wtorek, 25 października 2016

Bloody Nails

Hej!
Tym razem przedstawiam Wam manicure, który jest bardzo popularny w sezonie halloween'owym. Chciałam zrobić to zdobienie od zawsze, ale dopóki przezroczyste stemple nie zawojowały świata wiedziałam, że nie będę w stanie odbić cieknącej krwi prosto. Większość ludzi namalowało ten wzór ręcznie, niestety ja jestem w tym na prawde kiepska. Więęęęęc.. zrezygnowałam z pomysłu. Ale teraz, teraz byłam w stanie zrobić zdobienie dokładnie tak jak chciałam!

Hey!
This time I present You a manicure, that's really popular in the Halloween season. I wanted to do this nail art since forever, but until clear stampers ruled the world I just knew I wouldn't be able to stamp the dripping blood straight. Most people freehand painted this design, unfortunately I'm really bad at that. Sooooo.. I gave up on the idea. But now, now I was able to do the nail art just like I wanted to!


Śliczna, delikatna baza jaką widzicie na moich paznokciach to Avon Gel Finish Nuditude. Nie jest ona biała, mam nadzieję, że to widzicie na moich zdjęciach (naturalne oświetnenie o tej porze roku nie jest idealne do robienia zdjęć). Ten lakier to bardzo blady, waniliowy odcień. Nałożyłam trzy cienkie warstwy, ale myśle, że możliwe jest ujście z dwiema grybszymi.

The lovely, delicate base You can see on my nails is Avon Gel Finish Nuditude. It's not white, I  hope You can see that on my photos (the natural lighting at this time of year isn't perfect for taking pictures). This polish is a very pale, vanilla shade. I applied three thin coats, but I think it's possible to get away with two thicker ones.
Wzór cieknącej krwi pochodzi z płytki MoYou London Artist 23. Odbiłam go przy pomocy lakieru Colour Alike & B. Loves Plates B. a Red Dragon oraz Stempla B. Loves Plates Crystal Clear. Zdobienie pokryte jest Golden Rose Gel Look i INM Out The Door.

The dripping blood design comes from MoYou London Artist 23 plate. I stamped it with Colour Alike & B. Loves Plates B. a Red Dragon polish and B. Loves Plates Crystal Clear Stamper. The nail art is covered with Golden Rose Gel Look and INM Out The Door.


Tutaj jest płytka jakiej użyłam..

Here is the plate I used..


..i pozostałe produkty.

..and the rest of the products.


Jak Wam się podoba moja druga halloween'owa propozycja w tym roku?

How do You like my second Halloween proposition this year?
 

16 komentarzy:

 1. całkiem fajnie to wygląda! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrze :) Ja byłam zadowolona z efektu.

   Usuń
 2. Ładny ten Avon. Mani klimatyczne, no i dobrze. Chociaż mnie akurat stylistyka Halloweenowa nie porywa, to fajnie oglądać tematyczne zdobienia na kimś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet bardzo ;) Ja cmentarzysko mogę nosić, za to obecnie mam czarownice (spoiler alert :D) i jakoś mam mieszane uczucia..

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Fajnie, że mani się spodobało :)

   Usuń
 4. bardzo lubię motyw ściekającej krwi na paznokciach ;) bardzo fajnie to u Ciebie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też strasznie sie takie pazurki podobały :) Musiałam spróbować! Miło, że wyszło fajnie.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.