciałam coś z czymś połączyć.. Czasem oglądam takie mani u innych blogerek i mi się podobają, a sama jak robię to nie jestem do końca przekonana. Dziękuję :)

   Usuń
 3. Świetne mani :) Masz piękny kształt paznokci :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, kształt zawdzięczam w dużej mierze lakierowym koleżankom. Pomogły, doradziły i doszłam do niego metodą prób i błędów :)

   Usuń
 4. Niby dużo się dzieje na paznokciach, ale jakoś bardzo to nie razi. Ja u siebie pewnie zakończyłabym na kwiatkach, ale wiesz - jest karnawał i można zaszaleć :D
  Oczka znów w moich ukochanych szarościach, mam słabość do takich makijażów (-y?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet bardzo dużo :) Ja rzadko aż tak szaleję, ale czasem coś mnie gdzieś zainspiruje i mam ochotę sama spróbować łączenia kilku metod ozdabiania na raz. Tak, leciutki szarości :) Fajnie, że się podoba!

   Usuń
 5. Ja bym tylko nie dodawała ,,kropkowych" ozdób - reszta zupełnie nie przeszkadza, pasuje mi i już :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzisz, słyszałam już opinię, że mogłam sobie brokat darować :) Miło, że mimo wszystko nie razi. Dzięki :)

   Usuń
 6. przepiękne pazurki, super ta kolorystyka.
  makijaż tak samo, masz śliczne oczka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Bardzo milo słyszeć tyle komplementów!

   Usuń
 7. piękne wzory na tej płytce i super Ci się odbiły. piękna kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płytki są na prawdę świetnej jakości. Dziękuję :)

   Usuń
 8. piękny makijaż, i paznokcie tez :) szkoda, ze kolejne płytki do metody stempelkowej z ameryki a widzę mają piękne wzory :)
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Miło mi to słyszeć! Tak wzory są piękne, a płytki lecą chyba nawet z Singapuru :D o ile dobrze pamiętam.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.