wtorek, 4 października 2016

Perfect For Fall

Przyszedł czas żeby pokazać Wam mój drugi jesienny manicure w tym sezonie. Tak jak pisałam Wam w ostatnim poście, będziecie oglądać dużo ciepłych kolorów i spadających liści na moim blogu w najbliższej przyszłości. W dzisiejszym mani postanowiłam zestawić ciemno brązową bazę z musztardowymi stemplami i odrobiną delikatnego, złotego brokatu. Mam nadzieje, że Wam się spodoba!

It's time to show You my second autumn manicure this season. Just like I wrote in my last post, You'll be seeing lots of warm colours and falling leaves on my blog in the nearest future. In today's manicure I pared a dark brown base with mustard stamping and some delicate gold glitter. Hope You'll like it!


Ciemno brązowa baza o której wspomniałam to Kiko 324 Dark Chocolate. Na zdjęciach wygląda niemal jak czerń, ale uwierzcie na słowo - jest brązowa. Nałożyłam dwie cienkie warstwy, a z lakierem pracowało się świetnie.

The dark brown base I mentioned is Kiko 324 Dark Chocolate. On the photos it looks a lot like black, but believe me - it's brown. I applied two thin coats and the polish was awesome to work with.


Mój bardzo jesienny, stemplowy wzorek został zrobiony przy użyciu lakieru do stempli Mundo de Unas Mustard, płytki Born Pretty Store BP-19 oraz Stempla Aliexpress Blue Metal Handle XL Clear. Miałam trochę problemów z tym zdobieniem, nie byłam w stanie odbić wzoru odpowiednio. Nie jestem pewna czy to wina lakieru, płytki czy stempla, ale małe listki były całkiem rozmyte. Całość wygląda OK, ale nie jest tak idealna jak chciałam.

My very autumnal stamping design was created using Mundo de Unas Mustard stamping polish, Born Pretty Store BP-19 stamping plate and the Aliexpress Blue Metal Handle XL Clear Stamper. I had some problems with this nail art, I wasn't able to transfer the design properly. I'm not sure if it's the polish, the plate or the stamper's fault, but the little leaves were a total blur. The whole thing looks OK, but it's not as perfect as I wanted it to be.


Na koniec zdecydowałam się dodać delikatną brokatową mgiełkę żeby zamaskować niedociągnięcia. Użyłam mojego nowego top coat'u INM Northern Lights w kolorze złotym i muszę Wam powiedzieć, że go kocham. To szybko schnący top coat tak jak zwykły INM Out The Door i ma w środku mnóstwo małych drobinek brokatu. Są dwie wersje kolorystyczne tego top coat'u: złota i srebrna. Obie są też holograficzne, więc manicure z nimi wygląda na prawdę świetnie. Co najważniejsze dla mnie - top coat nie zakrywa zdobień. Byłybyście zdziwione jak ciężko było znaleźć taki produkt.

In the end I decided to add a delicate glitter top coat to mask the imperfections. I used my new INM Northern Lights top coat in gold and I have to say I'm loving it. It's a fast drying top coat just like the regular INM Out The Door and it has lots of little glitter particles inside. There are to versions of this top coat: gold and silver. Both of them are also holographic, so the manicure looks really great with it. What's most important for me - the top coat doesn't cloud the nail art. You'd be surprised how hard it was to find such a product.


Poniżej możecie zobaczyć produkty jakich użyłam.

Below You can see the products I used.


Prawie zapomniałam! Dzisiaj mam również makijaż pasujący do paznokci :)

I almost forgot! Today I have a make-up matching my nails as well :)
22 komentarze:

 1. Świetna jesienna kompozycja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczne jesienne zdobienie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dobrze, że mimo niedociągnięć w stemplowaniu wyszło ok ;)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę słysząc tyle miłych rzeczy, dzięki!

   Usuń
 5. Piękne paznokcie, i oczy też!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaa dziękuję, dziękuję :) Bardzo mi miło! Może uda mi się więcej makijażowych dodatków wstawiać, bo ostatnio trochę się obijałam ;)

   Usuń
 6. Świetne zdobienie. Bardzo mi się podoba dodatek tych złotych drobinek :) A oczy czarujące :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super słyszeć! Drobinki zdecydowanie dodają uroku, ja już je uwielbiam!

   Usuń
 7. zawsze mi się oczy świecą jak widzę na targach ten złoty i srebrny INM <3 piękne zdobienie, a drobinki jeszcze dodają uroku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam podobnie! Długo chodziłam wokół tych top'ów, bo tanie nie są.. ale warte kupna wg mnie. Ich ogromną zaleta jest nie tylko fakt, że szybko schną i zabezpieczają mani, ale też rozproszenie. Wszystko inne zakrywa mi zdobienia, a te drobinki nie.

   Usuń
 8. Paznokcie bardzo mi się podobają ;)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.