sobota, 24 stycznia 2015

Bling, Bling, Bling!

To kolejne inspirowane mani i równie inspirowany zakup :)

This is another inspired manicure and inspired purchase as well :)


Kolekcja Orly Sparkle przykuła moja uwagę, ale kiedy wygooglowałam Bling zobaczyłam, że jest przejrzysty, a nie lubię nakładać wielu warstw lakieru. Nie miałam zamiaru go kupować. Ale jak zobaczyłam TEN post na blogu Antii nie mogłam sie powstrzymać!!! W zasadzie kupiłam dwie buteleczki tego neisamowitego lakieru!

The Orly Sparkle collection cough my eye, but when I googled Bling I saw it's sheer and I don't like putting multiple layers of polish. I wasn't going to buy it. But when I saw THIS post on Antii's blog I just couldn't resist!!! I actually bought two bottles of this amazing polish!


Będę publikować zdjęcia w sztucznym świetle najpierw, ponieważ lakier pokazuje na nich swoja najlepszą stronę. On zasadniczo tak wygląda w realu jak tylko dostanie odrobinę światła slonecznego. Mam też zdjęcia w naturalnym świetle, ale były zrobione w pochmury dzień i nie wyglądają tak jakbym chciała żaby wyglądały.

I'll be posting photos in artificial light first, because the polish shows it's best side in those. It actually looks that way in real life when it gets at least a glimpse of sunlight. I have f=photos in natural light as well, but they were taken in a cloudy day and don't look as good as I would want them to.




















Zacznijmy od początku :) Nałożyłam dwie warstwy Colour Alike 543. Krycie było świetne po tych dwóch, więc dodałam brokat. Na moich zdjęciach jest jedna warstwa Orly Bling. Zakrył on bazę trochę za bardzo jak na mój gust. Ledwie widać zieleń pod spodem. Może nalożyłam za drubą warstwę, albo moja konkretna sztuka jest trochę gęsta - nie wiem.

Let's start at the beginning :) I applied two coats of Colour Alike 543. Coverage was great after these two, so I added the glitter. On my photos there's one coat of Orly Bling. It covered the base a bit too much if You ask me. You can hardly see the green beneath. Maybe I applied a too thick coat, or maybe my my particular one is a bit dense - I don't know.


Efekt nie był dokąłdnie tym czego oczekiwałam, ale i tak zwalił mnie z nóg. Wyglądał tak błyszcząco!!! Tak intensywnie. Brokat miał całą game kolorów i nie był wcale przykurzony ani nic takiego. To było jak mieć brokatową tęczę na paznokciach. Musicie też spojrzeć na zdjęcia Antii, udało jej się złapać ten lakier w jego najlepszych momentach.

The effect was not exactly what I anticipated, but it swept me off my feet ether way. It looked so sparkly!!! So intense. The glitter had a whole bunch of colours and it wasn't dusty or anything. It was like having a glitter rainbow on my nails. You have to look at Antii's photos too, she managed to catch the polish in it's best moments.


Tutaj są zdjęcia w naturalnym świetle.

Here are the photos in natural light.




















Całość pokryta była tylko jedną warstwą INM Out The Door, ale była perfekcyjnie gładka. Manicure przetrwał cały tydzień w świetnej formie.

The whole thing was covered with just one coat of INM Out The Door, but it was perfectly smooth. The manicure survived a whole week in great shape.


Jest też makijaż towarzyszący. Użyłam podobnych kolorów do tych użytych w mani. W wewnętrznym kąciku City Of God z paletki Sleek Rio Rio, jasna i ciemniejsza zieleń khaki to Delfonic, P.Funk i Oil Green z paletki Sleek Sangri-la. Na dolnej powiece jest Bronx Black z tej samej paletki.

There's also a make-up involved. I used similar colours to the ones used in my manicure. In the inner corner City Of God from Sleek Rio Rio palette, light and darker khaki greens are Delfonic, P.Funk and Oil Green from Sleek Sangri-la palette. On the lover lid is Bronx Black from the same palette.




Poniżej mam produkty jakich użyłam.

Below I have the products I used.


Mam nadzieję, że Wam się podoba!

Hope You like it!


8 komentarzy:

 1. Przepiękny kolor lakieru!

  OdpowiedzUsuń
 2. nie dziwię się Twoim zachwytom, bo efekt jest cudny! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Fajnie, że się spodobał. Pięknie może wyglądać też na innych bazach. Wybacz mi tylko, że komentarz muszę usunąć. Konsekwentnie w myśl zasady na dole..

   Usuń
 4. Och, pięknie! Muszę go mieć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz! :> Hehe na prawdę udał im się ten lakier!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.